Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 01.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Arwen-Aragorn-Eovinнови  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 16:13



Ima li niakoi ot vas jelanie da mi obqsni: Ima li ne6to /flirt,lubov/ mejdu Aragorn i Eovin v knigata ili samo taka izglejda vav filma? I ako ima kakvo stava po-podrobno po-natatak?
Za6toto az si mislq, 4e Arag. mnogo obi4a Arwen, pak vav filma /vtora seria/ mai ne6to se zazqpva po drugata, a i tq go gleda vse edno e edinstvenia maj na sveta!!!
Thanks



Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovinнови [re: smile]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано29.12.03 16:46



Две думи набързо - няма такова нещо.

Може да се разсъждава дали не му се иска да би могъл да й отвърне, но реално няма нищо от негова страна.

И още нещо - във филма изглежда вероятно да се получи нещо между тях, защото Арвен потегля към Заливите и Арагорн знае това - т.е. тя заминава и той трябва да продължи да живее и ала-бала.

Във книгата изобщо не й хрумва (нито на нея, нито на Елронд) да заминава и да нарушава клетвата си.
Тя се обрича на Арагорн, отказва се от Здрача и това е така и не се променя.
А Арагорн казва на майка си че или ще е с Арвен, или няма да бъде с никоя друга (горе-долу това)

А Еовин си е просто влюбчива :))))
/това е казано на майтап - да си кажа за всеки случай/




Малко набързо и нахвърляно ти го казах, но по-добре вземи прочети книгата - нищо не може да я замести :)))))

Обичай съдбата си


Тема и аз на майтапнови [re: Roheryn]  
Автор Belequen Peredhil (Пън4о)
Публикувано29.12.03 19:05



Туй във филма не е Еовин, всъщност е Златорунка, което пък нявява мисли какво точно й е божественото и на Умай Майа.


tricksy little Dead people


Тема Re: и аз на майтапнови [re: Belequen Peredhil]  
Автор the_witch (Winterkind)
Публикувано30.12.03 23:13



ЗлаторУнка

-?!
то не стига, че аргонавтите и Аргонат се объркаха, ами и Златоронка да се укаже оФца.... рунтава

When there's no future
How can there be sin ?!


Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovinнови [re: Roheryn]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано31.12.03 00:22



Мда,Еовин е толкова влюбчива горката,че когато Арагорн я отрязва грозно и без обяснения,се втурва да трепе назгули...
Едно от малкото неща,които ми харесаха във втора серия,беше че поне обясниха на горкото момиче къв точно е проблема.
И като съм почнала,винаги ме е затрогвал монолога на Еовин,когато изпраща Арагорн:"Всичките ти думи значат едно - жена си и мястото ти е в къщи..." ако се сещате...






Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovinнови [re: Бъдъмбa]  
Автор Fairy (Dark)
Публикувано31.12.03 00:36



Да бе,обясни ли са й друг път! Така си мислиш, щото не си гледала в трета серия как Еовин и Арагорн се гледат либовно и после Теоден й казва- радвам се за теб, той е добър (примерно) мъж... след тази сцена всички обяснения от втора серия отиват на кино. ;-)

Never looked back, never feared, never cried


Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovinнови [re: Fairy]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано31.12.03 00:44



Ти съвсем ми уби желанието да гледам трета серия...
И как тогава скърпиха любовта й с Фарамир?Всъщност май някой вече каза,че е било с бели конци...






Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovinнови [re: Бъдъмбa]  
Автор Fairy (Dark)
Публикувано31.12.03 00:50



НЕМА любов между Фарамир и Еовин! Гледат се закачливо (както Крис каза) при коронясването на краля и толкоз. Защо се гледат така- Божа работа. Като излезе разширената версия може и да разберем. :-)))

А те както си се гледаха либовно, изведнъж след няколко сцени Арагорн й изрецитира няколко изречения от Властелина, че тя обича сянка и мисъл, след това прибави нещо и от себе си и каза, че не може да й даде това, което тя иска, и отпраши по Пътя на мъртвите да спасява чезнещата елфка
Но няма да говоря повече, не искам да ти развалям удоволствието от гледането на третата част.
И както каза Рох- завиждам ти, че не си я гледала, поне може да се надяваш още малко, че не е чак толкова гадно, колкото го описваме

Never looked back, never feared, never cried


Тема туйто!!! [re: Fairy]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано31.12.03 01:12



Е поне назгул убива ли?!Не,не ми казвай!
Не искам,не искам,не искам да го гледам!!!Но въпреки това ще го гледам...
Отдавна подозирах,че съм мазохистка...

А че е гадно колкото го описвате хич не се съмнявам...За съжаление и Еовин,и Денетор са ми любимци,а Лив Тайлър - хич.






Тема Re: Arwen-Aragorn-Eovin [re: smile]  
Автор Гpaxчe (Khazad ai-menu!)
Публикувано31.12.03 10:47



Еовин се влюбва не в Арагорн а в представата си за него - той просто се вмества в нейните представи за идеалния мъж... тя никак даже не е влюбчива. Той най-вероятно е първата й любов защото до сега винаги е изпълнявала ролята на принцеса, която трябва да се съобразява с безбройните си задължения а през последните години да се опитва да помага на чичо си, брат си и братовчед си едновременно като в същото време се отбранява от набезите на Грима. И точно когато всичко се е вговнило до немай къде пристига ТОЙ и нещата започват да се оправят. Как да не се влюбиш в тоз герой?

Но истината е, че тя изобщо не го познава. Затова мнението му, че тя се е влюбила в "сянка" /пак тия сенки/ е напълно вярно за мен. И преживява разочарованието си страшно много точно като всеки от нас първата си любов - като край на света и мулти грандиозна трагедия, но вместо да риве кат кифла отива да сложи каска в битката. Достойно поведение за всяка една принцеса!

Дай Еру повече такива принцеси!

Kibil Baruk Khazad



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.