Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Валинор  
Автор Tulkas (The Strong)
Публикувано22.11.03 20:15



Не знам дали е имало такава тема, защото от доста време не съм влизал тук...но жсе пак :) Валинор е едно от местата, коитонаистина трябва да се посетят о видят....Вие какжо ще кажете ?

...And So Came Tulkas The Strong...


Тема Re: Валинорнови [re: Tulkas]  
Автор ikel (lorna)
Публикувано22.11.03 20:37



тз.
Веднъж кат влезеш, автоматично ти пращат cookie, дето ти скапва системата, ако посетиш srednata_zemq.bg. Добре, че бисквитката икспаиърва за некви си 10 000 години, ма пак е неудобно.

Освен това сървъра им е на другия край на света, valinor.rai се зарежда месец и нещо, и винаги има опасност системата ти да потъне, да я разбие на парченца мякй скапан ураган, или пък просто да се натресе на пиратски софтуер из безбрежния океан на интернетта. Или пък провайдъра да ти спре вятъра поради неплатени сметки...
А, и накрая - трябва да си плащаш, за да можеш да се логнеш. И то на ония самодоволни тиранични копелета уебмастерите....

Направо - не си е работа батка, стой си в earth.mid.bg и сваляй филмите от free.uTumno-link.com и тва е.



Тема Re: Валинорнови [re: Tulkas]  
Автор DarkWolf (Глоудаулг)
Публикувано23.11.03 04:42



Ха, добре дошъл и на теб от мен. (Аз Мелкор под прикритие. Крия се от теб, но ти не знаеш това)

Evil, beware...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.