Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 10 въпросанови  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано09.03.03 14:03



Зададоха ми няколко въпроса, а честно казано тъй като мен не ми вземат насериозно отговорите ще ви помоля вие да ми помогнете...

1. Колко пръсти има балрога?

2. Почитател на коя музика би бил Гандалф ако живееше сега? Хеви метъл с рап или Вивалди с малко Шакира? И това ме подсеща за влиянието на метъла във филма - аз Саурон си го представях като някаква огромна плашеща сянка в черни одежди... Къде по страшно и класическо е, а те го бяха накачулили като циганин ограбил завода за цветни метали...

3. Какво дете би се получило ако се оженят хобит и елф? И може ли да стане това изобщо? Все пак знаем, че между хора и елфи се раждат деца...

4. А кой все пак се е грижил за бельото на Саруман? Все пак е бил Саруман Белия, а в онази пустош прането не е било като днешното с пералня Зануси например. Имал си е прислужничка в Ортанк или някой орк се е грижил за това?

5. Как са се изхранвали орките и какво са ядяли? Други орки? Еми как изобщо се е запазвала толкоз голяма популацията на орките? Все пак трябвало е да ядат нещо ама човек не остава с впечатлението, че в Средната земя е имало достатъчно земедлци или дивеч, за да се изхранят...

6. Има ли балрожки? Как са се размножавали балрозите? Или те по default са били женски и са се пъпкували?

7. Как е яздил Гандалф след като е бил облечен с роба? Това би предположило яздене по женски... Или си е запретвал робата като е сядал в/у коня и някои негови части са се мандахерцали? Ама като се гледа тази роба някак си човек не остава с впечатлението, че след като седне на седлото може пак да се спусне надолу до петите?

8. Как си го представяте елфския секс между такива възвишени същества като елфите? Аз не мога да си представя да вършат такива неща ама все са се раждали елфчета нали?

9. Хобитите нали ходят боси... Значи голяма мръсотия трябва да им се събира по краката. Но са големи чистофайнаци. В такъв случай дупките отвътре ще заприличат на картофени ниви! А пък вътре уж се казва, че е чистичко. Е как става този номер - на входа на всяка дупка са имали легенче в което да си мият краката?

10. Защо приятелката ми си мени ръста??? Не се бъзикам в един момент е по висока от мен, а след 30 мин. установявам, че е по-ниска от мен!!! Не мога да го разбера...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...

Редактирано от Ceвepин на 09.03.03 14:07.



Тема Re: 10 въпросанови [re: Ceвepин]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 14:59



Отг 10) сигурен ли си, че ТИ не си мениш ръста?
абе нищо, като ти мине махмурлукът, не остават странични поражения



Тема Re: 10 §У§м§б§в§а§г§С [re: Ceвepин]  
Автор Umai Maia ()
Публикувано09.03.03 20:12



Ще се опитам

1. Има ли пръсти балрогът?

2. Щеше да слуша саундтраци разни - на филмите и на анимацията, и на драматизацията.

3. Ми както между елф и човек - нали в темата за хобити се стигна до извода, че и те са хора

4. Никой не се е грижил за бельото...гадно,а...нищо чудно, че се прецака Шаруман...някой ден майките ще карат децата си да се къпят, за да не ги докопа в тъмното Грима-Чистия език... Не, сериозно, едва ли му е пукало за бельото, след като му хвърлиха топката от последния етаж... (П.П. - орк да се грижи за бельо? що за предположение? )

5. Ядяли са всичко, каквото докопат. Някъде четох, че са можели да се прераждат по някакъв начин, но ще потърся допълнително инфо и ще ти кажа. ("the Orcs had life and multiplied after the manner of the Children of Iluvatar" (p. 50))

6. Защо мислиш, че балрозите са се размножавали?

7. Носи панталони отдолу. Виж

. И в бяло, и в сиво има панталони.

8. Ей, какви неща си представят някои хора . Ми сигурно е като при хората - какво толкова различно имат /или нямат/ елфите?

9. Може би едно време не е било толкова мръсно навън...а може би са се миели веднага щом се приберат? Или са имали изтривалка, в която са избърсвали космите на стъпалата, както се прави с подметки...

10. Приятелката ти се казва Алиса и просто трябва да й забраниш да яде гъби и да пие от разни шишенца без етикет. (Лоши навици...)


ммм.. Umai Maia, пробвай пак<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Adanedhel на 09.03.03 20:40.</EM></FONT></P>

Редактирано от Umai Maia на 09.03.03 21:14.



Тема Re: 10 §У§м§б§в§а§г§Снови [re: Umai Maia]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано09.03.03 20:27



towa na elfski li e?

Aledar~


Тема Re: Въпроси&Отговоринови [re: Aлeдap]  
Автор Umai Maia ()
Публикувано09.03.03 21:17



Извинете, не знам защо се е получило така, но дано сега все пак се чете



Тема 10 опита за отговорнови [re: Ceвepин]  
Автор its me (Silmaril)
Публикувано09.03.03 22:09



1. Най-вероятно има пръсти, при това ръката му вероятно прилича на човешка - с палец и т.н., щом държи огнен бич/спр.Енциклопедията/. Друг вариант е това да не е бич, а опашката или езика му...
2. Дали щеше да има време за музика този неуморен ратник за мир и справедливост?! Щеше да е в Ирак сега, may be...
3. =Umai Maia Хобитите са си хора, нищо ново, познати са поне 3 случая.
4. Ако не се шегуваш - Саруман е бял не заради бялото си бельо! И що за въпрос - може и изобщо да не познава такива дрехи, нали?!
5. Орките са се хранели с гадни, поне за хобитите неща - Пипин и Мери дори не са опитали храната им, само от питието, което е било вид алкохол, вероятно, защото им давало временно сила и топлина.
6. =Umai Maia Никъде не е споменато дори дали изобщо са живи същества - те са "страховити духове, Валараукари"...
7. Това за Гандалф е смешно - в миналото мъжете са с дрехи, подобни на полички, в най-добрия случай приличат на престилки. Робите на Гандалф поне са дълги и широки.
8. Говориш вероятно за физическия секс, всичко преди него си е съвсем "елфическо". Но пък другото е естествено продължение...
9. "Но са големи чистофайнаци" казваш. Ами да, много просто - внимават къде стъпват и рядко си цапат краката!
10. Я провери дали всеки път е с едни и същи обувки...

Mine neld'Loonaherun, loonamahalm aryasse...


Тема Re: 10 въпросанови [re: Ceвepин]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано09.03.03 22:10



Няколко отговора:
3)детето ще бъде хубаво,ама дребничко
4)Саруман за какво е магьосник,ако не знае новата избелваща магия за пране?
5)по-важния въпрос май е как се размножават.Вече знаем,че при нужда се ядат едни други,с което подобряват качеството на породата
6)А има ли драконки?
9)Навсякъде си носят специални гребенчета за козината на краката...



Тема Re: 10 опита за отговорнови [re: its me]  
Автор Бъдъмбa (насекомо)
Публикувано09.03.03 22:16



относно 7 - не е много смешно,да ти кажа - ти пробвал ли си да яздиш без гащи,та било то и с пола?



Тема Малко уточнение...нови [re: Бъдъмбa]  
Автор its me (Silmaril)
Публикувано09.03.03 22:30



Мисля си, че не е необходимо да направиш нещо, за да го знаеш със сигурност, нали?!
Например американските индианци са яздели точно по този начин, дори без седла. Римляните също са яздели с "полички" /вероятно си имат друго име.../


Mine neld'Loonaherun, loonamahalm aryasse...


Тема Re: 10 въпросанови [re: Ceвepин]  
Автор Meлkop (Велики)
Публикувано09.03.03 22:42



Относно Балрозите те са с 5 пет пръста. И не се рамножават, а се създават... Но това как се правят си е професионална тайна:P За какво се използват доспехите по принцип? Отговориш ли на този въпрос, си отговаряш и защо Саурон е бил облечен така...




I was the first dark lord...And I'll be the last one...Because I'll never die.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.