Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 01.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема LIVE OSCARS 2004!нови  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 00:05



Ехе има ли някой от вас, който ще гледа Оскарите утре вечер и може от време на време да води LIVE дневник на шоуто? Т.е. за такива като мен, които не могат да го гледат, да пускате в клуба новини от развитието на наградите в реално време.

МНОГО ВИ МОЛЯ! ТРЯБВА ДА ЗНАМ КАКВО СТАВА!!!


Peace, Love & Understanding!

Тема Re: LIVE OSCARS 2004!нови [re: Gnomeo]  
Автор arwen4eto (хала)
Публикувано29.02.04 02:02



нямаш проблеми отвреме на време(по време на рекламите) ще отскачам да драсна някой ред как върви раздаването устройва ли те така

Лейди Вечерница, най-прекрасна и най-обичана в този свят...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от arwen4eto на 29.02.04 02:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от arwen4eto на 29.02.04 02:18.



Тема Re: LIVE OSCARS 2004!нови [re: arwen4eto]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 08:07



THANKS! THANKS! THANKS! THANKS! THANKS! THANKS! (айде да не се увличам :)))

Те рекламите са си доста честичко така че ме устройва префектно! btw ти към коя кабелна си, че имаш Pro7?!?!


Peace, Love & Understanding!

Тема Оскарите на Властелинанови [re: arwen4eto]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 09:37



Благодаря ти наистина - оказа се, че гадните кабелни не са си платили лиценза и затова нямаме Pro7 в бг

Пожелавам на Властелинът да спечели 11 от 11те си номинации! Нека супер изпобзваното в последните седмици "Властелинът на Оскарите" се превърне в "Оскарите на Властелина"!

Thanks пак!


Peace, Love & Understanding!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Gnomeo на 29.02.04 10:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от Gnomeo на 29.02.04 10:20.



Тема Re: Оскарите на Властелинанови [re: Gnomeo]  
Автор Strider (telchandir)
Публикувано29.02.04 11:04



Аз ще гледам церемонията по руския Първи канал. :) Миналата година предпочетох същия канал и не останах разочарована. :))

Сигурна съм, че "Властелинът" ще грабне статуетката за най-добър филм (вече като завършен продукт), а Питър Джаксън ще се зарадва на Оскар-че за най-добър режисьор. ;)



Тема Re: Оскарите на Властелинанови [re: Gnomeo]  
Автор arwen4eto (хала)
Публикувано29.02.04 11:26



ама хора аз що мисля че щаха да го дават по канал 1 в понеделник вечерта,а за кабелните от колко часа ще е и кога та и там да гледам

Лейди Вечерница, най-прекрасна и най-обичана в този свят...

Редактирано от arwen4eto на 29.02.04 11:27.



Тема Re: Оскарите на Властелинанови [re: arwen4eto]  
Автор Strider (telchandir)
Публикувано29.02.04 11:34



Нашият Канал 1 ще излъчи запис на церемонията (и ако не се лъжа ще го разделят на две части, т.е. ще бъде две поредни вечери - понеделник и вторник).
Руският Първи канал ще предава пряко, а обявеният час е 04:00 сутринта (тази нощ или утре по тъмни зори... както предпочиташ). :))



Тема Re: Оскарите на Властелинанови [re: Strider]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 11:41



Наистина?!?! Аз тази телевизия я имам! Нали знакът е една единица? А със сигурност ли знаеш, че ще предават Оскарите на живо?

Данооооооо!!!


Peace, Love & Understanding!

Тема Re: Оскарите на Властелина [re: Strider]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 11:47



Ама сигурен ли си 100%?


Peace, Love & Understanding!

Тема Первьiй канал, 03:00, Hollywood, CA [re: Strider]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.02.04 11:59



Току що проверих в официалния сайт на канала и ДА!

40:00 - Церемония вручения наград американской киноакадемии "Оскар-2004". Прямой эфир из Лос-Анджелеса (S)

ДАААААА!!!

btw Това 4 е руско време, ние сме с 1 час назад. Т.е. шоуто започва в 03.00 бг време! Приятно гледане на всички!


Peace, Love & Understanding!

Редактирано от Gnomeo на 29.02.04 12:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.