Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 18.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Разкажете за семинара?нови  
Автор SilverElf (сребърна мама)
Публикувано06.03.04 20:04



Много съжалявам, че не успях да се измъкна, но имам малко елфче за отглеждане. Та ще ми е интересно да чуя мненията на присъствалите.

Келебриан



Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: SilverElf]  
Автор Son of Gondor (Dunedanetz)
Публикувано06.03.04 20:35



Първо, честито за бебчето! Много е хубаво!!!

И второ, бандата е на Рударци и купонясват мръсниците!!! , а аз трябва да тъпея тук!!!! Сигурно ще поразкажат нещо най-рано утре като се посвестят след нощната фиеста!!!!

Ай на ведуи! Мае гованен!


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: SilverElf]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано06.03.04 20:38



Ами с една дума беше страхотно!!!Поне според мен деНай-интересни ми се сториха лекциите за скандинавските елфи,за толкиновите елфи и за езиците.Последната,която беше но Л.Николов и касаеше измисленото от него продължение на Властелина направо ме хвърли във фарс.И ако тоя човек мисли ,че не налага собствените си мисли,а влиза под кожата на Толкин много се лъже.Както обясних още на семинара,не е възможно да не наложиш собствените си възгледи,независимо дали ще го направиш пряко или косвено.А относно лекцията за езиците на Шефа просто няма начин да изкажа какво удоволствие ми беше да слушам за това.Не бива да се подминава и лекцията за толкиновите елфи,която също предизвика интерес у мен.Единственото нещо което не ми допадна беше лекцията за приложенията.По принцип те за мен представляват нещо безкрайно интересно,но начинът на поднасяне на информацията никак не ми хареса.Да не говорим че жената която обясняваше се беше притеснила невероятно.
Ами май беше това.Накрая всички бидехме запъдени защото наистина се бяхме изхвърлили във времето.Но като обща оценка на семинара бих казала че беше невероятно интересно и най-вече неповторимо за онези вманиечени индивиди на тема лингвистика които налитат като лешояди на информация от такова естество(като мен например)

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: Eowyn_]  
Автор Son of Gondor (Dunedanetz)
Публикувано06.03.04 20:46



А защо и ти не си на Рударци с другите!???? Да не би орките да са те възпряли!????

Ай на ведуи! Мае гованен!


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: SilverElf]  
Автор Ивpин (пел палан)
Публикувано06.03.04 20:52



Ами, хубаво беше.
Не мога да кажа, че беше невероятно, неповторимо и т.н. , ама определно си заслужаваше времето...
А иначе, най-много ми хареса туй за езиците на нашия си Шеф, балрогостествено.
А за "продължението"-напълно съгласна с Еовин!Пък и никак не ми хареса идеята за луната и Ам-гъл...
С две думи-жалко, че не дойде...

П.П.-офф-Сине Гондорки няма да скучаеш тая вечер, и аз не съм на Рударци.В тая връзка-защо не дойде на семинара, ммм?

Редактирано от Ивpин на 06.03.04 20:54.



Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: Ивpин]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано06.03.04 21:02



Ми направо да си правем клуб на неотишлите на Рударци,особено скучаещи в настоящия момент

П.П.Иврин,защо не се запознахме с теб?????Аз гледах със всички да се запозная но теб май съм те пропуснала.Е ти предполагам си чула коментара ми относно идеите на г-н Николов.Но по негово мнение той не налага идеите си.
Както и да е де.
А защо не съм на Рударци ли,Гондорски сине?Ами главното е че ги познавам едва едва(засега) а и оркът никога няма да ме пусне...

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: Ивpин]  
Автор Son of Gondor (Dunedanetz)
Публикувано06.03.04 21:03



Уфффффффф, не е за разправяне! Не стига че сега кибича тука като побъркан (добре че има интернет), ами на майка ми й щукна точно днес следобед да ходим до метро! Като си науми нещо тази жена нищо не може да я разубеди!

Ай на ведуи! Мае гованен!


Тема Re: Разкажете за семинара? [re: Eowyn_]  
Автор Son of Gondor (Dunedanetz)
Публикувано06.03.04 21:08



А, то и МАНИМАЛ ги вижда за първи път ама сега си прави купона на Рударци!!! А то за орките няма какво да се говори. Дайте да не си разваляме настроението!


П.П. Ако искате да скокнем до кръчмата да няма скандали после защо сме си ЧАТИЛИ цяла вечер!


П.П. №2 Само аз не съм ви виждал ! УАААААААА! ГРХРГХ!

Ай на ведуи! Мае гованен!


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: Son of Gondor]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано06.03.04 21:12



Извинямам се наистина за чата който се получи за това ако трябва тези мнения ги изтрийте а аз отивам в кръчмата.

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...


Тема Re: Разкажете за семинара?нови [re: Eowyn_]  
Автор Son of Gondor (Dunedanetz)
Публикувано06.03.04 21:15



Просто се шегувах де!

Ай на ведуи! Мае гованен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.