Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема priwetнови  
Автор snn (непознат )
Публикувано17.09.03 12:44



Ne sam mnogo siguren, 4e wtorata 4ast na Wlastelina mi hareswa osobeno, poneje sa promeneni harakterite na 4ast ot geroite /Faramir/. S ogled kraia na wtorata 4ast na filma o4akwate li da ima i 4etwarta 4ast ewentualno kato prilojenie.



Тема Re: priwetнови [re: snn]  
Автор Jill (на война)
Публикувано17.09.03 13:00



Ще благодаря на всичките Валари и балрози, ако ми спестят това мъчение.. :)

This ain't no technological breakdown...
This is the road to hell...


Тема Re: priwetнови [re: snn]  
Автор Гpaxчe (литл монстр)
Публикувано17.09.03 13:06



твърдо не ...

...Чтобы царствовал один
В жопу пьяный Властелин!


Тема Re: priwetнови [re: snn]  
Автор Umai Maia (Vanya)
Публикувано17.09.03 13:10



Не съм сигурна , че правилно разбирам въпроса ти (прости, ако не схващам), но ако става въпрос за четвърта част за филма, щеше отдавна да се знае.

...колкото повече сняг вали, толкова повече вали сняг...


Тема Привет, друже!нови [re: snn]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано17.09.03 13:30



Моля те, пиши на кирилица - няма да ти коства много усилия, а на нас ще спести доста изтезания :)))))

А на въпроса ти:
без да гарантирам, че точно разбирам въпроса - не.
Не очаквам четвърти пълнометражен филм.
Но то много неща, които не очаквам се случват, така че, стискай палци този път да няма разминаване :)))))))

И една мааалка поправка на думите ти... може ли?
/я да я направя преди да си казал :)))/
Казваш:
"poneje sa promeneni harakterite na 4ast ot geroite /Faramir/"
Тц! Протестирам Ваша Светлост!
Протестирам срещу леки, щадящи изказвания, които скриват истината!
Там въобще няма Фарамир!

Добре дошъл!
Да ти кажа и няколко неща за порядките тук:
- Лавката - при Fairy Виночерпец
- Клубен психиатър - все още се търси. Междувременно разчитаме на дезорганизацията за взаимопомощ
- Имаш право и да мълчиш, но задължително - да се чувстваш добре.
- Ако нещо не ти е по вкуса, но не искаш да си цапаш ръцете, се обърни към клубният пъдарин (моя милост) и ще раздаваме ритници.
- Навсякъде си добре дошъл (в случай, че си склонен към питане "аз мога ли да дойда на тази среща?")
- ... не се сещам в момента нищо друго, освен да те наплаша с Шефа (така известен още като Аданедел - достойният ни модератор, Бащицата ни, да му се слави името), но няма да го направя, защото ще получиш нагледен урок - ще ме модерират...

О, Балроже мой!.... а аз влязох само за да кажа "1 - Не. 2 - Пиши на кирилица."
Съвсем се дехидратирах!




Тема Re: Привет, друже!нови [re: Roheryn]  
Автор Tинyвиeл ()
Публикувано17.09.03 14:43



Ще те побъркат с тая кирилица
Е, привет и от мен на новодошлия!
За въпроса, едва ли ще има продължение.Питър Джаксън си казва че едва ли ще се заеме някога пак с подобен изтощителен проект щом завърши третата част.Това може и да е филма на живота му но е платил висока цена за да му се отдаде изцяло.Така че сигурно предстои да си вземе дълга почивка.



Тема Re: Привет, друже!нови [re: Tинyвиeл]  
Автор Gil_Galad (снежно острие)
Публикувано17.09.03 14:59



Рох,щто стряскаш така 4овека бре ?:)))))))))))) пък колкото до 4-та 4аст .......................съвсем не ми се вярва да има!

Печално арфите звънят
за елфа светъл Гил-галад,

Редактирано от Gil_Galad на 17.09.03 15:01.



Тема Хм, Рох/абсолютен оффнови [re: Roheryn]  
Автор Belequen (Peredhil)
Публикувано17.09.03 16:56



Протестирам срещу леки, щадящи изказвания, които скриват истината!

Аз също, но срещу теб, Рох!

1-во: Fairy не е ник'ъв виночерпец, а си е чиста винарка!
2-ро: Шефа освен всичко изброено от теб е и бирник!
(А сега, мили ми snn, виж и нагледния урок по Взимане на Отношение... Някой желаещ да му демонстрира и третия бутон? ?)



Балрог дал, Балрог взел


Тема леллииинови [re: Belequen]  
Автор Гpaxчe (sleepwalker)
Публикувано17.09.03 17:52



ех не можах да се въздържа макар, че сигурно ще си го получа ...

то излиза, че като бирник в дира той става ...


Fiddler On The Green


Тема Re: priwetнови [re: Гpaxчe]  
Авторsnn (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 23:20



Blagodaria za mneniata i sawetite. Izwiniawam se, 4e pi6a na latinica, no kompiutrite w zalata, koito polzwam niamat kirilica. 6to se otnasia do towa, 4e promenite w haraktera konkretno na Faramir bili malki ne sam saglasen. W knigata toi e opisan kato wazwi6en harakter priblijawa6t se do elfite kato otno6enie i w niakakwa 4ast powlian w ideite si ot Gandalf. Poradi towa i se namira w prikrit konflikt s ba6ta si. W knigata toi izob6to ne powejda Frodo i Sam kam Osgiliat, a im pomaga s hrana i saweti, kato mnogo barzo owladiawa jelanieto si da si priswoi prastena. Poradi towa i s4itam, 4e waw filma haraktera mu e o4owe4en i dori bih kazal prinizen w srawnenie s knigata, kadeto obraza mu e hiperboliziran i oduhotwiren do sastoianie grani4esto s idealnost - Aragorn.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.