Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 11.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Страшен сайт!нови  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано25.06.03 14:17



Не знам дали не се е писало вече за него, ако е, извинявам се, но това е един от най-хубавите сайтове, които изобщо съм виждала, а факта, че е български ме въодушевява още повече! Не е довършен още, но само като видите интрото, ще разберете, че ще е много много хубав - освен това е оригинален, тоест не е копиран или преведен от някой чужд сайт. Супер. Вижте го!



N.


Тема Re: Страшен сайт!нови [re: NlKlTA]  
АвторYanitsa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 15:38



a az toq go znam
ama ot okolo 3 meseca mai si stoi taka
sigurno sled 4 godini 6te e syper!!!(kato gledam kolko e barz sazdatelq mu)



Тема Re: Страшен сайт!нови [re: NlKlTA]  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано25.06.03 18:21



Права си, дизайнът е страхотен.

Проблемът обаче е, че така стои от няколко месеца. Аз съм говорил с уебмастъра, който отначало беше доста ентусиазиран, но явно човека няма време да се занимава...




Тема Re: Страшен сайт!нови [re: Adanedhel]  
Автор Naria (Ring of fire)
Публикувано25.06.03 19:31



Сайта изглежда доста вдъхновяващ...но ако е така както казвате (защтото аз пак не съм много в час ), значи за Valaquenta няма да се появи скоро опастност... xaxaxa

Три бяха дадени на елфите-безсмъртни, най-мъдри и най-справедливи от всички същества...


Тема Re: Страшен сайт!нови [re: NlKlTA]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано25.06.03 20:16



На пръв поглед изглежда добре! трябва обаче да го разгледам по-подробно!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: Страшен сайт!нови [re: NlKlTA]  
Автор Strider (Lanthir)
Публикувано26.06.03 05:18



Никак не е лошо...
Обаче има един друг човек, Калоян се казва и (изобщо не го четкам ) според мен тъкмо той е отговорен за съществуването на най-добрия сайт посветен на Толкин и всичко свързано с него. Един от най-добрите сайтове, които изобщо съм виждала. :)))
Времето за реклама изтече



Тема Re: Страшен сайт!нови [re: Strider]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 21:54



abe a kvo mislite za drugite bg site-ove? Spored men osven valaquenta ima oshte 3-4 suvsem ne loshi



Тема Re: Страшен сайт! [re: /]  
Автор Strider (Lanthir)
Публикувано27.06.03 08:00



Има разбира се... :))) Дори "съвсем не лоши" е слабо казано. Този факт може само да ни радва. Аз искрено се възхищавам на хората, които поддържат тези сайтове с такова усърдие и се надявам да продължават да го правят и в бъдеще. Ние имаме нужда от тях. Колкото повече, толкова...



Тема Re: Страшен сайт!нови [re: Yanitsa]  
Автор Elving (звездичка)
Публикувано27.06.03 14:17



Заглавната страница е готина,обаче само тва ли е?
Само по заглавната страница не може да се съди че е готин един сайт!



Тема Re: Страшен сайт!нови [re: NlKlTA]  
Автор Гpaxчe (шушулка)
Публикувано27.06.03 14:31



аз ли нищо не виждам или там няма нищо? не виждам кьорав текст? само една заглавна страница и едно влизане в англ. версия с един пръстен и толкоз?

няма



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.