Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 02.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови  
Автор Evenstar (Вечерницата)
Публикувано24.07.03 14:50



Предполагам ,че сте виждали онази картинка ,на която Арвен е легнала на едно легло ,облечена е в червена рокля с много дълги ръкави и над нея се сипят есенни листа.Ужасно ме мъчи въпроса от коя част е тази сцена, защото май я няма в спец версията на ЗнП.И в тази сцена тя спи ли или умира?!?!?!?!?!Мисля,че е възможно да умира ,защото изглежда по бледа от обикновено, а и с тази рокля я видях на онези картинки от ЗнК календара!Дали това е от ЗнК и е картина от бъдещето й след смъртта на Арагорн???Както в Двете кули,където баща й й каза, че дори да се ожени за Арагорн и да е щастлива с него ще усети горчивината на смъртта ,защото от меч или от разрухата на времето той ще умре и т.н.

May The Light of The Evenstar light up your way...


Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови [re: Evenstar]  
Автор Mellindor (Wizard)
Публикувано24.07.03 15:10



Според мен това трябва да е сцената от Лотлориен, където май отива след като заминава от Ломидол. А смъртта й беше видяна още в "Двете кули", когато Елронд й говореше. Но тогава тя беше с черна рокля... Едва ли елфите ще носят червено, когато са така съсипани от нечия смърт. Поне не смятам, че Питър Джаксън и разните стил-мейкъри ще го направят така във филма (все пак: те решават, нали?).

"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"


Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови [re: Mellindor]  
Автор Evenstar (Вечерницата)
Публикувано24.07.03 15:40



Не знам какво да кажа.Все пак смятям че умира.(но нищо не се знае със сигурност преди да изгледам спец версиите на Двете кули и ЗнК(и самият филм разбира се

May The Light of The Evenstar light up your way...


Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови [re: Evenstar]  
Автор fairy (надежда)
Публикувано24.07.03 16:03



А пък ако си припомниш края на книгата, няма да ти бъде необходимо да чакаш третата част на филма, за да разбереш, че Арвен умира около година след смъртта на Арагорн.

Soon your hope will rise...


Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови [re: fairy]  
Автор Evenstar (Вечерницата)
Публикувано24.07.03 17:01



Много добре знам кога умира,но ми е интересно тази сцена с леглото в коя част ще я видя и дали умира или просто спи.

May The Light of The Evenstar shine on your way...


Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя??? [re: Evenstar]  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано24.07.03 19:13



Не умира на тази сцена. Тук е "спящата красавица'.




Тема Re: Умира ли Вечерницата на Средната Земя???нови [re: Adanedhel]  
Автор Evenstar (Вечерницата)
Публикувано24.07.03 21:19



Наистина?!От кой филм е това и откъде имаш тази информация?И аз на едно място видях ,че е "спящата красавица" ,ама на друго пишеше че умира.

May The Light of The Evenstar shine on your way...

Редактирано от Evenstar на 24.07.03 21:24.



Тема Re: Кон-линейка в акция за "Първа помощ"нови [re: Evenstar]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано24.07.03 21:39



Аданедел се опита да покаже, че живота е кръговрат.
И че историята на Арвен и Арагорн е отражение на живота.

Ето тя губи живота си заради принца, които ще я събуди от сънят-смърт за нов живот, който тя ще жертва за него, за да може той на свой ред да я събуди и да й го върне, за да го загуби тя..... и така докато свят не се завие, Еа се завихри, самопогълне, сдъвче и накрая Айнурите и Хората запеят Втората мелодия, защото на Еру му е писнало да се върти Първата.

(Аластис, номинирай ме в конкурса за "Най-дълго изречение"!
И мимоходом за "Най-незапомнящо се безсмислен постинг", ако обичаш!)



Мила Вечернице, добре дошла!
Не ми вярвай точно днес :)
Нямам представа какво е в главата на Аданедел!



Тема Re: Кон-линейка в акция за "Първа помощ"нови [re: Roheryn]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано24.07.03 22:52



Хахаха, рофл рофл
Представяте ли си кво щеше да бъде ако Еру го беше домързяло да се разправя и просто си беше насвалил 10-тина парчета от Напстер :)

- Българският портал за Толкин, новини и връзки

Тема Re: Кон-линейка в акция за "Първа помощ"нови [re: Roheryn]  
Автор Evenstar (Вечерницата)
Публикувано24.07.03 23:45



Благодаря ти ,Рохерин!

May The Light of The Evenstar shine on your way...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.