Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спомени...нови  
Автор Elven_Goddess (Вечерницата)
Публикувано18.11.03 20:21



Реших да направя това на тема понеже ми е много интересно да прочета за спомените ви.
Миналата година си бях поръчала от...няма да правя реклама...една тоалетна вода и тя пристигна точно 2 часа преди да отида да гледам на кино Двете кули.В този ден валеше сняг и времето беше направо божествено!Приятно студено и мрачно.Без майтап любимите ми сезони са Есен и Зима, така че сериозно ви говоря ,че ми е приятно когато е студено или умерено.Това което всъщност искам да ви кажа е, че тази тоалетна вода ми стана любима и винаги когато се пръскам с нея се потапям в блаженни спомени, защото онзи ден беше денят в който ВнП ме грабна още повече ,тъй като предната част я гледах на компютъра си.Искам да ви попитам ,вие имате ли предмет, който ви носи подобни спомени?




Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано18.11.03 20:57



Специално за Толкин ли.... май не :/

Кани кафе и купища цигари
Но тях ги свързвам с какво ли не :)


Всъщност, за първи път се замислям за това неъответствие ()
Обикновено си имам по нещо, което ми е същият "спомен", за който говориш.
А с Толкин е точно обратното - май се опитвам да го прикрепя към всичко, което обичам... /ъ! хвърли ме в размисъл /

Слънчо въобще не тича


Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор DarkWolf (Глоудаулг)
Публикувано18.11.03 22:35



Любим предмет нямам. Но имам любим момент. И когато по стечение на обстоятелствата настоящето се доближи до този момент... Не мога да опиша как се чувствам.
Есен е. Вали хладен дъжд. Всичко наоколо е в огнени багри. Последните лъчи на слънцето обагрят върховете на дърветата. Мокрите листа отразяват слънчевата светлина и заприличват на магически пламъци, обхванали всяко едно дърво. А дъжда капе ли капе... Няма никого наоколо. Приятна тишина нарушавана само от ромоленето на капките. Залезът оцветява облаците и небосвода в оранжево, което сякаш се допълва с горските краски. Постепенно всяка светлина изчезва и ти оставаш в мрака сам с мислите си...

Evil, beware...


Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор Гpaxчe (литл монстр)
Публикувано19.11.03 10:05



ами да ... имам си любим предмет свързан с Толкин, портрет на Саурон нарисуван от Елена Козлова, който ми виси на стената над леглото. Всяко сутрин като стана, отдавам чест и поемам навън. Така е то ... началството не спи.



Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор carry_m (непознат )
Публикувано19.11.03 11:08



Ами да и аз също имам спомени с парфюми. Имам един, който ми напомня за всичко около Коледа включително и двата LOTR



Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано19.11.03 23:10



Ти ми пиши на бележка коя е тая тоалетна вода!:)))

Ами имам такива спомени, няма да си пиша мемоарите тука сега, но ето един - четалнята в борисовата градина (някои може и да не знаят кое се наричаше четалня, но ениуей...). Там за фърст тайм чух за Толкин и разните му книги. Съвсем ясно си го спомням.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Спомени... [re: Elven_Goddess]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано19.11.03 23:17



Списание "Дъга".

Abyssus abyssum invocat


Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор Tинyвиeл (щурия)
Публикувано20.11.03 10:30



Вчера мислих, мислих но не можах да се сетя за някакъв предмет освен купчината ми списания и плакати,всеки от които си има своя история при купуването и изнамирането им...
Не знам защо но кино-залите ми навяват много спомени за Властелина. Отида ли да гледам някой филм и се сещам за първия път когато го гледах. То от толкова много ходене на Двете кули и Задругата....

Орк вегетарианец-яде само зелени елфи


Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
АвторEstel (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 23:34



Ех спомени,спомени...
Спомням си,че когато отивах да гледам Двете кули на кино преди и след филма аз много се вълнувах!И преди филма в нас намерих един много хубав сребърен пръстен,който реших да си го сложа на верижка за врата!
Повярвай те ми чуствах се като Фродо,запътил се към Съдбовния връх!Но сега като погледна пръстенчето винаги се сещам за не забравимия си спомен!



Тема Re: Спомени...нови [re: Elven_Goddess]  
Автор Belequen Peredhil (dreamer)
Публикувано21.11.03 21:53



Празните буркани от компоти ми напомнят за Властелина по простата причина, че това е храната, която най-лесно се консумира над книга.

Аааа, да!, и загрижената физиономия на баба ми как мога аз да не спя по цяла нощ...


I wish I was a ruler who'd make them understand



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.