Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 05.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Светликнови  
Автор dragon_eye (dragon)
Публикувано18.01.04 20:15



Бях още млада, чиста и непорочна, когато се докоснах до пълната власт и красота на мрака.
Бях самотна, "прекалено си прекрасна", казваха другите; но за мен това си бе чисто оправдание да не ме доближават.
Все още ми е трудно да разбера защо бях отхвърлена.
Хората говореха, че от думите и песните ми блестяло светлина.Казваха, че съм не човешко създание, както всички тях, а същество, изпълнено със светлина.Ако някои от тези, който говореха така, ме срещтне днес, едва ли ще изрече отново същите думи.
...Светлик, да, така бе името ми в онези незапомнени времена.
Красиво име имах, но душата ми беше самотна.Светлината не ми помагаше, тя не привличаше хората, а ги отблъскваше.Въпреки това тълпи се стичаха, за да ме погледнат.Затова, може би една от главните причини е тази-мракът в сърцето и умът ми може би щеше да привлича хората по онзи странен начин.
Кого залъгвам!истинската причина да призная мракът за мой дом до края на света бе онзи странен предмет, онова камъче(или поне така изглеждаше), и все пак бе прекалено гладко и кръгло... за да е камъче.
Може би беше кълбото, онова, за което хиляди приказки са изговорени край огнището...Може би.
намерих го там, на поляната.Да...то привлече погледът ми.Бях наистина млада, когато забелязах нещо да блести в тревата.как никой не го бе забелязал?И за това имам отговор.То е било направено за мен и за никои друг, направено е за да го намеря аз.
Все по-често се отделях от хората, дошли да погледнат красотата и светлината в очите ми.
Все по-често отивах при кълбото, за да стана поне за миг владетелка.На какво?На всичко, на мрака, на светлината, на любовта, на омразата.
В него съзирах собствените си мечти.Мечти, в който виждах...

...следва продължение...



Тема Re: Светликнови [re: dragon_eye]  
Автор arwen4eto (месечка)
Публикувано18.01.04 20:30



супер е ,чакам с нетърпение продължението



Тема Re: Светлик [re: arwen4eto]  
Автор Eowyn_ (непознат )
Публикувано18.01.04 20:42



Направо е супер.Използвам случая да кажа на Мрак най-голямото БЛАГОДАРЯ защото най-сетне съм си регистриран член на клуба!Да живее Мрак



Тема !!!нови [re: Eowyn_]  
Автор dragon_eye (dragon)
Публикувано18.01.04 20:47



ЧЕСТИТО!!!
Ликувайте всички балрози, назгули, елфи..и обикновени посетители на клуба...

Редактирано от dragon_eye на 18.01.04 20:51.



Тема Re: Светликнови [re: Eowyn_]  
Автор arwen4eto (месечка)
Публикувано18.01.04 20:55



Мда честито присъединяване към нас.


P.S към Мрак-да не забравиш да ми донесеш разширената версия на Задругата другия път



Тема Re: Светликнови [re: Eowyn_]  
Автор DarkWolf (Луциан)
Публикувано18.01.04 23:19



Мрак нищо не направил, само си предложил услугите...

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!


Тема Re: Светликнови [re: Eowyn_]  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано19.01.04 08:38



Крайно време беше
Честито!



Тема Re: Светликнови [re: dragon_eye]  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано19.01.04 08:43



Почна като в холивуд да ни оставяш в момент на нарастващо напрежение! Добре!
Чакам!



Тема Re: Светликнови [re: dragon_eye]  
Автор dragon_eye (dragon)
Публикувано19.01.04 19:00



...Мечти, в които се виждах като владетелка, мрачна и прекрасна.желаех света да е в краката ми.
Но по някога се случваше нещо странно.Виждах хора от непозната за мен раса, които говореха на странна кръгла маса.
Но това няма значение, аз вярвах, че мечтите ми ще се сбъднат и не правех нищо по въпроса, просто вярвах, и все пак не правех нищо по въпроса.Както разбрах-не е и трябвало.
Страната ми процъвтяваше и сякаш моето кълбо беше главният виновник.
в него аз виждах да цъфтят най-различни растения в собственият ми дом.За мен това беше символично, значеше, че мечтите ми ще се сбъднат.
някои ден.някои ден, казвах си аз.
Майка ми започна бавно, но сигурно да се притеснява за мен-не се виждах с никого.
Тогава тя се поболя.разбира се, не тежко, и все пак беше на легло вече дълго време.Баща ми ме посъветва да отида в гората и да намеря билката Розов храст, рядка, но много лечебна билка.
Аз мислех, че майка ми ще се оправи, ето защо не ходих в гората.
В кълбото се отражаваха съвсем неясни за мен неща, никога дори не съм си ги представяла, за да метая за тях, и все пак виждах все по-често тези непознати хора от непозната раса.
Започнах все по-често да мисля за това, изведнъж ме обзе силно желание да избягам, да се скрия.Чувтавах се, сякаш има нещо в главата ми е чете мислите ми.

...следва продължение...(ако измисля кога да го напиша)



Тема Re: Светликнови [re: dragon_eye]  
Автор DarkWolf (Луциан)
Публикувано19.01.04 22:22



Допада ми много. Чакаме продължението.

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.