Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 26.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Трейлъра който всички оплюха и никой не похвали...  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано27.10.03 16:30



Както разбрахте вече трейлъра за третия филм бе оплют от всички, Дракон клуб, и компютърните списания, но какви са техните доводи?
- Няма битка
- Не е интригуващ
- Нищо не се разбира
Така сега искам да видя как бихте ги оборили вие, аз поне така:
- Има битка, но тя е малко загатната
- Относно интригуващото действие, аз изтръпнах докато го гледах. Той е с изключително качество, има всички най- важни и ключови за действието герои.
- За некомпетентно мнение като тяхното, естествено да е неразбираем. Всеки който е чел книгата или подчертавам е гледал филма и с двете си очи,а не си е бъркал в носа през времето докато са минавали важни моменти филмчето ще е ясно.
Това го казвам най- вече за Уеб дизайнерана фентъзи клуб Дракон!
Е! Ваш ред е...

Фоукс се спусна пред Дъмбълдор. Отвори човката си широко и глътна лъчът със зелена светлина


Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвалнови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор Alastis (Вилнюс)
Публикувано27.10.03 19:04



Няма битка
Дават как защитата на Гондор се подготвя, което макар да не е истински сблъсък, е напълно достатъчно.
Не е интригуващ
Глупости, много си е интригуващ.
Нищо не се разбира
Е, те какво искат, да им разкажат филма ли?

Много ясно, този път съм напълно съгласен с теб. Трейлъра си беше много добър и единственото, което не разбрах от него беше, каква е оная локва, в която Ам-Гъл се оглежда.


Никой да не говори с мен днес...


Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвалнови [re: Alastis]  
Автор Gil_Galad (снежно острие)
Публикувано27.10.03 21:03



споко бре :) кои казал 4е не е як ! добре си е !! но не е това което о4аквах !

Печално арфите звънят
за елфа светъл Гил-галад,


Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвалнови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор Talyesin (the suicider)
Публикувано27.10.03 23:54



Личното ми мнение е, че е по-добър от този на "Двете кули", освен може би музиката. Нямало битка? Има, макар и не в мащабите на "Двете кули" (говорим за трейлъра). Не бил интригуващ и нищо не се разбирало? Бравос, освен ако говориш за качество на картина, в който случай подкрепям с 2 ръце. Мразя QuickTime Иначе се разбира точно колкото трябва за Тийзър Трейлър - т.е. да ти разчегърта любопитството
Както си усетил, съм съгласен с твоето виждане. Само да те питам, защо не им го пуснеш на форума на Драгънклубци това? Щото силно се съмнявам някой от тях да намине насам. А колкото до дизайнера... не ща да го коментирам, че пак ще ми избият чивиите...

"….I am the light that shall lead you to darkness…"

Редактирано от Talyesin на 27.10.03 23:55.



Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвалнови [re: Talyesin]  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано28.10.03 10:39



И аз мразя този формат, но това не значи, онази локва е някъде към Мордор и аз не знам Аластис, но е много як, сега пак го гледах...

Фоукс се спусна пред Дъмбълдор. Отвори човката си широко и глътна лъчът със зелена светлина


Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвали...нови [re: Celeborn/Dumbledore]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано10.11.03 02:37



Вчера ми го пуснаха в киното преди Kill Bill. Тръпки ме побиха, само това мога да кажа. Много съм доволна даже, че трейлъра разкрива толкова малко, защото това е последната част и всичко трябва да е изненада. :) А Минас Тирит.... Ох! :)

N.



Тема Re: Трейлъра който всички оплюха и никой не похвали...нови [re: NlKlTA]  
Автор Celeborn/Dumbledore (Премъдрия)
Публикувано10.11.03 09:45



Със сигурност, и мен в началото тръпки ме побиха, самият трейлър аз го определям като силен и итригуващ. Любимите ми моменти са:
- Арвен дава меча на Елронд, а той на Арагорн
- Ам- Гъл пред Кирит Унгол
- Ангмар блъска армията на Фарамир и самият Фарамир
- Галадриел подава ръка на Фродо
- Еовин и Мери
- Еомер плаче за смъртта на Теоден, абе всичко общо взето

Време е за нещо ново!...нещо сериозно...


Тема Re: Извинявай, Никита :))))нови [re: NlKlTA]  
Автор Фyxyp. ()
Публикувано10.11.03 10:11



Но от "защото това е последната част и всичко трябва да е изненада" тръпки ме побиха :))))))

Не, моля! Не щем всичко във филма да е изненада!

Иначе аз за какво се уча по книжка, а?

ще видиш, че всичко ще свърши добре
- Не виждам как
- И аз също, но точно туй му е хубавото


Тема Re: Извинявай, Никита :))))нови [re: Фyxyp.]  
Автор Tинyвиeл (щурия)
Публикувано10.11.03 11:42



Покрай теб и аз започнах да се притеснявам от неочаквани изненади. Затова ще си изчета отново тази част от книгата след като гледам филма.

Преди известно време четох някъде за голяма промяна спрямо книгата, определено ще е изненада

Орк вегетарианец-яде само зелени елфи


Тема Тъй де...нови [re: Фyxyp.]  
Автор NlKlTA (....)
Публикувано11.11.03 05:53



Нямах предвид в сюжетно отношение, там нещата са ясни. :) Искам да кажа от кинематографична гледна точка. Искам визията да е изненада, всъщност даже се ядосвам, че ми показаха Минас Тирит, аз мечтая да го видя още от първата серия и ми се щеше първия път да не е на трейлъра.

N.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.