Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 03.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Off, но не съм много сигурен...нови  
Автор Уokъp Бo (Мрачния чичо)
Публикувано10.01.04 16:58



Интересно ми е какво е мнението на билизките ви хора за основното ви занимание, а именно- Толкинознанието? Не ми казвайте, че не са забелязали тихата ви лудост (която почна и мен да ме прихваща...)?



Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор Amicus Plato (Apprentice)
Публикувано10.01.04 17:04



Почват и те да се интересуват повече :)

Да ходиш девет мили не е шега, особено в дъжда.


Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор DarkWolf (Little Wolf)
Публикувано10.01.04 17:06



С родителите нямам проблем. И двамата са го чели и знаят какво ми е. С приятелите също. Изнудих ги да гледат филма и те взеха, че го харесаха. Даже и книгата ми е заета на теория до лятото. Виж със съучениците е друга работа. Само един от класа ми е фен на Толкин. И като заспорим с него за нещо, целия клас ни гледа като гръмнат. Най-на края някой се изцепи "Тия не са добре" и ние двамата отговаряме "Добро утро" и си продължаваме спора. Други проблеми нямам. Знаят си ме, че не съм в ред централно и си ме оставят си вършея на мира:)

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!


Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: DarkWolf]  
Автор Бeзцeнни (мамещ)
Публикувано10.01.04 17:17



Ами... Орките ни имат за тотално откачени. Баща ни не пропуссска ссслучай да ни подиграе... Това е общо взето. Но май много не им бъркаме в здравето.

Ten thousands miles away
Where the moon took to the stars...


Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор Fairy (Dark)
Публикувано10.01.04 17:41



Като се има предвид, че майка ми гълта всякакви фантастики, фентъзита, приказки и т.н. като топъл хляб, тя ме разбира добре. :-) Още повече, че тя самата купи за първи път Властелина и ни го набута в ръцете на брат ми и в моите собствени.

Мъжът ми обича много Властелина и имаше момент, в който беше по-запален и от мен, особено по Силмарилиона, така че и с него нямам проблеми.

Любимата ми приятелка обича Толкин колкото мен....

Изобщо никога през живота си не съм възприемала обичта ми към Толкин като тиха лудост, а като нещо съвсем нормално. А и те май не са възприемали тази обич като тиха лудост. :-))
Пък и Толкин се изгубва сред останалите ми не толкова тихи лудости.



Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано10.01.04 17:41



Сега около филмоманията предложих да прочетат Властелина, получих предпазливо, неуверено съгласие.
Иначе от няколко год съм член клуб по фантастика, организираме колоквиуми( кодово название на запивки), литературен конкурс с вече 3 издадени книги с нагредените неща, Таласъмия през лятото, имаме редовни сбирки веднъж седмично, извънредни през останалите дни от седмицата и пр. и пр. В началото мрънкаха доста ама сега свикнаха, тези дни даже ме питаха "Няма ли да ходите на колоквиум до Варна тази зима, защото миналия януари ходихте?" Та така, близките на всичко се приучават, просто им трябва време.

Джунфу. 5-то Яо. Той притежава истината и тя обединява.


Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор dragonfly (dragon)
Публикувано10.01.04 17:54



Хе-хе...майка ми не каза нищо, когато дадох спестяванята си(имайте предвид, че аз много трудно спестявам, но за сметка на това харча спестените си пари...лесно, щото знам, че са си мои=))за властелина...
Баща ми едва ли е забелязал, че всички книги, който ми купува са на Толкин=)
А брат ми...я стига, той дори не подозира=)
Една моя много добра приятелка също е фенка и не пропускаме да обсъждаме Толкин и книгите му=)
Имам една приятелка, която все още не е толкова запалена, и все пак в момента чете властелина и хобит.Е, споко, и тя ще прихване покрай откачалки като мен=)=)
Дори учителят ми по химия си пада по Толкин и каза, че чете властелина всяка година=)И, най-общо казано, заобиколена съм от толкино-маниаци...
Да не забравяме и братовчет ме, който тепърва го прихваща..=)
На никой не му е необичайно, че имам такава мания=)
Най-малко пък на мен...=)

Радвай се на живота, а не на смисъла му


Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор Alastis (Любляна)
Публикувано10.01.04 18:07



Ми то това на мен не ми е основното занимание...




Тема Re: Off, но не съм много сигурен...нови [re: Уokъp Бo]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано10.01.04 18:34



От малка минавам за замаялката в семейството...Нашите обаче се заблуждават,че е свързано с призванието ми.






Тема Re: Off, но не съм много сигурен... [re: Fairy]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано10.01.04 19:25



Изобщо никога през живота си не съм възприемала обичта ми към Толкин като тиха лудост....

Да... хич не е тиха....

Обичай съдбата си



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.