Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 12.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сънищанови  
АвторYanitsa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 20:29



мисля 4е 6те е интересно ако тука записваме какво сме сънували (сварзано с властелина де)
аз например сно6ти сънувах 4е ми подаряват 18 постера на властелина и аз стра6но се ядосвах 6тото исках 20
пък преди сънувах някви орки вкъ6ти
а вие???



Тема Re: Сънища [re: Yanitsa]  
Автор Elving (звездичка)
Публикувано20.06.03 20:40



Е тоя сън никога няма да го забравя...
Сънувам аз че отивам на някакъв лив заедно с Арагорн и Леголас.И...странно защо той беше в някаква гора със странното име Мраколес.И така вървим си ние нежду дърветата и стигаме до подлеза на хотел Тримонциум.Тъмно е и под едно дърво виждам Фродо Сам и Анито(едно момиче)си наклали огън.Сам готви.Фродо е седнал на едно дървено магаре и разказва на Анито колко непосилно е за него да унищожи пръстена.Изведнъж земята се разтваря и поглъща Фродо.Двете с Анито скачаме в процепа за да го спасим и...аз се събуждам.

Какво ще кажеш?Весело нали?



Тема Re: Сънищанови [re: Elving]  
АвторYanitsa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 21:12



eeeeeeei super san
iskam i az ne6to takova
da se nadqvame v bade6te



Тема Re: Сънищанови [re: Yanitsa]  
Автор Nienor (Niniel)
Публикувано21.06.03 00:09



Така..Ние като напълно чалнати почти всссяка нощ сссънуваме неща сссвързани с Властелина...Кое ли от всссички откачени да ви разправим..Ами ето няколко от по-зашеметителните...
Сссънуваме ссси ние,че огромна армия орки обсссажда София...А ние и доволно количессство елфи правим укрепления на някакъв хълм..Най-ссстранното от всссичко в този сссън беше,че ни бе ссстрах за дассскалото ни,което хич не обичаме...
Предишната вечер пък сссънувахме,че имаме нова учителка по география,която представете ссси идва директно от Мордор...И чассса ни започва по ссследния начин:''А сссега ученици отворете сссвоите атлассси.Кой би желал да ни каже защо Мордор е разделен на 4 часссти(побъркано,но факт...)
Веднъж пък сссънувахме,че цялата Задруга ни гони из Сссофия и в метрото,защото Безценното уж беше ссс нассс...
Още..Ами Ам-гъл ссси хващаше такссси и на Витошка и т.н...Не ни сссе иссска да ви отекчаваме...Толкоз от насс за тази вечер..Кой знае какво ще ссънуваме тази нощ

Turn off the light
And murder the dawn



Тема Re: Сънищанови [re: Yanitsa]  
Автор Maulien ()
Публикувано22.06.03 14:02



Останали са ми много смътни спомени от един сън, в който също като Саруман стоя пред хиляди Урук-хаи.А те надават страшни викове за война



Тема Re: Сънищанови [re: Maulien]  
Автор Arwen (Evenstar)
Публикувано22.06.03 14:45



Брей ти си била опасна за Средната земя!



Тема Re: Сънищанови [re: Yanitsa]  
Автор Eлaнop (прекрасната)
Публикувано22.06.03 19:34



И аз съм сънувала много неща свързани с Властелина , но помня много малко от
това.
Единственият сън , който сега ми се върти в главата не е кой знае какво ....

Сънувам аз , че отивам с приятели да гледам втория филм .Тогава много трудно се намираха билети , всичко продадено дори за най-късните прожекции . И аз вече стоя на стола и с нетърпение чакам да почне филма .
След като свършиха рекламите , всички вече не издържаме...и изведнъж вместо дългоочаквания филм , започва няква тъпа детска анимация .И така и не дадоха филма...
Дори анимацията беше тъпа-можеше да бъде нещо по-класическо:Бъкс Бъни,
патока Дафи...О хайде стига съм се вдетинявала...



Тема Re: Сънищанови [re: Eлaнop]  
Автор Maulien ()
Публикувано23.06.03 09:19



Имах и аз подобен сън само че гледах Двете кули на открито и нищо не се чуваше,имаше страшно много хора и ми идеше да се разплача и да им го върна много гадно на всички.Как само постъпиха с хубавия филм



Тема Re: Сънищанови [re: Arwen]  
Автор Maulien ()
Публикувано23.06.03 09:20



В същност не съм толкова опасна, не знам защо сънувам такива работи.



Тема Re: Сънищанови [re: Maulien]  
Автор Elving (звездичка)
Публикувано23.06.03 13:17



Скъпи мои,вие просто ми крадете сънищата.И аз съм сънувала че отивам да гледам властелина а вместо това пуснаха някаква анимация за две жени,които се караха за някакъв мъж.И мъж зе че се удави.Нарочно.Беше му писнало от тях.Е гати и сънищата дето ги сънувам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.