Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 01.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честит Рожден ден!нови  
Автор Umai Maia ()
Публикувано20.02.03 14:01



Честито на клуба.. на модераторите...на бащите и майките и т.н. на клуба Радвам се, че го има, а и не само аз...
Клубе, клубе - голям да пораснеш, без нова тема да не оставаш!
Да сте живи и здрави



Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: Umai Maia]  
Автор ganima (sunny star)
Публикувано20.02.03 14:14



Честито!
Пожелания за дълголетие и вниманието към клуба да не ослабва никога.

А пожеланието ми към всички посещаващи този клуб е да са винаги слънчеви и усмихнати.

*********
Колко е мъничък човекът!!!
Съвсем не се вижда
сред зелените листа.


Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: ganima]  
Автор GimLi (Dwarf)
Публикувано20.02.03 14:59



Айде честито и от мене. Пожелавам на клуба да изкара толкова време колкото един Елф :)))

Durin father of all Dwarfs


Тема Честит Рожден ден!нови [re: Umai Maia]  
Автор MalbethМодератор (the seer)
Публикувано20.02.03 16:15



Честит Рожден Ден на клуба и от мен!

Искам да ви благодаря, че посещавате този клуб и че го правите такова чудесно място, където всеки се чувства комфортно и му е приятно да споделя своите идеи и мнения.

Клубът вече е на една годинка, повечето от предишните посетители вече рядко се мяркат насам, но се радвам че винаги има свежи попълнения сред редиците на Толкинистите.

Клубът отначало се казваше "Lord of the Rings" и бе посветен единствено на филма. Успяхме да се преборим обаче и с помощта на Heinz Guderian го преименувахме на "Дж.Р.Р.Толкин". Този форум си имаше и тежки моменти, но благодарение на интелегентността и търпението ви, той продължава да е приятно място за дискусии. Нека си пожелаем още дълги години това да е така!

Благодаря ви.




Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: Umai Maia]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано20.02.03 20:47



честито!и на човекът с най-много тъпи теми - моя милост.....
честито на всички, които са от началото в този клуб, на тези, които са от скоро и на новите попълнения......абе абсолютно на всички!
нека запазим клуба "чист и неопетнен"...



Тема Честит Рожден Ден преди всичко на членовете на клуба!нови [re: Umai Maia]  
Автор Heinz GuderianМодератор (Generaloberst)
Публикувано20.02.03 22:47



Искам да честитя рождения ден на клуба преди всичко на членовете му - на всички, които с постингите си го правите жив и му давате причини да съществува. Знам, че звучи отвратително сълзливо изтъркано, но си е така. Тук е мястото да благодаря на Калоян за всичко, което прави за клуба и за безбройните ценни информации, които публикува ежедневно тук.

Честито и като поливате (ако се наканите) пийте една голяма бира и за мен!

Добрин



Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: Umai Maia]  
Автор Firestarter (Rampage)
Публикувано20.02.03 22:51



Честито и от мен!!

Да не забравите да пийнете нещо и от мен!

You will beg for death before the end!!...


Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: Umai Maia]  
Автор Telperion (луна)
Публикувано20.02.03 22:54



Ч.Р.Д. и всички глупости, който хората си казват на празник........но......този клуб заслужава повече от само едно чрд, така че.......

ТА ТОВА Е НАЙ-ГОТИНИЯ КЛУБ НА СВЕТА! АКО ГО НЯМАШЕ КЛУБА, КВО ЩЯХ ДА ПРАВИЯ ВСЕКИ ДЕН, КОГАТО МИ Е ЗДУХ....КАК ЩЯХ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ВАС, ГОТИНИ ТОЛКИНЧОВЦИ....?
ТАКА ДЕ.....ПОУЛЯХ ЛИ СЕ ДОСТАТЪЧНО? ДОБРЕ.........ТАКА ДЕ....

ДА ЗАПОЧВА КУПОНА ТОГАВА!!!!

Ок да спрем с тея просълзени истории.....факт е, че клуба е супер, но наистина нека да го отпразнуваме по Толкинчовски стил.......як купон!!!

Сребърни листа и златни цветове...луна и слънце...


Тема Наздраве!нови [re: Umai Maia]  
Автор Roheryn ()
Публикувано20.02.03 23:05



Явно ще се прави списък на хората за които да се пие по някое :) Включете ме и мен!

А кой ще пие? Тежко му, както се очертава! :))))

Благодаря на всички!
За възможността да си поначеша крастата :)
За търпението.
За нетърпението.
За веселието.
За сериозността.

Благодаря!
И наздраве!

На многая лета!



Тема Re: Честит Рожден ден!нови [re: Malbeth]  
Автор fairie (непознат)
Публикувано20.02.03 23:32



Честит рожден ден на клуба!
И както се казва:все така и още по-добре!
Дано следващите много години всички ние споделяме общата ни обич към Толкин, книгите му и филмите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.