Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 26.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KLUBA E VELIK- i vaprosce????PAZAR I RAZNI..нови  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано15.02.03 18:39



ZDRAVEITE vsicki kluba e adski gotin radvam se ce sam tyk...mnogo mi pomaga vsiaka vecer gledam filmite ...ne mi omrazvat ..vse po nesto novo otkrivam sega si zapisax i vtoria film na dvd imam i igrite...knigite sasto - 5 casti no po italianski.... MOLIA VI tarsia na balgarski vsicki koito sa izlezli....prastam i az vsicko ot koeto imate nugda...razmiana pokupka ili filmitwe.....dori i kostiumi za karnaval...sas vsicki tipagi ot filma...e super klub bravo na moderatora i na toz deto go e zaformil bravo. PREDLAGAM OSTE NESTO ako iskate da ima tema vav koiato vsicki da se predstaviame..sas niakolko vaprosa da otgovariame nesto kato ..zasto sme zapaleni fenove? zasto xaresvame kluba..i tn...

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема Re: KLUBA E VELIK- i vaprosce????PAZAR I RAZNI..нови [re: moderator]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано15.02.03 19:21





bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема МИ готино......hola ;)нови [re: moderator]  
Автор Celebrian (she*elf)
Публикувано15.02.03 19:24



Ми готино....много ми е приятно да се запознаем....аз съм Кики....а от време на време съм малко невменяемо Гандалфо-любче ;) хехехе....а от време на време.......ама много рядко съм Калина....приятно ми е;))

Аз съм нова в тоя клуб...в даскало можеш да ме срещнеш като кажеш на някой - "Къде е Кики от 7Б?" и след като всички хора, които си питала, започнат да бягат диво, ти тръгни в обратната посока и току виж може да ме видиш ;)

Иначе много се кефя на нови хора като теб, шот просто така! не ме питай, аз съм рогато и си държа на моето.....хихи

Та....достатъчно ли е това запознанство...?

А да не забравя да кажа, че не съм много уважавана в клуб Хари Потър....хехе писук * хехехехехе

Namarie! Nai hiruvalye Valimar!


Тема Re: KLUBA E VELIK- i vaprosce????PAZAR I RAZNI..нови [re: moderator]  
Автор nazgul4e (ringwraith)
Публикувано15.02.03 19:32



МИ ола и от мен.......аз съм Александра....Саш......Саша......нали се сещаш за онова гадно малко черно крилато създание от кошмарите ти.? да.....това съм аз... а понякога се въплъщавам в онова гадно противно джудже ( не се обиждай Гимли *) което не ти позволява да заспиш всяка вечер....хехехе

а ма не.....иначе съм много добра и послушна.....наистина.....ама наистина де....

Та иначе, аз съм от класа на Celebrian, тоест на Кики, или на Калчо както аз и викам и в последствие тя ме убива......хехехехехе

приятно ми е!

...and nine, nine rings were gifted to the race of men...


Тема Ола ;)нови [re: moderator]  
Автор Nyssa (*elfche*)
Публикувано15.02.03 19:46



Здрасти аз съм другата самоличност на Келебриан......аха ........да именно тази която обича да се изказва в клуб Хари Потър.....
Та.....
......аз съм нейното друго аз.......тоест тя е моето друго аз....ааааааа.....обърках се......така или иначе, като се събереме двете невменяеми половинки от Калина, става едно такова......маниакално създание......наречено АЗ! хехехе

та иначе прегръщам те с отворени обятия (тъп израз от тъп човек се казва :)
и моля те без коментари за моята обратна сексуалност....та......нека да сменя темата преди бате Аданеделчо да ме е ритнал там където много много ама много боли....

Нека да говорим за ВнП!
Твой ред.......

O mor henion i dhu!


Тема Re: Книгитенови [re: moderator]  
Автор Strider (Amarth)
Публикувано16.02.03 02:02



Suilad, moderator. Добре дошъл в клуба.
Книгите, както и всичко, което искаш да знаеш за Средната Земя, можеш да намериш на сайта на нашия модератор Adanedhel.



Not all those who wander are lost...


Тема Re: МИ готино......hola ;)нови [re: Celebrian]  
Автор moderator (непознат)
Публикувано16.02.03 13:16



priatno mi e kiki...tazin vecer otnovo gledax filma vtoria...egati efektite san ne me lovi...a glasa na golum e ygasiavast..tesssssssssssssssoro...xi



Тема Re: KLUBA E VELIK- i vaprosce????PAZAR I RAZNI..нови [re: nazgul4e]  
Автор moderator (непознат)
Публикувано16.02.03 13:18



sascccccccccccccccccccccc xi priatno mi e..da...i izvinete me za pisaneto no skoro ste si smenia ..kirilica..za sega oste niamam programata..iiiiiiiiiiiiii pri vas e gotino vav daskaloto nali? az vece sam darta no me vlekat do poluda tezi filmi..imate li niakoi daskal koito prilica na Bilbo...xi..dreben i vreden..xi



Тема Re: Ола ;)нови [re: Nyssa]  
Автор moderator (непознат)
Публикувано16.02.03 13:20



xiiiiiiiii elfskia ezik ti e poznat nali? xi skoro pusnaxa tyk na pazara kniga sas kartite i recnik na elficeski- samo ce e italianski...xiiiiiiiiii elfce i glas dvoen kak si?



Тема Re: Книгите..i blagodarnostiнови [re: Strider]  
Автор moderator (непознат)
Публикувано16.02.03 13:22



blagodarnosti ot sarce..mnooogo mnogo nisak poklon..moderatore...xi sas yvagenie...ot men..novak....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.