Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 14.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема П.Дж. да се забрани ВЕДНАГА!!нови  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 09:58



Баси,вчера най-сетне се добрах до свестно място в Арена-на последния ред в средата.Преди тва чух некви хубави неща за последната част и си викам-дай да изчакам да не я гледам от 3-4 ред,та да се накефя яко.

Кеф лиии?К** тате баница дет се вика.

Според мен на оня тлъст нехранимайко трябва да му забранят да режисира вече КАКВОТО И ДА Е и да го осъдят на 3 години каторга за гавра със свещени книги.

Баси ужаса с две изключения-момента в който Еовин уби краля на Ангмар и момента в който Ам Гъл падна в Ородруин.

Иначе битката при Пеленорски поля-пълен шит.Все едно там са участвали само роханци и гондорци.Тва принц Имрахил,тва Еладан и Елрохир,тва дунеданците,тва жителите на пристанищните градове-няма такова нещо

И още-баси призоваването на мъртвите-вместо да се изправи и да им заповяда да му се подчинят безпрекословно то беше беше-в стил:Аре ве кво се праите на умрели лисици нали,земете и дойдете че иначе лошо,аре пак си помислете.

Бесен съм просто,обаче така става когато една книга вместо със сържето се чете с банковата сметка.




Тема Re: П.Дж. да се забрани ВЕДНАГА!!нови [re: El Capitan]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.01.04 10:06







Тема Хехе..нови [re: tchupakabra]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 10:13



и за това щях да отворя дума-в края на краищата човек остава с впечатление че Саруман си остава в кулата форевър пазен от ентите.Няма счупване на жезъл,няма изгонване,няма замеряне на хора с палантир-смееех.



Тема Re: Хехе..нови [re: El Capitan]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано26.01.04 10:39



Ееееех.....

/- Ще го плюем, безценни, мдасссс.
- махни се! Този филм ни е приятел!
- Приятел?! Той само залъгва желанието.
- Добър филм! Хубаво ни е, че го има. - Рох затваря очи и се концентрира - Махни се! Leave now and never come back!/

Рох няма да плюе, колкото и естестено да е това.

Обичай съдбата си


Тема Re: Хехе..нови [re: El Capitan]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.01.04 11:05



Моята идея беше по-скоро
The Annoying Purist



Тема Ами как да ти кажа..нови [re: tchupakabra]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 11:17



смятам че аз съм от хората,които имат правото да са дразнещи до полуда и пуристи колкото си щат по въпросите за книгата/филма.Защо?
За колко от вас първата среща с Толкин е било онова древно издание на "Билбо' от 79-та с гнусната лилава илюстрация на корицата?Ммм?
Защото аз още си го пазя разпарцаливено до неузнаваемост вкъщи.
Некой да си спомня ква мъка беше чакането между издаването на първата и втората книга от Властелина?И колко догадки бяха кво ше стане сега след като Задругата се разпадна и прочее бла-бла?
Така че имам пълното право на човек отраснал с тия книги да изисквам много от режисьор,който ги е попрехвърлил набръжко и си е рекъл"Еей от тая история може да излязат страшни кинти"
А колкото до тва че книгата щяла да се популяризира чрез филма-ми още по-зле,стана същото когато умря Ф.М.-сульо и пульо по баничарници и шкембеджийници почна да пуска Куин.
Честно казано бих предпочел никога да не беше излизал такъв филм,макар че ми е ясно че за хлапетиите е чудно забавление.



Тема Re: Ами как да ти кажа..нови [re: El Capitan]  
Автор Fairy (Dark)
Публикувано26.01.04 11:35



За колко от вас първата среща с Толкин е било онова древно издание на "Билбо' от 79-та с гнусната лилава илюстрация на корицата?Ммм? За мен, за мен!(но, повярвай ми, мнозина от тук пишещите са се запознали с Билбо ТОЧНО от тази книжка:)

Некой да си спомня ква мъка беше чакането между издаването на първата и втората книга от Властелина? Помня, дааа,а и до ден днешен не знам как съм издържала толкова време без да разбера какво става нататък. Но и тук ще ти кажа горното- МНОГО от нас са израснали с Толкин и той е с нас от дълги години...
Но в името на справедливостта ще ти кажа, че Джаксън СЪЩО обича, чел е много пъти и му е близка книгата. И е направил филма И защото обича много Толкин.

We're only living in our dreams


Тема Азнови [re: El Capitan]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано26.01.04 11:39



...е отговора на въпросите от сорта "Кой" .


Never let the spies mingle with the orcish regulars. Now we'll never get them to fight!

Тема OKнови [re: Fairy]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 11:52



Джаксън СЪЩО обича, чел е много пъти и му е близка книгата

Е,тогава можем да отдадем катастрофалния резултат на обикновена режисьорска некадърност или по-скоро да хвърлим камъните в градината на сценаристите.

Ееееххх,Джаксън Джаааксъъън,майка си ли търсеха елфите в Шлемово усое така и не ми стана ясно.



Тема Re: Ами как да ти кажа.. [re: El Capitan]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.01.04 12:06



Онова древно издание на "Билбо' от 79-та с гнусната лилава илюстрация на корицата - аз още си го пазя разпарцаливено до неузнаваемост - беше зле подлепена и се разпадна, но дадох да ми я подвържат и сега има красиви тъмночервени корици
Некой да си спомня ква мъка беше чакането между издаването на първата и втората книга от Властелина - помня, помня
Красотата и силата на книгата си имам в мен, филма ми достави неповторимо удоволствие, защото можах да изживея фантазиите и представите на някой друг за тази прекрасна история. Естествено, че филмът няма дълбочина и достоверност - но моментът, когато се появиха мумаците ще си спомням всеки път, когато прочета книгата. Както и много други моменти. Пожелавам ти да си човекът, който ще направи най-достоверното филмиране на Толкиновите писания. Билбо още чака




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.