Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 29.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за конкурса на Гимлинови [re: Adanedhel]  
Автор Tинyвиeл ()
Публикувано10.10.03 15:04



Ох, това е най-мъчителния избор в живота ми!Какво да правя ако не мога да гласувам за трима наведнъж?
Избирам си "Маглор" на Грахчето. Какво да кажа, толкова се изненадах когато разбрах кой е потайния непознат.Някак си беше на място, успешно е направена връзката с нашия свят а също и края е много хубав и правдоподобен (ако пък някой разбра какво се опитах да кажа...)
А сега трябва и за по-малката възрастова група, така ли?
Тогава нека бъде "Търсещият" на Безценното макар че си имам нещо критично наум...

Орк вегетарианец-яде само зелени елфи


Тема Докога е?нови [re: Roheryn]  
Автор Umai Maia ()
Публикувано11.10.03 10:48



Аз пък не поддържам деленето на 2 категории:)) Първо, защото авторите не са по равен брой в двете и това по default прави шанса на едните по-голям, и второ, защото т.нар. фаворити са ми все в едната група:)))))))))
И така не знам как да избера само 1 от едната група:) Давам си време още малко за измисляне
(Докога е гласуването?)

...колкото повече сняг вали, толкова повече вали сняг...


Тема Re: До 17.10?нови [re: Umai Maia]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано11.10.03 11:31



А ако има само една категория, Мая, пак ще имаш проблем с избора - само за един ще можеш да гласуваш.

А аз си признавам (заплашвам? :)))), че ако трябва да гласувам само за един, няма да гласувам. Не мога да избера.

Шефът каза: "ХА-ХА!"


Тема И ние да ссси кажем..нови [re: Tинyвиeл]  
Автор Бeзцeнни (Любезни)
Публикувано11.10.03 11:45



За кой ще глассуваме. Наисстина е трудно да сссе избира.. Те вссички неща ссса неповторими сссами по сссебе сссси. Но ако трябва да избираме... "Маглор" на Грах и "Посследната битка" на Мелиндор.
Сссега ако сссе хванем да обясссняваме нещо, което просссто бе почувсствано няма да излезе нищо. Проссто тези неща най ни харесссеха:))

Turn off the light
And murder the dawn!!


Тема Re: До 17.10?нови [re: Roheryn]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано11.10.03 13:55



Я да се включа и аз,че не съм го правила отдавна
До 17-ти със сигурност няма да мога да прочета всичко,да го обмисля и да преценя какво ми харесва най-много и защо Просто нямам възможност
Обаче четох внимателно и с интерес творението на Грахче и ми е трудно да си представя,че нещо може да ми хареса повече Страхотно е!!!Макар че не знам защо си мислех,че става дума за Маедрос И в тази връзка - защо Грахче не участва и с онова за Карантир?То също беше страхотно






Тема Re: Докога е?нови [re: Umai Maia]  
Автор Alastis (Киев)
Публикувано11.10.03 15:33



Тук не става дума за "шанс". Ти така или иначе ще избереш първо това, което ти харесва най-много. След това трябва да избереш още едно от другата категория. Така де, другата възрастова група




Тема + 1нови [re: Alastis]  
Автор Alastis (Киев)
Публикувано11.10.03 15:36



Но така и така съм тук, а не съм гласувал за "големите" - та значи един глас за Galandro.

И някой най-сетне да ми даде обяснение защо не ми избиза балроуза от сигнатурата








Тема Re: Гласуване за конкурса на Гимлинови [re: Adanedhel]  
Автор Meлkop (Моргот)
Публикувано11.10.03 18:02



След дълго колебание избрах "Безсмъртие" на Мелиндор. В произведението си е вмъкнала въпроси, които вълнуват всеки смъртен. Усеща се една красива тъга, по нещо което е недостъпно за хората...




Тема Добре де добре:)нови [re: Alastis]  
Автор Umai Maia ()
Публикувано11.10.03 20:42



ОК ОК

В старша категория гласувам за Маглор

В младша ще гласувам като изчета всичко младшо още веднъж

...колкото повече сняг вали, толкова повече вали сняг...


Тема Re: Гласуване за конкурса на Гимлинови [re: Adanedhel]  
Автор Aragorn Elessar (ами...Крал)
Публикувано13.10.03 15:49



Няма измъкване. Instante de verdad настъпи. Уф. (Кралят се намества по-удобно и полага Андурил до клавиатурата).

Първо мерси на всички за удоволствието от писанията.

След това се въздържа от гласуване за себе си(за да не се повтаря).

За малко да гласува за Alastis, който го накара да се смее на глас с Бижутата. Ама няма да гласува за Alastis - той и без това няма да се дореди до Единствения, пък лула не му е притрябвала.

А-ха да гласува за Gallandro - и се отказа. Ма той много скромен - два-три пъти повтори, че не ще да участва в тоя конкурс. Мноого лошо отношение към Кралската Власт.

Грах. (Кралят се плъзва в локва топла кръв и сяда в нея. Бррр!) Няма да гласува и за Грах. Никак не обича кръв и черволаци. (иначе - поклон, Грах! - твоето е най!). Кралското сърце се разтапя от ей такивата неща:

" Вървеше леко, защото раницата му беше почти празна и нямаше какво да го тревожи. Радваше се на гората, на времето и на себе си. Утрешният и вчерашният ден бяха еднакво далеч, а сега слънцето блестеше яркочервено между брезите и въздухът бе прохладен и мек.
"Такава вечер заслужава една песен" - мислеше си Снусмумрик. Една нова песен, в която да има една част очакване и две части пролетна тъга, а останалото да изразява безмерното му блаженство, че може да се скита, да е сам, и да му е хубаво, когато е сам със себе си."


Та затова Кралят не гласува за едната категория.

Mellindor. Много дарк едното. А от другото - да ти се отще да си безсмъртен


Мирослава Спасова (предполага Шефа Luthien) и Бессценното:
Много раздвоумен Крал между тези двете.
Всъщност дава глас за Безценното и неговият Търсещ. Но моли (докато още моли) Luthien да си редактира нейното произведение, за да може Кралят да се наслаждава пълноценно на...мм..живописта на неуверените асоциации в него. Мда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.