Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Така ли ми се струва илинови  
Автор ellion (sancta)
Публикувано28.12.03 21:17



бъркам - но оставам с впечатление, че в този клуб хобитите най- не са на почит? бая време ми отне да чета разни "родословни дървета", за да се ориентирам кой кой е, и определено мисля, че расата на хобитите е най-малко представена тук (под формата на никове). Признавам, че и аз лично най-големи симпатии имам към елфите (жестоко много ми напомнят на славяни, простете за невежеството ), и след тях веднага, естествено, хората, ама чак пък нито един Фродо да не се подвизава тук?



Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: ellion]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано28.12.03 21:24



по едно време май се мяркаше една фродовица, като че ли беше доста "популярна".

Джунфу. 5-то Яо. Той притежава истината и тя обединява.


Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: ellion]  
Автор Бeзцeнни (всевластващ)
Публикувано28.12.03 21:25



Ами...
Ние сссме осссобен сслсучай- произход- хобитссски; мразим/очаква сссе да мразим де/- хобити
Питай другите, иначе сссе почитат.

Wohnst du noch, oder lebst du schon?


Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: Бeзцeнни]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано28.12.03 21:28



за вас знам, ама не ви броя за чист хобит, забелязах и един Sam... и май толкова



Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: ellion]  
Автор Ceвepyc (Снейп)
Публикувано28.12.03 21:32



Много ясно - никой не ще да е дебел, с космати крака и вечно гладен.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: Ceвepyc]  
Автор Бeзцeнни (всевластващ)
Публикувано28.12.03 21:34



То няма лошо в това./ ссспираме сссе, наиссстина/

Wohnst du noch, oder lebst du schon?


Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: Бeзцeнни]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано28.12.03 21:39



чакай сега - пак ли Шефа?? доста нещо прочетох, но въобще не разбрах кой тук е Шефът и много ли се кара за тъпи въпроси и разговори "не по същество"? поне в темите ви в близките два месеца не се забелязва някой да е такъв звяр доста мили хора сте всички тук



Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: Ceвepyc]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано28.12.03 21:45



е айде сега, доста хора предпочитат и в нашата реалност да имат по 2 закуски, обяди и т.н. ама не става да не говорим пък, че като герои наистина са симпатични и имат яко чувство за хумор (освен ако и това не е внедрено от "любимия" ви П.Дж.) ама надали... може да се окаже, че се изказвам неподготвена, щото съм чела малко, но от снощи препрочитам Дотам и обратно, и реакциите на Билбо още в първите ситуации (при нахлуването на джуджетата при Професионалния разбойник на чай и вечеря) са просто убийствени



Тема Re: Така ли ми се струва илинови [re: ellion]  
Автор Alastis (Братислава)
Публикувано28.12.03 21:54



Ами благодарим.
Аластис се отъждествява със Сам, въпреки че никога не е използвал този ник. Това, според мен, е най-добрия герой от книгата, а и от филма. Благодарен съм на Питър Джаксън, че не го е опропастил.
Шефът е Берен, известен в по-голямата част от времето като Аданедел (Adanedhel). По едно време се подвизаваше като Билбо Бегинс (разбойник), но вече не. Имаме си и още два модератора - Рох (Roheryn) и Беорн, но под името Шеф е известен само първия.


Дядо Мраз

Тема Re: Така ли ми се струва или [re: ellion]  
Автор Бeзцeнни (всевластващ)
Публикувано28.12.03 21:58



Шеф не е звяр, напротив- твърде добър ссси е. Обаче не е много хубаво да сссе пуссскат много офф-ве и да сси играем сс шефссското търпение. За туй така, опитваме ссе да пазим нормално поведение. Друг въпроссс е, че не уссспяваме

Wohnst du noch, oder lebst du schon?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.