Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За четящите в клубанови  
Автор БepeнМодератор (adan)
Публикувано19.12.03 11:44



Искам най-любезно да помоля всички, които само четат в клуба, да пуснат в тази тема по едно мнение. Въпроса е, че съм любопитен да узная от колко души се посещава клуба, а пишещите тук, за съжаление, не са достатъчна "представителна извадка".

Искам само да ви помоля за вашите никове, както и от горе-долу колко време посещавате клуба и колко често... ей такива работи. Кажете за вас две-три думи...

Редактирано от Бepeн на 19.12.03 11:46.



Тема Re: Амиии...нови [re: Бepeн]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано19.12.03 11:54



...аз не съм много сигурна от кои се водя, тъй като ми се случва рядко да пиша

Ама тъй или иначе отговарям на темата...Аз го посещавам всеки ден от април тази година



Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор Axela (sleepless)
Публикувано19.12.03 12:33



ами аз чета от септември-октомври...но не пиша мн често, нещо не мога да вляза в крачка с това което обсъждате...нз защо
иначе си чета всичко-всеки ден...:)
какво друго?
две-три думи?
може би че съм много запалена по толкин от година и няколко месеца...и обожавам силмарилион...друго не се сещам

The sun goes down...I feel the light betray me


Тема хехехенови [re: Бepeн]  
Автор Ceвepyc (Снейп)
Публикувано19.12.03 12:38



да знаеш преди време и аз мислех да пусна една такава тема... ма а така и не стигнах до нея

Пък и да се разпиша в тая тема тука... щото напоследък съм повече четящ отколкото пишещ...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор denethor (минаващ)
Публикувано19.12.03 12:38



Чета тук редовно (под редовно рабирам почти всеки ден) от около година. За целия този период от време мисля че имам 2 постинга.



Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор Mellindor (Wizard)
Публикувано19.12.03 12:41



Аз съм четяща... И чета почти всеки ден, с изключение на събота и неделя, но това ще се поправи, щом ми пуснат Интернет вкъщи.
За първи път влязох в клуба... май през юни тази година, по време на конкурса за илюстрация. Там е въпроса, че много исках да рисувам по Толкин и възможността, която ми се отдаваше, не бе за пропускане!

Но когато не спечелих, не престанах да посещавам клуба. Знаете ли защо? Защото тук открих всичко, за което някога бях мечтала! Не само Толкин, не само "Властелинът на пръстените", но нещо много по-дълбоко и истинско - вас! Хората, които станахте част от моя живот, част от моите мисли и душа! Хората, сред които намерих себе си и своя свят...

Благодаря ви!

Когато стана на осемндадесет...


Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор VanwaLote (See the life!)
Публикувано19.12.03 13:56



.. май и аз трябва да се причисля към предимно четящите! Много рядко ми се случва да пусна постинг, а чета всеки ден и следя всички теми! Радвам се, че има хора като пишещите тук, защото сте страшно интересни, забавни и умни!!
Кефя се че Ви има хора!!!
А клуба посещавам от септември - октомври някъде тази година.



When you wake up and don't see the Sun, you are dead or you are the Sun!


Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано19.12.03 14:27



Аз също май съм предимно четящ Гледам да не флудвам темите с много глупости и затова се включвам от време на време, но чета всеки ден без неделя от около два месеца, мисля. Много е приятно в този клуб, наистина. За мен важат почти същите неща които писа Мелиндор.

П.п.: Усмихвам се по често от преди



Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор luinriel (ignorant)
Публикувано19.12.03 15:46



well ... в този ред на разсъждения май и аз спадам към тая група. за първи път попаднах на форума когато на valaquenta.hit.bg бе сложена новината за резултатите от конкурса за творчество по Толкин. След това не съм чела хич, докато не излязоха резултатите от конкурса за хайку. Редовно чета реално от ... октомври (малко време, като се замисля), може би, с едно прекъсване за едно дивашко учене за изпити - след като свърши и това ги следя всеки ден; интересно ми е да чета, имам желание оттук нататък и да пиша, не знам; след няколко опита се чудя дали има смисъл или просто ще хабя мястото с глупости ...
иначе обичам да чета Толкин (много), и ... ами ... не знам, едно безинтересно същество съм всъщност




Тема Re: За четящите в клубанови [re: Бepeн]  
Автор the_witch (..alice..)
Публикувано19.12.03 15:58



:>
аз не бях съвсем четящо в онези дни, когато клуба беше млад, че даже не се казваше Толкин, а ВнП...
от тогава с паузи от време на време (и от клубове писвя) чета на всеки 1-2-3 дни... не се обаждам, защото не съм много много достатъчно компетентна по повечето теми, но ми е интересно :>>

...а доминото се играе с правила...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.