Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ВнП в рекламитенови  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано23.04.03 10:25



Абе в понеделник, някъде между 8 и 10 сутринта, по БНТ засякох някаква реклама на Министерството на околната среда. Много грозна реклама (т.е. недобре изпипани кадри и монтаж). Даваха някакви боклуци и си течеше някава там музика... изведнъж дадоха разни чисти рекички и зеленичка природа. Музиката се смени на част от саундтрака от FOTR...

Та се сетих да сте виждали други реклами със заемки от ВнП. Примерно хобити рекламират шампоан за крака Wash&Go и т.н.



Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...

Редактирано от Ceвepин на 23.04.03 10:55.



Тема Re: ВнП в рекламитенови [re: Ceвepин]  
Автор AdanedhelМодератор (ментат)
Публикувано23.04.03 10:36



Мдам... гледал съм я тази реклама. Ужасно зле направена е.

Сега не се сещам за подобни "заемки", но случайно попаднах на шапката на "Шоуто на Слави". Тези пръстени, които се въртят около него, не знам защо, но като че ли искат да внушат някаква връзка между Властелина и него.... А може би не..




Тема Re: ВнП в рекламитенови [re: Adanedhel]  
Автор Roheryn ()
Публикувано23.04.03 11:19



Това е вече сериозен симптом, драги ни Аданедел....
Навсякъде виждаш Властелин...
Боя се, че скоро много хора тук ще се нуждаят от квалифицирана медицинска помощ...

А какво ще стане с нас, ако нещо му се случи на модератора ни?
Стегни се и се дръж заради децата тук!

Никакви Пръстени не се мотат в шапката на Шоуто... Властелина си отиде, Пръстена е унищожен... Всичко ще бъде ОК...



Тема бъркашнови [re: Roheryn]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано23.04.03 11:33



Това че си е отишъл са лъжи на Врага!

Ако искаш доказателство - виж темата по-долу, където се обсъждаше за колко и откъде може да се закупи Единствения...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Тихо...нови [re: Ceвepин]  
Автор Roheryn ()
Публикувано23.04.03 11:38



Защо? Кажи ми защо го правиш?
Аз се опитвам да приложа някаква терапия с цел успокояване на нашия модератор, а ти ....?

Истината няма значение в случая..... (както Зейфод предпочиташе да е щастлив, пред това да е прав)

Тихо, може и да не ни е усетил...



Тема Re: ВнП в рекламитенови [re: Adanedhel]  
Автор Aduial (Nosferatu)
Публикувано23.04.03 21:33



По-скоро са си символ на самия него - върху мен пък постигнаха точно желания ефект - първата ми асоция беше голата му глава.

You will beg for death before the end!!...


Тема прав синови [re: Adanedhel]  
Автор Firefox (bored superhero)
Публикувано24.04.03 00:55



по скоро не.
Не всичко що блести е злато и със сигурност не всеки златен пръстен е ПръстенЪТ! Или претендираш за авторски права над геометричната форма?

"Дълг, дълг, храбри ловецо на акули.
Каква по-голяма награда има?"


Тема #нови [re: Roheryn]  
Автор Firefox (bored superhero)
Публикувано24.04.03 00:56



Слартибартфаст не Зейфод.
"Предпочитам да съм щастлив отколкото прав. Винаги."

"Дълг, дълг, храбри ловецо на акули.
Каква по-голяма награда има?"


Тема Re: Тихо...нови [re: Roheryn]  
Автор Strider (Lanthir)
Публикувано24.04.03 01:11



Това за квалифицираната медицинска помощ твърде заплашително се доближава до истината. Като спомена Зейфод и се сетих, че онази сутрин и аз проявих един от симптомите... Събуждам се, ставам от леглото, а моят приятел си чете нещо на компютъра. Аз го подминавам сънено и небрежно хвърлям един поглед на монитора. В този момент нещо съмнително ме накара да се спра, да осмисля видяното за момент и да попитам приятеля си "Ама какъв е тоя смахнат текст, дето го четеш? Какво прави Фродо при Артър Дент???" Тогава моят приятел ме изгледа изумено, после взе да ми се смее и ми препоръча квалифицирана медицинска помощ, щото само Фродовци ми се привиждали. Той човекът си вземаше дежурната доза добро настроение за деня - четеше Пътеводителя. Нямаше никакъв Фродо, само добрият стар Форд си беше на мястото.
Никак не отива на добре тая работа. Може да си направим лудница специално за Толкин откачалки. Голяма веселба ще падне.

O Gil-galad i Edhelchir
dim linnar i thelegain



Тема Re: #нови [re: Firefox]  
Автор Roheryn ()
Публикувано24.04.03 09:14



Мале, изпит ми е мозъка ...
За фиордите ли ставаше въпрос? Главата си залагах, че е Зейфод и нещо около президентстването.... Сори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.