Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 03.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема HELP ME!нови  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано28.02.04 17:23



хей моля фи фси4ки за малко помощ.Define melisse sindarin.какфо подяфолите озна4афа тофа.е намерих 4е melisse(може и melinda) озна4афа любима но какфо е тофа define?много моля за помощ.ще съм фи благодарна.и ако е фъзможно пращайте ми бележки с отгофорите



Тема Re: HELP ME!нови [re: little_fairy]  
Автор Saruman the White (вълшебник)
Публикувано28.02.04 17:25



Виж, не мога да ти помогна, ама може ли да те помоля за нещо- пиши В-то, моля ти се! Натиска се w!

Пръв дошъл един с величав облик и осанка, гарвановочерна коса, омаен глас и бели одежди


Тема Re: HELP ME!нови [re: little_fairy]  
Автор Amanur (зла елфка)
Публикувано28.02.04 19:29



Абсолютно подкрепям Саруман! Много е изнервящо, така че пиши ако обичаш нормално!

Smaug on the Water...

Тема fei4ka тъжнанови [re: Amanur]  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано29.02.04 21:17



е не е 4естно пък.какфо толкофа фи пре4и ф-то.то си е 4аст от мен когато пиша.нафякъде съм така.е фсе още не съм прогофорила с ф ама тфа няма да стане.малко ми е гадно сега като фе4е толкофа хора искат да пиша с в.и да знаете знам го где се намира.е,ако фси4ки сте протиф ф-то ОК.ще спра да го пиша.фие решефате



Тема Re: fei4ka тъжнанови [re: little_fairy]  
Автор Ивpин ()
Публикувано29.02.04 21:25



Не, всеки е свободен да прави каквото пожелае, друг е въпроса дали не пречи на другите...
На мен не ми пречи много, но просто не издървам да ти чета темите/мненията/ докрай...



Тема Re: fei4ka тъжнанови [re: Ивpин]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано29.02.04 22:17



А крайно ми е интересно....от къде се ражда тази мотивация да пишеш "Ф" вместо "В"...От къде всъщност идва всичко това?

Leave nothing but tracks...take nothing but pictures...kill nothing but time.


Тема Re: fei4ka тъжнанови [re: Dryad]  
Автор Fairy (Dark Bregalad)
Публикувано29.02.04 22:27



Ще ви помоля да бъдете така добри и да продължите сладката си приказка в Кръчмата- тя затова е създадена, за да си приказваме всякакви неща.
Нека не го правим в другите теми, където по принцип би трябвало да си говорим за Толкиновия свят.
ОК?

Let's go chasing rainbows in the sky


Тема Re: fei4ka тъжнанови [re: Dryad]  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано29.02.04 22:27



та за Фто.да знаеш колко ме радфа едно писмо относно Фто ми което не е настроено нападащота Фто ....един приятел пишеше така само с Фта и аз запо4нах когато гофоря с него и аз да му оъгофарям с Ф.и така съмфсем неусетно запо4нах финаги да го ползфам ф мирката и нафсякъде из нета.и стра6но много си ми харесфа.но сега много хора не го искат.и аз ще се съобразя с тяхното мнение защото не съм 4офек дет да се заяжда или....тофа е последното ми мнение написано с Ф тук



Тема Re:a be q stiga s tva fнови [re: little_fairy]  
Авторedna_nepoznata (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 11:47



vij sa tva f napravo me iznervi ama pravi si kvoto iska6



Тема хъм...нови [re: little_fairy]  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано17.03.04 18:58



е много ви мерси.нищо не ми помогнахте.е намери се някой друг който да ми каже какво озна4ава това.тъ както и да е
стига сте ми казвали каквото и да е за това Ф.не го използвам от много време ве4е.запо4вате да се повтаряте,ще взема да се обидя най накрая.а не ми се ще




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.