Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: За моята съпруга,най красивата Галадриел!нови [re: Keleborn]  
Автор Moproт (враг)
Публикувано13.04.03 23:01



Нещо не я виждам Кейт Бланшет в ролята на Галадриел. Аз съм фен на Еовин. Малко по-смъртна е, но...

:: Twice I destroyed the light and twice I failed ::


Тема Re: За моята съпруга,най красивата Галадриел!нови [re: Moproт]  
АвторEлвинr (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 08:44



Да ти кажа аз пък съм фенка на Арвен.Може да не е толкова велика,но също е била много красива."Красотата на Лутиен се върнала чрез нея".Авсички знаем, че не е имало по прекрасна от лутиен



Тема Re: За моята съпруга,най красивата Галадриел!нови [re: Eлвинr]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано14.04.03 13:51



Айде стига бе,вече и жените ли почнахме да съдим само по външността...



Тема за Феанорнови [re: MaHBe]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано14.04.03 14:05



Част от тая мизерия с Братоубийството и прочие е по вина на Валарите.Ако не се бяха опитали да принудят елфите да останат във Валинор,половината поразии щяха да се избегнат.Дори Толкин беше написал някъде,че тогава Валарите са допуснали грешка
Корабите на Телерите не са изчезнали навеки - нали точно с тях са ходели на посещения в Нуменор,значи,построили са нови
Феанор не е полудял чак толкова по Силмарилите - в Силмарилион пише,че той обичал баща си повече от творенията на ръцете си
"Е кажете ми това ли е гений..." - да точно това е гений,такива са те,неуравновесени копелета,не може всичко хубаво да е на едно място Доказано е че колкото по-гениален е някой,толкова е по-откачен,така природата уравновесявала нещата или нещо подобно

Маедрос не е спасен от Финголфин,а от сина му Фингон



Тема Re:Firefoxнови [re: Firefox]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:24



Е и аз съм фен на Галадриел,най-великата от елдарите,освен че е моя любимка тя е и моя съпруга.Съвършен воин,но не само това,тя е най-силния магьосник в средната земя,направо е супер,немога да се нарадвам на легендата за нея и мен,мислех че Хари Потър не ще го заменя в прочити,но 66 пъти са си число а я имам от седмица,на книга иначе само от Валакуента.Радвам се че има и фенове на Галадриел.



Тема Re: fairyнови [re: fairy]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:29



Този плащ е могла да го пуска само Мелиан,и тя е научила Галадриел на него,но за да го пусне над кралство то си тя е трябвало да има силна воля,а от всички в средната земя,тя е имала най-силна воля.



Тема Re:Галадриел!Roheryn!нови [re: Roheryn]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:31



Тя ми се навика но не ти се сърдя мерси за информацията!Много скоро и тя ще ти пише,внимавай!



Тема Re: Бъдамба!нови [re: Бъдъмбa]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:32



Мразела го,той бил високомерен,така ми каза!
И го нарече мръсен педал,но и мен нарече така!Е до чуване!



Тема Bamfiнови [re: Bamfi]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:34



А тя каза за тебе че си скапан също Феанор,а и аз него харесвах,добре че умря!Толкова скапан че и нищо толкоз не е направил!



Тема За МаНВенови [re: MaHBe]  
Автор Keleborn (непознат )
Публикувано17.04.03 18:38



Ти ме кефиш,като най-силен от валарите,винаги говориш умни неща,а тоя до мен вика че Селкор е най-велик,да бе да!На теб трябва да ти се вярва,думата ти е закон!Много поздрави на Явана!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.