Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 01.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема демократични избори за воин №1нови  
Автор Гpaxчe (шушулка)
Публикувано24.04.03 13:50



От темата за Сам и нещата, които започнахме накрая се сетих за нещо, което ще ми бъде интересно като резултат и то е да изберем воин №1 сред ХОРАТА на Средната земя.
Преди всички изкам да изкажа някои свои съображения. Считам, че Арагорн не би трябвало да влиза в тази класация защото не е 100% човек и има редица допълнителни фактори работещи в негова полза. Също така би ми се искало да пропуснем /но не и забравим/ Теоден и Боромир, по простата причина, че ще хубаво нашият победител все пак да е доживял победата, ако не здрав, то поне жив. Аз лично ще се въздържа и от гласуване за Еовин, защото тя е безапелационен победител, и няма нужда изобщо да се класира никъде ... хехе

Въпреки това, ако считате, че някой от изброените, просто няма начин да не заслужава първото място - ваша воля, но аз любезно ви моля да се съсредоточине върху две уникални личности: принцът на Рохан Еомер и последната издънка на велик Гондорски род Фарамир
И двамата са ви напълно познати - изключителни бойци, талантливи пълководци, силни личности, любимци на своя народ, упование и надежда за хората.

За да не бъда голословна ето ги и в цялата им прелест, както ги видяхме във филма.


Фарамир



или

Еомер


а сега изборът е Ваш!



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Гpaxчe]  
Автор fairy ()
Публикувано24.04.03 14:05



Аз лично гласувам с две ръце за Еомер. Не защото Фарамир е по-малко воин или защото не е достатъчно смел, храбър и т.н., а просто защото не мисля, че на Фарамир му е било в кръвта да се занимава с водене на битки( колкото и добре да го прави). На не едно място (или май беше само на едно) се казва, че Фарамир е по-обърнат към книгите, към мъдростта и всъщност ако Боромир беше останал жив, Фарамир едва ли щеше да се занимава с военни тактики. Така че- Еомер!



Тема друго предложениенови [re: Гpaxчe]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано24.04.03 15:07



Да съставим един dream team - футболен отбор (т.е. ритане на оркска глава) с 11-те най-добри играчи на Средната земя...

Опасявам се, че всякаква невидимост от страна на играчите ще трябва да бъде санкционирана... ако бъде мярнат нарушителя...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: друго предложение #2нови [re: Ceвepин]  
Автор Roheryn ()
Публикувано24.04.03 16:08



И какво ще прави този единствен отбор?

За да има смисъл, и за да се види колко е добър, трябва да има друг, с който да бъде сравнен. Но и той трябва да е дрийм, защото ще е скучно за Зрителя и рекламите няма да вървят.

Така че, трябват 2 отбора:

Добри vs Лоши
или
Някои Добри vs Други Добри
или
Древни Добри vs Древни Лоши
или
Древни Добри vs Млади Добри
или
Древни Лоши vs Млади Лоши



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Гpaxчe]  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано24.04.03 16:09



Дано да не си имала предвид само от "Властелина.." защото определено гласувам за Турин

...was in his time the most feared of Men by the servants of Morgoth

През Войната за Пръстена, определено трябва да кажа Арагорн, но хайде все пак да се застъпя за Фарамир.




Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Гpaxчe]  
Автор Roheryn ()
Публикувано24.04.03 16:35



Сложно...
Избора ми е Арагорн, но ти го изключваш

От другите гласувам за Фарамир. Той може да не е на първо място войн, но това не го прави по-малко войн, и мъдростта му може само да подпомогне Военачалника Фарамир

Та, глас за Фарамир



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Гpaxчe]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано24.04.03 16:50



Може ли да уточним някакви критерии от рода на тактика,трудни решения в напечен момент и прочие,щото тия войнските работи не ги разбирам твърде и мога да гласувам само по външни признаци...Мистър Средна земя?



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Roheryn]  
Автор Гpaxчe (шушулка)
Публикувано24.04.03 16:56



моля да не ме разбирате погрешно - ще бъда не грах а боб ако отрека качествата на Арагорн, но ако го включим, това няма да е честно спрямо другите - той има "генетична предразположеност", допълнителни екстри като дадености, много по-възрастен е, имал е много контакти с елфите и Гандалф в частност, от които е понаучил това-онова и т.н. Той изобщо си е №1 по рождение. Те просто не са в една класа, камоли в една класация.

Що се отнася до отбора, мисля, мисля и измислих следното с две забележки:
1. Тук не са само хора, а само добри и лоши, нали
2. Нищо не разбирам от футбол, така че грешките са без да искам

На вратата: Гимли, нищо че е малък - ще стане идеално
Гандалф е либеро
Защитници: Еомер, Фарамир, Теоден,
Нападатели: Арагорн и Леголас
Халфове: всички хобити накуп!
Капитан на отбора: Арагорн
Играещ треньор: Гандалф

В отбора на лошите:
На вратата е оная тлъста паячка
Либеро е Саруман
Защитници - няма такива, всички са в атака
Халфове - също няма, всички са в атака
Нападатели - орки, урукхаи, троли
Капитан на отбора и тайно играещ треньор е Саурон.



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Гpaxчe]  
Автор Umai Maia ()
Публикувано24.04.03 17:03



Ха ха в този клуб наистина съвсем изперкахме Право е кончето.

Мъжовете в клуба вече ще ни се смеят

Аз от воини кво разбирам, нищо...но все пак ще кажа Еомер. Той Е!



Тема Re: демократични избори за воин №1нови [re: Бъдъмбa]  
Автор Гpaxчe (шушулка)
Публикувано24.04.03 17:03



е, бъди субективна - квот сърце ти покаже ...
само недей да ги класираш по дължината на косата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.