Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 04.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za faramir i eovin otnovoнови  
Авторestreq (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 19:17



tuk vidqh edna tema...i iskam da kaja samo edno neshto...v momenta v koito pro4etoh parvite redove za faramir toi mi stana lubimez i si me4taeh ,no i bqh sigurna ,4e toi shte sreshtne eovin...



Тема Re: za faramir i eovin otnovoнови [re: estreq]  
Авторyanitsa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 19:44



о и аз така. само гадното е 4е фарамир ми е май най-лбимия а във филма е един такъв... след като излезхан от киното си мислех 4е е мн гаден!!! не мога да разбера 6то не са го оставили както си е. дано в ЗнК да си е наред



Тема Re: za faramir i eovin otnovoнови [re: yanitsa]  
АвторEstel (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 01:25



Здравеите!
Много се извиниавам,че ще се намеся във вашия коментар-но щом чуя за Фарамир няма начин да не погледна тази тема!Колкото до него той е много добър герой в книгата-един от любимите ми!Ама нещо(както казахте)не ми допада във филма-но Фарамир си е Фарамир!

Моят път е скрит от мен…






Тема Re: za faramir i eovin otnovoнови [re: estreq]  
АвторKyтaлиoн (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 20:11



Абе, що за хора сте вие?! Ако от "Властелинът на Пръстените" имам омразни герои, то това ас Фарамир и Еовин(е, имам и други, но не е там работата. . .).Сега сигурно ще ревнете- Ау-у-у, как може тоя . . . да обижда Фарамир и Еовин?! Е, няам да ви оставя да се измъчвате над този сложен въпрос- мразя жени-мъже и мъже-жени( примерно Зина(някои я знаят и като Ксена. . . то е без значение) и Азис ). Но пък е странно че братятя и на двамата (на Фарамир и Еовин, не на. . .) са си напълно нормални и свестни. . .е-ех, съдба



Тема Re: След като съветта ми е освободена... [re: Kyтaлиoн]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано05.10.03 22:28



...понеже ти мразиш жени-мъже (а какво остава за жени-коне), без да рискувам нищо, само ще ти се изхиля.

И ще те помоля, теб, мъжкар ненагледен, да ми обясниш какво е жеснкото на Фарамир?
От жени не разбирам, така че за Еовин ще те питам след консултация със специалист.

И последно - след като намираш Еомер за "нормален и свестен", би ли се доверил на преценката му?



Тема Re: След като съветта ми е освободена...нови [re: Roheryn]  
АвторKyтaлиoн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 12:55



Радвам се че ме мислиш за "мъжкар ненагледен", а що се отнася до Фарамир - в сравнение с брат си е ЖЕНЧО!



Тема Complicated questionнови [re: Kyтaлиoн]  
АвторИтилдин (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 00:09



Идин сложин въпроз щъ зъдам - аку устайм настранъ филму'йти гирои, имъ'л убиктивна причинъ дъ ги мра'иш (очовадни нидостатъци в хърактерти им, подли пустъпки), или просту пу на'ик си мра'иш?

Kill 'em all!

NB Извиняай зъ грозъписът, амъ тъй сми ний жинити-ут носини на съчки и пранйе ни ни устаъ вре'и дъ съ угръмутим.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.