Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 18.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За тайните дневници  
Автор Azyfel (непознат )
Публикувано10.04.03 19:29



Ще ми се да чуя мненията и на други хора чели тайните дневници. Например кой ви се струва най готин, кой ви е любимия момент и заслужават ли си вниманието. А сега мисля. че е време за ранната ми вечеря-поредната порция от мокро сено.Нас конете само ни пришпорват(не такова пришпорване), а не се сещат че и ние имаме нужди.



Тема Тайните дневници ли?нови [re: Azyfel]  
Автор Лaнc - Taйният areнт (Ловец на духове)
Публикувано11.04.03 07:49



Ако може да се намеся нескромно, но най-готино беше когато ставаше дума за ягодовия гел на елфите и изчезналите моркови... Сам ще го утепе ако се възползува...

*... Още един караконджул под ножа...*


Тема Re: За тайните дневницинови [re: Azyfel]  
Автор Maulien ()
Публикувано11.04.03 14:31



Не всички дневници са добре измислени, даже някои са големи простотии които дори не са смешни.Този на Саурон беше интересен,особено това че взорът му прониквал и през дрехите на Саруман.Защо не направят дневник на някой орк?



Тема Re: За тайните дневницинови [re: Azyfel]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:38



Виж какво Azyfel, ако на теб не ти харесват аз се посмях доста!



Тема Дада, ама ягодовия гел...нови [re: Maulien]  
Автор Лaнc - Taйният areнт (Ловец на духове)
Публикувано11.04.03 14:38



си е най-хубавото нещо... представяш ли си да не можеш да се изкъпеш, защото някой се къпе по седем пъти на ден...

*... Още един караконджул под ножа...*


Тема Re: За тайните дневницинови [re: Azyfel]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано11.04.03 15:04



Не Успях да прочета всичките ама много ме накефи когато Леголас се изкъпа в "огледалото" на Галадриел и запуши канала!

"Не се ШАШКАЙ!!!"


Тема Re: За тайните дневницинови [re: Maulien]  
Автор Azyfel (непознат )
Публикувано11.04.03 15:17



Напротив Арвен, харесват ми, обаче след като ги четох сумати време ми трябваше за да се осъзная и да почна да си препрочитам книгата нормално.
Между другото моя любим момент е когато Назгула бива отнесен от потока на реката, докато се пръсвал от смях, че Арагорн хобито-сваляча си имал гадже.



Тема Re: За тайните дневницинови [re: Azyfel]  
АвторCapyмaн (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 15:55



Мисля, че сте прекалили с гейдвет



Тема Ама какъв е тоя ягодов гел...нови [re: Лaнc - Taйният areнт]  
Автор Maulien ()
Публикувано11.04.03 16:01



...я да взема да ги изчета по-внимателно и да видя кой се къпе по седем пъти на ден.



Тема Re: За тайните дневницинови [re: Azyfel]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано11.04.03 18:50



Тайните дневници са абсолютно велики,цяла седмица ги четях всеки ден за събуждане и всеки ден се смях на глас,после ги давах на гостуващи приятели да ги четат и те също се смяха,нашите съвсем се побъркаха,целия апартамент кънтеше,а преди две седмици се прибирам в Търново и що да видя - съквартирантката ми купила веро с дъх на ягоди,и сега всеки път като мия чиниите пак се смея,ей,благодарение на тия дневници ще живея сто години!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.