Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Били сме сектанти!?нови  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано13.03.04 11:37







Благодаря на Dwarf Lord, че ми изпрати тази статия от в-к "168 часа", на която семинара на Рин Еннор е представен като "сбирка на сектанти, вярващи в съществуването на елфи". Dwarf Lord дори ми сподели, че родителите му го сериозно се стреснали дали пък наистина синът им не членува в някаква секта. И това само заради некадърността и тенденциозните намерения на някой си Красимир Боев, автор на статията.

Адски съм вбесен... Мордред, не знам дали не е по-правилно вие от Толкин клуба да напишете искане за извинение и опровержение, но може би аз (или Грах - тя има опит в това) ще им изпратим нещо...






Тема ......нови [re: Adanedhel]  
Автор lkew (Dead. Killed...)
Публикувано13.03.04 11:46



Значи ако живееш в англия и нашпишеш в графата "религия" : ДЖАДАЙ, това е проява на чувство за хумор и показва забавна, приятелска индивидуалност, но ако живееш в българия и обсъждаш толкин с приятели.......

Е са ако не си сменя инфото в профила....

Stay away.


Тема Re: Били сме сектанти!?нови [re: Adanedhel]  
Автор dragonfly (пел палан)
Публикувано13.03.04 11:50



"чучало"?
"СЕКТА, КОЯТО ПРИГОТВЯ КЪРВАВО ЖЕРТОПРИНОШЕНИЕ"???

ТОВА ВЕЧЕ НАДМИНА ВСИЧКИ ГРАНИЦИ!!!!
Как, по дяволите, може да има толкова тъпи и неразбиращи хора в тая държава!
АМИ ТОВА!"ДА СИ НАЧЕШАТ ЕЗИЦИТЕ С БЕЗСМИСЛЕНИ РАГОРВОРИ"

..."СИЛВИЯ ЗАПОЧВА ДА ЧЕТЕ УВЕРЕНО И СЯКАШ УСПЯВА ДА ОМАГЪОСА СВОЙТЕ СЛУШАТЕЛИ"????

"СЕРИОЗНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ЛОВЦИ НА ДУХОВЕ"???

НЕ.МОГА.ДА ПОВЯРВАМ.

ИСКАМ ОБЯСНЕНИЕ!!!ЗАЩОТО НАИСТИНА СЕ ЯДОСАХ!!!!!!!!

Редактирано от dragonfly на 13.03.04 11:56.



Тема Re: Били сме сектанти!?нови [re: Adanedhel]  
Автор Melian1 (Маяр)
Публикувано13.03.04 11:53



i az sum mnogo protiv taia statia



Тема Re: Били сме сектанти!?нови [re: Adanedhel]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано13.03.04 12:32



След тази Глупост (която дори не издържах да дочета до края) ако някой ми каже, че може да вземе насериозно каквото и да е издание на пресгрупа 168 часа няма да му проговоря поне за месеци напред

То бива идиоти, бива ама някои просто се оливат Сектанти, а? Ми хубаво, сектант съм. М**** му, и това доживях, и то само защото някакъв "журналист" (кавичките са умишлени) се прави на интересен...

Лале, как ти идват тия писания след темата на Мрак за "Дарик радио"?

...how will i laugh tomorrow when i can't even smile today...


Тема Re: Били сме сектанти!?нови [re: Adanedhel]  
Автор MANlMAL (SON OF ANIMAL)
Публикувано13.03.04 13:16



зна4и след недоспиването,мислех,4е деня ще е спокоен-но това направо ме разби!в интерес на истината запо4нах да 4ета много ядосан ,но по едно време ми стана смешно за разните тотални кретении и глупости ,с които това нещо (което не знам как да нарека освен малоумно брьщолевене и словесна мастурбация на амбициран кретен) е препълнено! ма то едни 4у4ела,едни ритуали,само дето не пише,4е сме запалили огън на масата и призовавали моргот! и после сме заклали някой...
ей, затва не купувам вестници.... защото разни такива недовършени какавани пишат наизуст глупости и глупости и още по големи глупости!
къде си приятелю Amicus Plato , когото така благо спорихме в темата за Дарик за журналистите,4е да защитиш тоя некадърник??? мисля,4е в слу4ая ще си на моето мнение,защото си 4естен 4овек! ей ,това имах впредвид , но не съм и подозирал,4е тоя толкова бързо ще оправдае думите ми! и тва е 168 4аса-смятай какво е нататък:((
тал,внимавай,4е се виждаш много добре на снимката- някой от вашите да не полу4и инфаркт като разбере къде ходиш!:)) ики, и ти ,приятелю!!!
тва за толкинистите оплюха филма няма да коментирам и какво е тва за фарамир?!?!? поредната идиотщина!
а " слаби4кия тийнеиджьр с вид на интелектуалец" явно е Мордред!:) малееее,лудост!
забелязах фотографа,макар и да не видях на какво то4но прили4а,но отвътре е явно настъпана жаба !!! не знам как нормален 4овек,който е бил на това място по това време може да сътвори подобни глупости!!! откъде са му дошли наум?!?:((( ако това мекотело ми падне ще види как се 4увства горящото 4у4ело!

Шеф,моля те ,да реагираме бързо-да ги затрупаме с мейли за извинение и опровержение-длъжни са да го направят!!! и да стане ясно,4е тоя 4овек ,ако се мерне наоколо,където и да е когато и да е,ще последва лин4уване и тотално обезкостяване и после гавра с труп!
готов съм аз да напиша веднага писмо,но мисля да из4акам,защото сега вра и кипя! да вземем да се сберем утре на офф-а и да синхронизираме действия! това аз няма да го оставя така......ако трябва ще ги задръстя със спам и писма! 168 4аса за мен ве4е са 168 педераса!!! изв се на гейовете ,4е ги обиждам!
замислям се сериозно дали рин енор не може да ги съди за морални щети -трябва да проу4а въпроса.мисля,4е е много възможно.........:(((((
П.С. и какви 2 лева?? кой е ков4ежника,4е да му ги дам!

Create Your Life Like Creating a Piece Of Art: With Honour and True Heart


Тема Re: Стига се впрягали де :))))нови [re: Adanedhel]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано13.03.04 13:32



Аз лично ще я изпратя тази статия на приятелите и родителите ми - да се позабавляваме задно :))))

Отдавна съм свикнала, че ако нещо трябва да излезе в медиите, то трябва сам да си го напишеш. Иначе жална ти майка. Мисля че не са малко хората, които мислят същото.

Погледнете и от добрата страна: доста народ има все някъде около себе си по някой, запален по Толкин. Доста ще чуят коментари за абсурдността на статията. И доста от тях ще зацепят, че е крайно време да започнат да мислят със собствените си глави, а не да изполват аргумета "Истина е: писаха го вестниците!" :)))



Ей, Рин Еннор! Ставате мнооо известни - по ваш адрес се пишат вече всякакви неща :))))

А добре, че никой не е докопал симпатиите на Грах към Саурон :))))
А Мрак биха го изкарали Баш Жрец на Тайната Секта, ако знаеха, че е и Мелкор Велики :))))))

Май трябва да им подхвърлим, че си организираме и тайни епични битки между Манве и Мелкор, по време на които поддържниците на всяка от страните извършва необходимите тайнства - колят се ритуално петли, новородени агънца и тримесечни черни кученца, кръвта им се смясва със стрити на прах нокти и остърган епидермис от родено по пълнулуние пеленаче, добавя се и собствената ни кръв, и после се мажем със сместта и се облизваме взаимно :)))))


Наистина не мисля, че това си заслужава отделна тема.
Малоумни драсканици на желаещ да блесне с новина журналист, притеснен, че ако слуайно педаде събитието вярно, то чаветата му ще си останат гладни.
Баща ми тези ги нарича кратко и съдържателно "пъпчивци" (а баща ми е един прекрасен, мъдър човек :)))))


Та така. Нека всеки, почувствал се засегнат, и имащ увереност, че ще успее да напише нещата така, че да не излезе като вой с пяна на уста от фанатизиран дрогиран "тинейджър с вид на бъдещ интелктуалец", да им прати мнението си официално.
Аз смятам да се позабавлявам и да го направя :))))

Обичай съдбата си


Тема Re: Стига се впрягали де :)))) [re: Roheryn]  
Автор Fairy (Dark Bregalad)
Публикувано13.03.04 13:39



Знаеш ли, аз също се посмях доста на статията и бих я подминала със заслущаващото си пренебрежение, но мен друго ме притеснява малко или повече.
Не знам каква част от хората четат 168часа и лично на мен не ми пука като как точно ще ме квалифицират- като подъл сектант или като нещо подобно.

Но, в клуба имаме достатъчно дребоси, чиито родители и без това предполагам са достатъчно загрижени за децата си- къде ходят, с кого се събират, с какви хора общуват.
Притеснява ме как би се отразило това именно върху такива родители.
За нас е от ясно по-ясно, че това са малоумия.Но за тях? Дори от позицията на трезвомислещ човек да е ясно, че са глупости, от позицията на родител, това може да вземе да прозвучи притеснително.
Именно това на мен лично ми помрачнява иначе веселото преживяване да прочета страница-две мисловни напъни на някого, който е решил да се упражнява в редене на изречения.

Let's go chasing rainbows in the sky


Тема Re: Стига се впрягали де :)))) [re: Roheryn]  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано13.03.04 13:42



Вижте, едва ли има смисъл да ги затрупваме с мейли. Най-добре е Рин Еннор да изпратят едно писмо за опровержение.

Рох, наистина е смешно. Но все пак се притесних от факта, че доста родители ще се притеснят за децата си "запалени по Толкин"... Те и сега се притесняват, когато децата им идват на наши срещи примерно, пък какво остава след една такава "обезпокоителна" статия!?

Както и да е - бях сериозно възмУтен и огОрчен и трябваше да знаете за това.




Тема Re: Били сме сектанти!? [re: MANlMAL]  
Автор lkew (Сектант!)
Публикувано13.03.04 13:43



:)))
Не бой се за икю и тал, друже- първия изобщо го няма, а втория е дърто сектантче и отдавна е заклал и изял родителите си :DD

Рох, след първоначалното зъботриене и на мен ми стана забавно. Пък и без тва щях да си сменям титлата и сига...

Зловеща секта, която се приготвя за кърваво жертвоприношение.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.