Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 26.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Нещо като off или...нови  
Автор Talyesin (hate campain)
Публикувано03.11.03 01:10



... или знам ли и аз какво.

Така. Това е тазседмичната офф-тема. Дискутирайте каквото ви дойде: резюмета на изминалия уикенд, къде ще се пие следващата седмица и тн.
Шефе, моля те, не я трий поне до следващата неделя.

Та такива глупотевини... Ето ви като начален тласък малко снимков материал:
(пояснение - не съм качвал снимките на другата компания, както и някои автопортрети. Всичко останало е там, а оплаквания не се приемат)



и за да си начеша крастата, малко лигавщини:
портретни:
- Аластис Скайуокър в бойна готовност
- и ... не помня как се казваше тоя "меч"
- в предполагаема естествена среда
ами... , кой друг
... в много странен апиърънс. Само аз ли си търся чесън?
в стихията си, т.е. в мрака

с награда
- през прозореца на времето...


... айде всички в един глас "С-Е-П-А-Р-А-Т-И-С-Т-И"
се готви за втори декември
- само за фенове на "Блейд"
- Аластис Скайуокър и Дарт Талиесин в съдбовен двубой сред горите на Ендор
, тоест Нео в сблъсък с двама джедаи... енти пореден бъг в Матрицата
и звярът (в ролята - Драуглуин) - а после ще ми развива теории, че не обичала кучета
на парад
какво се случва когато фотографът скучае... нищо и половина
- това ми е поредния провал- като си помисля колко се мъчих да си изрежа отражението...
Слуховете, че е минал на тъмната страна са напълно верни. Някъде има и документирана близка среща от сключващия съюзи вид между него и
Аластис, държа да заявя на всеослушание, че отговорността за провала на папарашката инициатива по заснемане на заспала фея е единствено и само твоя
и част от посрещналите го
Ето тези изключително редки кадри от заснемането на двубоя между Гандалф и Балрога няма да можете да видите никъде другаде. Няма да описваме какво беше принуден да изтърпи екипът ни, докато се добере до тях:
, и
Доброволци да го извървят?
от едноименния виц в обедна почивка
се взират в Лесовете на Ороме и Полята на Явана. Атаката предстои!
- брей, да се неначудиш... Моргот запива с обекта на завистта си
в търсене на Деветте Джина
(Т.е. Черни връх). В далечината се вижда Барад Дур


Като споменахме Гандалф - те ви го в You shall not pass!
в опит да се скрие от славата...
как се точи
дебне в мрака... а се е запилял на Ородруин...
- от ляво надясно:
първи ред - Аластис, Безценни, Тинувиел, Фея, Крал, Менсън
втори ред - Елдарион, Умай Мая, Страйдър, Рохерин, Мелкор
Трети ред - Белекуен, Мордред, Арк, Джил, Еру.
Липсват снимащият (моя милост) и тръгналите си рано-рано Шеф, Грахче и Углук

Има и още, ама не ми се пише повече, че стана утре, а трябва да се наспя преди зъбарщините... Доскив

Не знам, не разбирам, не съм оттук и съм за малко

Редактирано от Talyesin на 03.11.03 01:46.



Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Talyesin]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано03.11.03 01:43



Само погледни линкът на Гандалф черния къде води "http://черно/"... Щалиесин Щалиесински... Недоспал.




Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Meлkop]  
Автор Talyesin (hate campain)
Публикувано03.11.03 01:47



Ти друга работа освен да се заяждаш нямаш ли си? И това Щ, ох това Щ... Ще ви гледам сеира тия дни...

Не знам, не разбирам, не съм оттук и съм за малко


Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Talyesin]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано03.11.03 02:00



Просто се бъзикам... Ама искам да видя прословутото черно...




Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Talyesin]  
Автор lkew (rainmaker)
Публикувано03.11.03 09:18



ексклузивния балрог го снимахме мноого лонг агоу, даже моята светаюша особа сочи към него на снимката да си личи какво е важно в нея :Р

обаче двубоите с лайтсейбъри са уникални просто, фотографа да се медалира!


Аластис, туй твойто не е прост лайтсейбър - тва си е жив ДАРКсейбър, т.е. лайтсебърс със заглушител! :))))

You tell me we can start the rain...


Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Talyesin]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано03.11.03 13:26



Винаги съм подозирал, че на Аластис не му е чиста работата, но вече го знам със сигурност...
Аластис Скайуокър, ама друг път :)






Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини


Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Mopдpeд]  
Автор Alastis (Рига)
Публикувано03.11.03 23:35



Хехе, яко. Ето ги и останалите.

- все пак джедай.

- джедаи срещу Избрания - на фона на кралския палат.
- кажете сега, че не е благородник. Или фен на In Flames.
- нищо общо с предишната снимка.
- Use the Force, Alastis.
- Darth Taliesyn vs. Alastis Skywalker.
- двама джедаи срещу сит.
- ох, измислете си му текст сами.

Seven gifted to the dwarves
Three were gifted to the elves
aaaaah... NINE !

(Du Hast)

Тема Re: Нещо като off или...нови [re: Alastis]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано03.11.03 23:55



Браво, Щаластисе. Много мъ изкефи.




Тема Re: Оптимално максимално минималното резюменови [re: Talyesin]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано04.11.03 03:08



Щох не щидял щнимките, но щиска и щой да щаже щещо... щали щиме щерудийско се щащитава!

Всъщност, ще продължа на Общия език. Оригилана на Висшебалрожки е






Рох не видял снимките, но иска и той да каже нещо... нали име мерудийско се защитава!


Рох смята да говори за същества (не каза "хора" за да не обиди тиквите, елфите, дружно пооркчилите се и изобщо цялата Флора и Фауна)

Първо Рох да си каже, че пропуснал голяма част от самото Хелоуийн. За тази част ще си казват по-живите свидетели.

Та, бяхме свидетели на две изненадващи трансформации и на една двойна.
Те са много показателни... Едно време писах есе по литература на тема "in vino veritas" където доказвах, че дай му на човека алкохол и ще го видиш какъв си е.
Сега мога да го доработя – дай му на човека Хелоуин и събирай истини със шепи.
"ин хелоуин веритас"!

Оказа се, че легендата за Арагорн и Арвен не е вярна, или по-скоро е непълна. Арагорн иска да се ожени за Арвен за да си има висше Алиби. И настоява после тя да си замине, за да може свободно да си върне удобният вид. Онзи дето му харесва. Турингветил.
Това е Арагорн: Турингветил. Дълголетието на задморските мъже!? Дрън-дрън на кубици! Вампир!
А Елронд и Сие са съчинили цялата история защото всъщност онази елфка, която Саурон дава на Турингветил, е незаконната баба на Елронд. И Турингветил решава, спасявайки я, да я използва за да отмъсти на Саурон за раздраните си из горите криле.
Сега вече знаем истината, но какво от това?
Обичаме си Краля и с него сме спокойни където и каквото и да става. Пък ако ще и вампир да е. Възхитен и очарован кон! Това е за теб:

Видя се и къде се корени разшестворяването на Безценното. Не е лесно, и не минава безнаказано, да амгълясваш и да пазиш "май прешъссссс" някъде по завоите на 12 м черва, а всъщност да си Елф. И в една единствена нощ в годината да можеш да покажеш истината. И на всичкото отгоре да се чувстваш неуютно като себе си, защото вече си свикнал да бъдеш другото....
Горкото Безценно... То всъщност се оказа, че е Безследно, но това е друга приказка и ще бъде разказана другаде.

Оказа се също, че Аластис е Фея, и Феята е Аластис. И още, че единият е Дарт Фейри, а другият – Дарт Аластис, но кой точно кой е, никой не би се наел да каже. А и легендите мълчат. (Между другото, Толкин също, но за да не стане офф топик, няма да го намесвам)

Пропуснах да кажа, че се разкри и КОНспирацията "Елронд за Турингветил! Полу-елфи за Елронд!" Така уважаваният иначе Белекуен се яви в качеството си на впечатляващ предизборен агитационен материал за кампанията на Краля.
Но после си получи зслуженото! Седя между един и същи човек! Отляво Страйдър в ролята на Миналото, отдясно Крал в ролята на Бъдещото на Елесара. Бедни ми Белекуен.... Тогава още не знаеше, че Страйдър в инерес на истината може да каже за спящата на съседното ти легло Елдарион: "Сестра ми ни е син с Краля в бъдещото"...
Бедни ми Белекуен...

Мда... но за да каже това, Страйдър трябваше първо да си върне дар словото, а конете за един дъъъъъъълъг период се изплашиха, че туй няма да стане никога. Връчиха на Скиталеца наградата от конкурса "Хайку в С(тара) З(агора)" и той цяла Епоха и половина не можа да каже нищо освен "АААААААААААА", "А-А-А-А-А-А-А-А" и "А-а-А-а-А-а-А-а" със скърцащи заглъхвания между тях. И таман между вмъкванията на Шефа "И аз така, когато..." и "Да видим ли етимологиите", аз загубих надежда, и реших, че Куеня и Синдарин може да не науча, но този нов скиталчески език "АААААААА" ще трябва да го усвоя.
Но, слава теб, Балроже! Скиталеца дойде на себе си и успя да каже "Мамка му!", и сърцата се възрадваха!

Да не пропусна да ви издам и още една тайна – Майа е на само Умна, но и най-милият и нежен "човек", ходил по планините Съдбовни в наши дни. /Доскоро мислех, че Феята е в тази категория, но елате да я видите, когато се каже "Екшън!"/
Мислех същото и за Тинувиел, но тази ми илюзия се разби още на Балрогово и тогава си пожелах да не й попадам в Черният списък.
Знаете ли, че Мандос е пуснал Берен не защото тя е пеела прекрасно и тъжно, а защото е гледала свирепо и непоколебимо?
Но й хванахме цаката! Ако ви заплаши, само кажете "О, Щилостиви Щалари! Щасете ме от щуй щелфическо щудо, щурия на щуриите!" и ще имате време колкото искате за да избягате, докато тя се дави в смях, проплаквайки "О, Рох, не мога повече! Направи НЕЩО!"

Като казах Тинувиел, се сетих (абсолютно неслучайно) за това, че Мрак се оказа заразен. о, времена, о, нрави... Притеснение ни налегна за дребосите, тежка сянка на загриженост падна над нас ухилените... Какво остава за тях, невинните, след като за нас, дъртите коне, изразът "Мрак ми е в душата" е нещо, което ни най-малко не ни смущава...
Мъка ви казвам... но и това е друга приказка, и ще бъде разказана другаде.
Защото започна ли да говоря за Мрак, скоро няма да приключа.

Затова да продължа напред.

Мога да ви дам един такъв съвет: ако ви трябва Кръстител, не е нужно да живеете в библейски времена. Трабва ви бат ви Тал! А ако сте склонни да се казвате Ерендис или Анкалиме, ще намерите такъв радушен прием, че нямада се усетите как вече ще се казвате Лобелия.
Единствено Менсън не му се даде. При това без бой. И на нея не ща да влизам в Черният списък.... Казвам ви, много страховити дребоси ходят по земята....

Да ви издам сега една джуджешка тайна. Как джуджетата се справят с тази дребосна заплаха.
Проспиват я!
И се налага сър Мордред да представлява своята лейдиофдълейк, което отнема време, в което ние с удоволствие бихме се възползвали да послушаме някой и друг разказ, умело и надалеччуваемо разказан от него. Но такава била съдбата ни... Другият път трябва да се погрижим Арк (или често наричана "Арк и Гимли", в резултат на свежият, но разреден въздух може би...) да поспи поне две нощи преди заминаването.

Като каза "погрижим"... Я предположете какво стана като (пейте народи на Кулата Стражева!) дойде Еру? Хвърли един поглед наоколо да види къде има проблеми, и се ПОГРИЖИ. За всичко, за което не смогваха Крал и Мордред. И сам стана жертва. Както е казано "той Еру огън ще запали, не запалването му е проблема". Подпали се главата божествена докато се мъчеше да спопли морни Балрози, забравили вътрешният си огън в къщи. О, Еру! Какво ще правим без теб!

Джил.... О, свежест ненагледна! Ако искате да се доближите за малко до тази стихия, отидете ВЕДНЪЖ на фитнес! .... не знам обаче какво да правят онези, които са ходили повече... да са събирали мъдрост овереме!

А да се похваля – видях Грах в Процес на Творчество! /то не е много за хвалене, защото нищо не можех да направя за да й привлека внимаието :( .... /
Представвете си маси, маси, маси, наредени една до друга, отрупани с торта, свещи и хидратанти, а в центъра им седнал Грах и размахва филизи с листа и химикалки.... Вличествено!
А в същото време, така набеденият Урук-хай, седеше кротко под един простор, празнично украсен с едни калъфки за възглавници и усмихнато наблюдаваше Балрози в Акция..... Ееееехххх... като си представя колко такива Урук-хаи са избити в древни времена и ми идва да напиша "Продължение на Властелина на Пръстените"....

За да не си помислите, че изпускам Шефа, ще кажа, че ни е страх да говорим току-така за Бащицата...
Само ще напомня, че ние сме клуб хитър, и СИ подарихме играчка за рожденният МУ ден. Щрикси Щитъл Щалроузес!
Но, за да не злоупотребяваме, ще трябва да си набавим клубна лула за Нова година.

Тъй, това мога да кажа с две думи.

А още колко има.....!

ЩРЪН!


====
А! Забравих Рох... той бил тъжен, самотен Рох, не му дошъл Човекът.... щрън!
но успял да се държи, нъл тъй :)))))

Слънчо въобще не тича

Тема Re: Оптимално максимално минималното резюменови [re: Roheryn]  
Автор Tинyвиeл ()
Публикувано04.11.03 10:18



Рох, страхотна си и затова никога не ще попаднеш в черния списък. Обещавам ти го за вечни времена:)
А някой друг път ще обсъдим цаката със изкарващото ме от равновесие щъкане.


Орк вегетарианец-яде само зелени елфи



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.