Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 29.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Мрачна покананови  
Автор Гpaxчe (sleepwalker)
Публикувано27.10.03 16:34



Мрачният Владетел призовава всички поданици и гости на Мордор!

Дойде това време на годината, когато дните стават все по-къси а нощта разстила черната си пелена над смълчаните земи. Това време, когато духове, орки, троли и балрози напускат потайните си места и плъзват по земята – идват Вси Светии!

И тази година отново по волята на Мрачния Господар Саурон, Мордор ще посрещне с чест своя национален празник.

Вечерта на Вси светии, щом изгрее кървавата луна всички изчадия на мрака са поканени да изкачат склоновете на съдбовната планина и да посрещнат с ужасни викове и кървави престъпления последната нощ на октомври. Петък вечерта ще бъде заветната нощ!

Поканени са всички що имат черно сърце и пъклени намерения, но запомнете – деветте назгула лично ще мятат гостите с неподходящ за случая вид /стряскащ и зловещ/ директно в гърлото на вулкана!

Прииждайте, прииждайте изчадия на мрака – Мордор Ви зове!

Аз - Gazat Krul Sapatu



Тема Re: Мрачна покананови [re: Гpaxчe]  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано27.10.03 16:45



Хм, ще го видим, аз за всеки случай ще подготвя войските на Лориен, че и Саурон и Саруман знаеш ли какво ще им скимне...
Откачат от ден на ден повече...

Фоукс се спусна пред Дъмбълдор. Отвори човката си широко и глътна лъчът със зелена светлина


Тема Re: Мрачна покананови [re: Гpaxчe]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано27.10.03 18:52



[Шептейки] Хммм, само да подсетя, че нямаме Саурон в клуба. И да имахме, аз щях да се погрижа да не издаяни дълго:) [/шептейки]

Just enjoy the battle.



Тема Re: Мрачна покананови [re: Гpaxчe]  
Автор Alastis (Вилнюс)
Публикувано27.10.03 19:10



Хммм, сред целия този мрак, аз най-добре да не идвам, а?


Никой да не говори с мен днес...


Тема Re: Мрачна покананови [re: Alastis]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано27.10.03 19:18



Балрозите не ги ли искат там

...when time gets fast but everything goes slow...


Тема Re: Мрачна покананови [re: Umai Maia]  
Автор Alastis (Вилнюс)
Публикувано27.10.03 20:17



Аз? Балрог? Че аз се определям като елф! Въпреки, че още не съм амнистиран напълно. И след всичкия този мрак, който Грах наложи реших, че елфите освен за салата няма да стават за нищо друго.

(стига спам)

Никой да не говори с мен днес...


Тема Re: Мрачна покананови [re: Alastis]  
Автор Gil_Galad (снежно острие)
Публикувано27.10.03 20:53



фенер4ета да си носим ли ?:) или о4ила за нощно виждане :))))))))

Печално арфите звънят
за елфа светъл Гил-галад,


Тема Re: Мрачна покананови [re: Гpaxчe]  
Автор Гpaxчe (sleepwalker)
Публикувано28.10.03 09:19



я се стегнете - работа ни чака ... сега по същество.
Тъй като няма ни Саурон ни дявол в тоя клуб, ще се наложи да се изивявам като Устата му и да препредавам информация чрез спиритически сеанси. Намирам това за доста кофти връзка, но който има по-добра да идва на моето място.

Първо, Господарят пита кой може:
- да ИЗГОТВИ за датата две-три подходащо оформени тикви? /много отговорна задачка и много важна/
- да донесе свещи
- да донесе пластмасови прибори
- да донесе подходяща /друга/ украса

Ние /джуджитата/ ще донесем свещи и прибори, но се притесняваме, че няма да са достатъчно.

Нататъка.
По въпроса с хранително-хидратантния ресурс нещата обстоят твърде сложно. От една страна нямаме личност, която може да пазарува за всички, от друга половината от хората са за един а другата за два дни. Затова засега намираме за най-приемлив следния варинт:
Всеки си носи:
1. Хидратант според вкуса и възможностите си
2. Разредител ако е необходимо
3. Леб
4. Салата
5. Друго мезе
като всеки се съобразява с дължината на престоя си там.

Ако има други предложения и мнения те са добре дошли тук НО ПОБЪРЗАЙТЕ защото времето ни изтича.
Връзката прекъсна ...

Аз - Gazat Krul Sapatu



Тема Re: Досадни, необходими подробностинови [re: Гpaxчe]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано28.10.03 12:09



Тиквите може и там да ги ИЗготвим

Ядене и пиене няма смисъл да си носи всеки.
Крал ще осигури едно пекано агъне (най-ценното му е, че е ГОТОВО), и фритюрник (така ли се пише туй постижение на науката и технолигиите?).
Остава да вземем кила картофи, друго месо (за Грах :РР), и нещо за хрупане от немесоядните.
И пиенето. И течният шоколад.

Това звучи хубаво, но има един проблем. Аз няма да мога този път да намеря пари за да напазарувам. Нужна ми е помощта ви.

И друг проблем, зеленият змей спешно се нуждае от ветеринар. Стискайте палци да е излекуван до петък.
Но моля, всеки който ще се качва късно в петък и разчита на мен за превоз, да си каже тук.
Защото ако се наложи да мисля друг вариант, да знам за колко души става въпрос.

До тук изрично са се обадили Мая, Безценни+, Бел и Еру.
Крал и Агъне, тоже.

Слънчо тича ненаспан

Редактирано от Roheryn на 28.10.03 12:18.



Тема Re: Досадни, необходими подробности [re: Roheryn]  
Автор Гpaxчe (sleepwalker)
Публикувано28.10.03 12:36



събираме пари по трите известни начина - в кеш, в брой и на ръка. Утре най-късно в други ден трябва да се видим и да ти ги дадем. Това мога да го направя и аз, няма проблем. Въпросът е по колко и кога ще се видим.

Аз - Gazat Krul Sapatu




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.