Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 27.04.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови  
Автор Бeзцeнни (замислен)
Публикувано05.01.04 23:59



Ако имахте шансса да отидете в Средната земя, но не и да сссе върнете, бихте ли го ссторили?
Ако да, защо и ако не- пак защо:)
Очакваме хубави, интересссни/не ссе и сссъмняваме/ и исскрени отговори/сссъщо така не сссе сссмняваме/.
Ние ще отговорим утре, може би
Забравихме да кажем, не можете да взимате никого сс васс/осссвен онези, които сссъщо ще дойдат/ Разбира ссе, имате право да вземете 5 любими неща, вещи и т.н.

Усспех!

Ten thousands miles away
Where the moon took to the stars...

Редактирано от Бeзцeнни на 06.01.04 00:03.



Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: Бeзцeнни]  
Автор DarkWolf (Home Evil)
Публикувано06.01.04 00:06



Аз бих. Единственото което би ме задържало са приятелите. Мислил съм за незгодите, опасностите и т.н. За мен това би била по-добрата алтернатива. Не съм за тук. За някой по-прост свят съм в който голяма част от проблемите се разрешават от 2те страни на мечът. Свят в който ще съм аз, а не това което околните искат да съм...
Нямам вещи с които да съм обвързан физически или психически, които биха ми вършили работа там... Взимам 4 чифта хубави обувки и едно специално острие...

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!

Редактирано от DarkWolf на 06.01.04 00:10.



Тема Най-прозаичният отговорнови [re: Бeзцeнни]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано06.01.04 00:13



на света - ама толкова - в 00:12
не бих, защото трябва да взема с мен и детето, а то надали ще оцелее, освен ако някой не гарантира, че ще попаднем в Ломидол (за оцеляването споменавам, щото по презумпция приемам, че ще се омешаме в големите битки, ако не е героично - защо да ходя там)



Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: Бeзцeнни]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано06.01.04 00:14



Да. Твърдо и категорично.
Защо... дълго е за обяснение, но все пак:
1. Заради детето в мен. Да, знам че някои няма да повярват на това писание, само че под всичките слоеве цинизъм, престорена злоба и заяждане то е още там и искрено се надявам винаги да бъде.
2. Защото винаги съм възприемал Средната земя като по-искрена, непресторена и в някои отношения по-човешка от нашата Земя.
3. Заради тръпката Искам да се набутам в мелето в Мория, да стоя с лък в ръка на стените на Шлемово усое и на Минас Тирит, да се разходя из Мраколес и Фангорн и накрая да се заселя във възстановения Ануминас.
4. ... абе, щото тука просто не се трае понякога

Е, може и да ме тресне носталгията по някое време, знам ли... Затова, ако получа тази възможност, ще гледам да замъкна максимално количество приятели с мен

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: Бeзцeнни]  
Автор lkew (aldelu)
Публикувано06.01.04 00:50



В никой случай! Не и докато не получа разумен отговор на въпроса на Северин за тоалетната хартия! А 5 ролки свършват мнооого бързо.

"Tegi aldele, rain almaleth"


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: lkew]  
Автор DarkWolf (Home Evil)
Публикувано06.01.04 00:56



Много разумен отговор...
Туй като 3те варварски краля... Всички кръв, пиене и ядене, само нашия човек, искал нещо си (не помня какво, да приемем меко легло), топла вода и тоалетна хартия...

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: DarkWolf]  
Автор lkew (aldelu)
Публикувано06.01.04 01:12



Адекватна Зъболекарска помощ, мрачни. А тоалетната хартия беше "мехишка"

"Tegi aldele, rain almaleth"


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: lkew]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано06.01.04 01:19



Като ще се заяждаме, беше "Жъболекаршка помощ"

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не... [re: Peдpиk Шyxapт]  
Автор lkew (aldelu)
Публикувано06.01.04 01:37



ми книгата ми не е в мен (поглед към аластис), та не можех да цитирам точно. (това беше невинна усмивка)

"Tegi aldele, rain almaleth"


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не... [re: Бeзцeнни]  
Автор the_witch (Winterkind)
Публикувано06.01.04 02:37



Не.
Защото... болна съм. От вяра в причините.
Напълно сигурна съм, че има точно определен смисъл да бъда Тук, Сега и Такава.

Разбира се, съществува и онази част от мен, принадлежаща на Средната земя, но и Средната земя принадлежи на моя свят.
Така мога да си живея наколко живота на този свят, а ако отида в Средната земя, ще имам само един.

Предпочитам обратното - да си взема по малко от нейната красота, митологичност, величие и ценност и да ги предам на този свят... на очите на хората
много готино въпросче

Винаги е по-добре да имаш два свята.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.