Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 04.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ех елфите...нови  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано10.11.03 10:10



Така елфите в Средната земя са малко задръстени, но пак за тях ще си говорим, този път за аварите! И по- точно за Трандуил. Така та да си дойдем на въпроса, според вас;;; да вас, имал ли е Трандуил тясна връзка с Радагаст? Защото знаем, че те са живели близко един до друг. Той има все пак второстепенна, но важна роля... Абе кажете вие нещо за него

Време е за нещо ново!...нещо сериозно...Професия кралски професор!


Тема Re: Ех елфите...нови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано10.11.03 17:05



Драги Келеборн/Дъмбълдор,

Определено Радагаст и Трандуил са имали тясна връзка. Колко тясна е била... е определено поне на единия му се е искало да е колкото се може по-тясна. Но това е тема за друг тип форуми, книги и филми.



Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: Ех елфите...нови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор Chimera (virus)
Публикувано10.11.03 17:48



не стига че плюеш слидерин а сега и елфите?-друга работа нямаш ли си?!

Paranoia

Тема Re: Ех елфите...нови [re: Chimera]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано10.11.03 19:03




Той се опитваше по свой начин да каже, 4е харесва Елдарите

За Трандуил и Радагаст, не знам каква връзка да са имали. не съм мислила, но ми се струваше като 4етох, 4е този Радагаст не задълбо4ава някакви особени връзки с елфите, а се занимава с животни и птици (което не е само интерес към зоологията - толкинските животни са си почти антропоморфични, мислят, говорят, помагат, заемат страна... Не е баш като отшелник, защото може да се общува с тях една идея по-пълноценно, отколкото с нашите животни сега)

Необходимото Ми Зло


Тема Я едно въпросче!нови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 19:02



Защо се правиш на толкинист от гледна точка на

?



Тема Re: Я едно въпросче!нови [re: aз]  
Автор Saruman the White (Истар)
Публикувано12.11.03 10:20



Не му се връзвай- от 8 години насам е все така- разбираш ли, той не взема почти нищо насериозно и почти нищо не казва насериозно. . . просто обича да приказва подобни неща. . .

Пръв дошъл един с величав облик и осанка, гарвановочерна коса, омаен глас и бели одеждиblue]


Тема Re: Ех елфите...нови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор Saruman the White (Истар)
Публикувано12.11.03 10:24



Знаеш ми мнението за Радо, така че. . . но искам да отбележа, че Трандуил не е авар, а Синдар- има разлика.

Пръв дошъл един с величав облик и осанка, гарвановочерна коса, омаен глас и бели одеждиblue]


Тема Re: Ех елфите...нови [re: Saruman the White]  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано12.11.03 11:31



Да бе верно... Трандуил... да прав си Синдар е! Моя груба грешка

Време е за нещо ново!...нещо сериозно...Професия кралски професор!


Тема Аз- Ти- Той- Тя- ТО, това е най- точно!нови [re: aз]  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано12.11.03 11:34



Така няма да кажеш нищо ново с ттова, Саруман е прав аз съм импулсивен човек и вече 4 години не мога да определя кое повече ми харесва Толкин или Роулинг, и като чуя някой от клуба на Харито да обиди Толкин аз поставям тема или обиждам Хари защото ми е много кофти и обратно, но който ме познава знае, а онази тема бях бесен на един фен тук!

Време е за нещо ново!...нещо сериозно...Професия кралски професор!


Тема Re: Аз- Ти- Той- Тя- ТО, това е най- точно! [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 15:02



Добре де, трябва ли да избираш кое ти харесва повече? Ако слушаш Еминем и класическа музика, трябва ли да отричаш едното от двете(дори и временно)? Или да ги йерархизираш? Твоето е патология.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.