Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема tretata 4astнови  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 19:01



na vsi4ki ni e iasno, 4e za tri 4asa niama kak da bade predstaveno vsi4ko koeto stava do kraia na knigata. ve4e se e obsajdalo kakvo ne bihme iskali da propusnem /dali ima koi da se saobrazi s tova e drug vapros/, no sam lubopitna, koi sceni bihte prejalili?
a, i oshte neshto - snoshti gledah Dvete Kuli, ne vi li se struva stranno, 4e sled kato Aragorn se svestiava i poema klatushkaiki se naniakade, se ozovava sreshti uruk-haite i edva sled kato obrashta v posokata ot koiato e doshal stiga do shlemovo usoe. ne e li logi4no vednaga da tragne v tazi posoka? ili pak ako e bil v bezsaznanie i koniat sam e varvial, shtom e tolkova inteligentno jivotno da go otkrie na brega na rekata, ne bi li triabvalo da znae i patia do shlemovo nusoe



Тема Re: tretata 4astнови [re: AZ]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано04.09.03 19:14



Здравей, ТИ!

Какво да ти кажа....
Аз с лека ръка прежалвам 84,3 % от странстванията на Фродо и Сам.
Държа на Кирит Унгол и Орлите и толкоз.
А и като се присетя П.Дж. как ще го украси и ужаси цялото пътуване... не щем!


За Арагорн... браво на теб!
Мен по това време на филма все още ме е толкова бяс на Брего, че не забелязвам друго :)


И последно... моля те, пиши на кирилица.... имай милост!



Тема Re: tretata 4astнови [re: AZ]  
Авторltilon (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 21:40



Аз лично не бих искал нищо да бъде пропуснато, но все пак:
-края може да бъде доста посъкратен
-същото се отнася за странстванията на Фродо и Сам ама не в чак такава степен
-също би ми било по-интересно ако цялата история за Арагорн по пътя на мъртвите и т.н бъде разказана в Минас Тирит, както става в книгата ама ако се съди по това, което съм виждал досега май няма да е така



Тема Re: tretata 4astнови [re: AZ]  
Автор Lorien ()
Публикувано04.09.03 21:44



Здравей и от мен.

Аз лично бих се ядосала, ако дадат някакъв образ на Саурон.Пък какво да махнат ,не знам.

А по въпроса за Арагорн не се бях замисляла, но ето вече ще има върху какво да си блъскам главата.

ПП: И наистина моля те пиши на кирилица. Щади очите ни.

Редактирано от Lorien на 04.09.03 21:44.



Тема Re: tretata 4astнови [re: AZ]  
Автор Umai Maia (Vanya)
Публикувано04.09.03 22:10



Прежалвам цялата Арвен (това може да е и защото в момента съм й ядосана:))

И пътуването на Фродо и Сам, но не и моментите, когато Сам мисли и носи пръстена...

И няма да прежаля орките!!!

Друго..ами кладата на Денетор...ами не ми харесва.

...колкото повече сняг вали, толкова повече вали сняг...


Тема Re:Безобразие!нови [re: Umai Maia]  
Автор Elven_Goddess (Вечерницата)
Публикувано05.09.03 12:33



Бих прежалила всичко друго, но не и сцените с Арвен!
За какво си и ядосана? Най вече прежалвам странстванията на Фродо и Сам.Сигурна съм че и П.Джаксън е направил същото.




Тема Re:Безобразие!нови [re: Elven_Goddess]  
Автор Nienor (Niniel)
Публикувано05.09.03 15:14



Хм..Изобщо не зацепваме защо вссички прежалват ссстрансстванията...Ние какво бихме преживяли..Ами..Хм...Ами нищо..Попринцип като видим ще преценим дали го преживяваме или не.Всссъщноссст бихме прежалили и любими моменти ако на филма ссса тотално оплессскани...

Turn off the light
And murder the dawn!!


Тема Re:Безобразие! [re: Elven_Goddess]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 15:22



честно казано не знам дали бих прежалила сцените с Арвен. Във филма всичко е ОК, но като прочетох книгата ........е, добре жертва безсмъртието си и т.н., ама......... за хиляда страници книга да извезаш само едно знаме не ми се вижда чак толкова голям подвиг /даже и да го е везала само нощем на светлина от светулки/.Пък и съм любопитна как ще и направят косата светеща в нощта на сватбата им с Арагорн? Представяте ли си я Лив Тайлър накичена с коледни лампички?
P.S. Съжалявам за латиницата вчера, но не се усетих



Тема Re:Безобразие!нови [re: Nienor]  
Автор Tинyвиeл ()
Публикувано05.09.03 15:28



Най-после някой който да не прежали странстванията.Много държа да видя как се развива историята в Мордор.Твърде важна е...Не може просто да дадат как Фродо пуска пръстенчето и готово.Важно е също и да се разбере колко е важна ролята на Ам-гъл.Какво щеше да стане ако не е той?



Тема Re:Безобразие!нови [re: Tинyвиeл]  
Автор Nienor (Niniel)
Публикувано05.09.03 15:44



А,веднъж и още някой да признае този момент!:)Мерссим.Наисстина е важен,а и не Фродо пуссска пръсстенчето...сссамо някой да е пробвал да промени този момент
А за Арвен...Ами то едното му безсссмъртие не е никак малко.Така тя сссе лишава от сссемейссството ссси,приятелите..Вссички тези,с които е била винаги.Осссвен това сссе отказва и от Валинор.Знамето е нещо сссимволично.Ссспоред насс в нейния образ далеч по-важна е душевната битка,жертва и т.н.,отколко действието на физичессското и сссъщессствувание..Ма и ние го изразихме едно...

Turn off the light
And murder the dawn!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.