Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 03.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новото списание Дъга излезе...нови  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано25.11.03 08:17



... Хрумна ми че ако има някой голям фен и художник би могъл да започне комикс по Толкин или пък каквото ви хрумне. Аз лично съм толкова щастлив в този момент, че имам чуството, че довечера ще сънувам картинки



Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Beregyl]  
Автор ikel (Melancholy)
Публикувано25.11.03 10:32



Ти кажи дали си го намери вече и от къде!

С "Ikew & Mist inc" оставате БЕЗ конкуренция!"


Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: ikel]  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано25.11.03 10:41



Купих си го днес в 7:30 от кафенето в моятя служба. Много е яко. А между другото след като го има в Русе не е възможно да го няма в София. Има много нови комикси, обаче има и като онези от преди, абе изобщо шарена история, има и игри. Както казах и преди има шанс и за новото поколениеВсе пак идеята за комикс по Толкин ме гризе доста яко, защото естествено липсва До там и обратно, няма ги и Чоко и Боко както и един куп други неща, но все пак списанието е същото. Даже и логото му май е същото, ама вече паметта ми изневерява



Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Beregyl]  
Автор ikel (Melancholy)
Публикувано25.11.03 11:03



Логото си е същото, мда :)

А за майсторите на до там и обратно и чокобоко, както и общо взето завсички от старите художници - май се опитват да ги привлекат за списанието... ако изобщо успеят да се свържат. Май надеждатата е след като те видят първия брой на пазара, да се сетят да врътнат на производителя.

А иначе - в русе хууво го има, току виж днес и тука се навърта... ама вчера топурках из града с гипса и като Ботев питах "Кажи ми сестро, де е Дъгата?", ала гадовете си мълчаха като кокалите на Мона Лиза.

С "Ikew & Mist inc" оставате БЕЗ конкуренция!"


Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Beregyl]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано25.11.03 11:27



Може ли малко спойлери какво точно има вътре? Не ща да погребвам един от най-прекрасните си детски спомени току така...

А Чоко и Боко - малко трудно, щото Румен Петков (художникът им) доколкото знам е оттатък Голямата вода и ...

А зо комикса по Толкин - ако някой знае координати на Сотир Гелев и Кънчо Кожухаров, да им даде малко начален тласък да довършат започнатото в старата серия, т.е. - комикса по Властелина. Много яки му бяха рисунките

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.

Редактирано от Peдpиk Шyxapт на 25.11.03 11:29.



Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Peдpиk Шyxapт]  
Автор AdanedhelМодератор (parmandur)
Публикувано25.11.03 11:35



Това вече се урежда.




Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: ikel]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 12:52



всъщност логото е вариация на старото лого



Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Beregyl]  
Автор Alastis (Хелзинки)
Публикувано25.11.03 19:37



Ей, днес какви хубави новини има.


Утре отивам да си намеря Дъгата. Не искам спойлери, не искам нищо, искам Съга.
Живи да сте ми, хора.




Тема Re: Новото списание Дъга излезе...нови [re: Beregyl]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано26.11.03 02:08



Разгледах го и не ми хареса.Ама хич.Знаех си,че предишното списание е вдигнало летвата твърде високо,и въпреки това се разочаровах
Все пак може би с времето ще се оправи...






Тема Re: Новото списание Дъга излезе... [re: Бъдъмбa]  
Автор Beregyl (innocolindo)
Публикувано26.11.03 08:04



Вярно че липсва това онова, но пък стила на някои от комиксите се е запазил.
По скоро си мисля,че целта на авторите не е толкова да направят старото списание а да припомнят за него и да вкарат ще доста неща. Голяма хапка но си мисля че ще се справят по нататък




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.