Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ROTK Newsнови  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано24.06.03 20:18



Новинки.... Смятам тук да поствам някои по-интересни събития около предстоящата премиера на "Завръщането на Краля".




Първият от предварителните постери на ROTK се очаква да излезе в средата на Юли и ще представлява Арагорн. Не след дълго ще започнат да излизат и постери с други герои от филма.

Първият пък предварителен трейлър се очаква в средата на лятото.

Идеята за крайния постер е да събере всички предварителни постери в един голям и се очаква да излезе в края на есента.

Финалният трейлър пък ще се появи за пръв път през Септември.




Тема Re: ROTK Newsнови [re: Adanedhel]  
Автор Eлaнop (прекрасната)
Публикувано24.06.03 22:25



Кога ще пуснат третия филм?Нямам търпение да го гледам(вярвам не само аз).
Значи сега само го дообработват-ефекти , музика и тн.( е и това не е лека работа)....





Тема Re: ROTK Newsнови [re: Eлaнop]  
Автор fairy (надежда)
Публикувано24.06.03 22:36



На първи декември 2003г. е официалната премиера.

В интернета, предполагам, ще се появи месец-два по-рано.

Soon your hope will rise...


Тема Re: ROTK Newsнови [re: Eлaнop]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано24.06.03 23:06



О-о аз до колкото знам е отдавна готов и прилежно заключен в сейфа на Питър Джаксън. :) ... Ама при това положение какво им пречи още сега да пуснат трейлър...

N.


Тема Re: ROTK Newsнови [re: NlKlTA]  
Автор fairy (надежда)
Публикувано24.06.03 23:22



Какво ли им пречи- рекламната стратегия, разбира се. Нали си представяш умните глави каква стройна система са разработили за тези неща, така че да извлекат максимално много пари от филмите?

А дали е готов напълно- може да се поспори. Нямам точна информация за това, но скоро четох, че пак са се събирали за повторно заснемане на някои сцени. Но като нищо може да са снимали само сцени, които да влязат в разширената версия и да си права, че Завръщането отдавна отлежава по рафтовете на маститите режисьори.

Soon your hope will rise...


Тема Re: ROTK Newsнови [re: Adanedhel]  
Автор Alastis (spirit lives on)
Публикувано24.06.03 23:33



Предварителен трейлър, следварителен трейлър... Мале колко е напреднала рекламата в киното докато съм бил замразен

Земя Се Страшно Люлее, Потръпва
И Зейва Пропаст, Скала Се Цепи
Кръв Капе От Сърцето


Тема Re: ROTK Newsнови [re: NlKlTA]  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано25.06.03 09:25



Не, още не е готов. От един-два месеца някои от актьорите заснемат допълнителни сцени в Нова Зеландия за ROTK и за TTT EE. Дори Питър Джаксън не присъства на наградите на MTV а прие наградата си оттам - нали видяхте палатките зад гърба му, когато Арагорн и Теоден го подгониха...

Освен това, мастърите на спец-ефекти съвсем не са готови - говореше се, че специалните ефекти в ROTK ще бъдат колкото тези в първите два филма...




Тема Re: ROTK Newsнови [re: Adanedhel]  
Автор Naria (Ring of fire)
Публикувано25.06.03 11:03



Чудесно, че световната премиера ще е на първи декември, ама дали и нас ще ни огрее на тази дата? Надявам се филма да не дойде в България с месец закъснение. Отново.

А той със сигурност ще може да се намери в мрежата, ама според мен не е за гледане на компютър, поне не за първи път...


Три бяха дадени на елфите-безсмъртни, най-мъдри и най-справедливи от всички същества...


Тема Re: ROTK Newsнови [re: Naria]  
Автор Maulien ()
Публикувано25.06.03 11:41



Вече го има в интернет но си е престъпление да не го видиш на голям екран и да радваш пиратите
За първия филм закъснението имаше май 2 месеца,за втория-един(пак добре) Сега ще видим какво ще става тази година,а може би другата направо.



Тема Re: ROTK Newsнови [re: Adanedhel]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано25.06.03 13:15



Eй, да бе вярно, съвсем бях забравила за наградите... Ама си спомням, че бях чела в някакво списание, егоист май, че бил готов. Може пък Джаксън да е искал още по-по-хубав да го направи след като го е завършил и затова... :)

N.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.