Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 26.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: хи я!нови [re: Гpaxчe]  
Автор Gildan (maethor)
Публикувано19.11.03 18:24



Преведи го, ако обичаш! Тъй като не знам мордорски, иначе не бих ползвал твоите услуги. И между другото мерси за модерацията била тя на когото и да е било.

Aure entuluva


Тема Я сега да ви видим...нови [re: Gildan]  
Автор Бeзцeнни (auferstanden)
Публикувано19.11.03 19:27



Така...
Ние понеже веднъж ссси имахме наш ник, който САМИ сссси избрахме, бихме могли да кажем защо го направихме..
Обаче понеже днессс не сме вече сссс този и ник и някои от васссс ни дадоха начална сссскоросссст/меко казано/ да ссси го ссссменим, молим тези хора/ и други ссссъщества/ да обяссснят на осссстаналите защо ни кръсссстиха така/сссъссскането и мн.чисссло не приемаме за отговор/
Ние не носсссим отговорносссстта.
Иначе няма да ви кажем защо бяхме избрали прежния ник:РРР

Asche zu Asche
Und Staub zu Staub


Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Бeзцeнни]  
Автор Fairie (Будител)
Публикувано19.11.03 22:55



Тъй, тъй, да просветлим тези, които не знаят защо безценното е безценно.

Събра се Белият съвет един ден, както си му е реда на по чаша бира и от дума на дума установихме, че на Ниенор хич не й отива да бъде Ниенор. Не че не е хубав ника и не е красива символиката в него, ама някак си не се връзва притежателя му.

И понеже за мен винаги е била безценна, а на съответния Бял съвет се оказа, че и за останалите е така, никът си дойде самичък и така стана Безценни.

И държа да уточня, че нямаше никакво насилие в промяната на ника. Шефът само се усмихна миличко и посегна към бутона "зъл съм"

Слънчо тича наспан


Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Fairie]  
Автор Morrigan (manadh)
Публикувано20.11.03 00:18



Някои от нас достатъчно дълго са бродили из Пущинака и помнят какви ли не неща. Спомням си как веднъж един свестен, но малко странен тип, наречен Аданедел, с леко разочарование отбеляза, че нямало Ниенор в клуба. Когато тя взе, че най-сетне се появи, Белият съвет, воглаве със същия този Аданедел, я "посъветва" да се преименува. Тц, тц, тц...
Иначе съм напълно съгласна с аргументите ви, Премъдри. Безценното си е безценно. :))) А и Аданедел се пресели в Торбодън.

Турамарт, моля те, стой далеч от бутоните.

U-no geleg an annad di gurth vi baudh lin


Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Fairie]  
Автор Alastis (Москва)
Публикувано20.11.03 08:01



Имаше още една подробност - на Ниенор й беше предложено името Ам-Гъл, поради сходството в начина на произнасяне на определени ссссъгласссни букви и поради обръщенитео "ние", вместо "аз", което, между другото, се оказа правилната форма. Но Ниенор реши, че Ам-Гъл не би й отивало, въпреки нашите убеждения. Тогава тя сама си избра "Безценни, вид потребител: Любезни".

Айде, Безценни, или още Безследни, вие сте на ход.




Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Alastis]  
Автор Alastis (Москва)
Публикувано20.11.03 08:02



Впрочем като се замисля колко хора си смениха никовете в последно време не е зле някои да дадат повече от едно "оправдание".

Я да видим колцина са си със старите никове.
Аз?
Рох?
Фея?
Мелиндор?
Анарвен?



Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Alastis]  
Автор Гpaxчe (литл монстр)
Публикувано20.11.03 09:31



аз



Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Alastis]  
Автор ganima (люляково облаче)
Публикувано20.11.03 10:09



И аз!
Никога не съм го сменяла. Нямам и намерение, поне в близкото бъдеще.

Ето и "оправданието":

Не съм търсила символика в ника.
Доколкото си спомням, тогава четях една от книгите за Дюн и името само си дойде. Май то ме избра, не аз него .

_
/С кралско позволение/
В огнището последен въглен
искрейки,
се взривява и умира.


Тема Re: Я сега да ви видим...нови [re: Alastis]  
Автор Mellindor (Wizard)
Публикувано20.11.03 19:38



В отговор на:

Впрочем като се замисля колко хора си смениха никовете в последно време не е зле някои да дадат повече от едно "оправдание".




Това ми се струва правилно и справедливо! Хайде де, много от вас не са ми обяснили.... а любопитството ужасно ме гложди! Любопитството убило и котката, и Мелиндор...

Психоаналитици? Не, тук няма психоаналитици! Само хора...

Тема Re: хихихихи 2нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано20.11.03 19:43



САШКО !!!


с други думи:


[gotin][gotin][gotin][gotin] САШКО !!![vajen][vajen][vajen][vajen]

Слънчо въобще не тича



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.