Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема зад монитора  
АвторФpoдoвицa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 22:39



Хей, споделете как си се представяте един-друг! Как си мислите, че изглежда "човека зад прякора" ?
Не се обиждайте...нека просто се позабавляваме,а?



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Celebrian (she*elf)
Публикувано31.01.03 23:02



Ami az.... kakvo da ti kazha .... Imam si mnogo dobra predstava za tebe, no....... ako ne te poznavah bih kazala mnogo neshta........ vse hubavi de.....

Namarie! Nai hiruvalye Valimar!


Тема Re: зад мониторанови [re: Celebrian]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано01.02.03 16:35



edna chast se poznawame.....



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Gandalf (прасе в мрака)
Публикувано01.02.03 18:00



Grozni kato smyrtta s pyp4ivi zadnici i golemi kliopnali ushi :P :)

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново


Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Автор Roheryn ()
Публикувано01.02.03 18:23



В настроение си :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Авторmarine (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 18:47



Frodovica mi zvuchi kato nqkva edrogyrdesta, 150 kilogramove zenica kym 40-desette s dwe plitki... basi kva glupost



Тема Re: зад мониторанови [re: marine]  
Автор valandin (pigmei-elf)
Публикувано01.02.03 20:54



4estno li?ami OK:
Adanedhel si go predstaviam kato niakukuv subaar na okolo 20-25! vednaga obiasnivam zna4enieto na dumata zubar-i men me nari4at zubar!!!ta ,predstaviam si go taka prosto 6toto znae vsi4ko za tolkien( e,ba6 vsi4ko ne,ama....)i vinagi ima gotov otgovor!!
Hell Spirit -toi e niakukuv metal s dulgi kosi i kojeno iake,koito samo preska4a ot klub na klub i se hili demoni4no(mojebi 6toto hell...)
Bamfi-opredeleno e na olko 16-20!! mnogo e viaturni4eva i obi4a da namiga(zaradi li4iceto na postingite i) i opredeleno e rusa!!!!!!
nazgu4e-na 13 godini-tipi4en tiinager s leki primesi na smahnat profesor
Frodovitza-niakoia babka ot selo Dolnoto Grafstvo,koiato samo gleda kak da izkrunka ot diaido Frodo jep4iata malko pari,za da moje da otide do grad Goliam Lomidol i da po4ati(ei,babaaaa.....veliko ne6to bilo tui PC-to)
а as kak izglejdam spored vas???


A,Elberth Gilthoniel,
silivrein penna miriel


Тема Re: зад мониторанови [re: valandin]  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано01.02.03 21:05



Хаха, само за дългата коса не позна.
И за да не гадаете повече кой стои зад прякора Hell Spirit - just follow the link bellow...




Тема Re: зад мониторанови [re: Hell Spirit]  
АвторFrodovitza (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 13:30



mi da...po4ti pozna



Тема Re: зад мониторанови [re: valandin]  
Автор AdanedhelМодератор (колдун)
Публикувано02.02.03 14:27



Мдам.. това съм аз....






Тема Re: зад мониторанови [re: valandin]  
АвторFairie (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 16:13



Понеже аз не познавам никого, ми е много лесно да си фантазирам ка изглеждате всички вие.
Valandin, абсолютно съм съгласна с теб за Adenadhel- представям си го някакъв супер благонадежден тип, който чете много, знае още повече и винаги е насреща с някаква умна мисъл.
Фродовица си я представям кято някяква майтапчийка, която ръцете я сърбят да напише нещо хапливо.
Hell Spirit- просто си представям една огромна колекция от метал албуми и гардероб изцяло в черно.
Roheryn ми е слабост, понеже винаги мислим еднакво, представям си я като пъргава кобилка. Майтап- това са асоциации заради ник-ал По-скоро в главата ми излиза нещо като образа на Еовин.
Назгулчето- то само си казва какво е- бебе. Ама сладко.
А Гандалф си го представям толкова строг, че чак страх ме хваща.



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Roheryn ()
Публикувано02.02.03 18:02



Е, хайде, ще се пробвам :)

Да спазим традицията и да започнем с
Adanedhel - много точно го описаха другите, сериозен, знаещ и горделив

Orlando Bloom - всички го знаят: ако почна да описвам, може някоя фенка да ми издере очите защото е пропуснато нещо от сорта на "ами прекрасните тънки плитки!!!" Майтап. Нали знаете вица за чукча, който се опитва да опише крокодил: "Лос виждали ли сте? Да? Нищо общо няма!". Е, Orlando Bloom виждали ли сте? Нищо общо няма!

Fairie - ника й навява нещо нежно и прекрасно, но мисля, че е и сериозна, справедлива и търпелива. И много проницателна :) Умница! Но аз навсякъде я следвам и казвам какво мисля за нея, така че няма да добавям тук.

Gandalf - е, не чак страх, ама респект :) заслужава си го, когато е в подходящо настроение.

Hell Spirit - много се каза, ама и още може. Какво да го правиш: близнак :)

Фpoдoвицa - наистина, лаф и майтап да става. Мда, надявам се, че не всичките й думи са били казани на сериозно :)

Добре е, че мога да си редактирам думите по всяко време :)



Тема Re: зад мониторанови [re: valandin]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано02.02.03 19:52



абе нито съм на 16-20, нито съм руса.....за другото може би си права.....



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Celebrian (she*elf)
Публикувано02.02.03 21:25



ОООО бейби!!! От къде да започна? Хммм.... Оооо! Ми от Фродовица разбира се!!!
Ами Фродовитца е много готина, с дълга изящна коса... ей не се възгордявай......А....иначе е страшно красива, с кафяви очи.....а не, те са такива едни между зелено и кафяво...

Хмм.... Назгулчето е много красиво с черна красива коса...много сладко, едно такова на черен кон...хм

Бамфи е.....ами ние се познаваме.... тя е много яка....м/у другото тя е в моето даскало.....

Ооооо......Аданедел е ...ами с черна косичка...на сладка опашчица го виждам... много висок и всезнаещ, иначе супер мил...

А... Северин е .....много висок и слабичък... но сладък с тъмна коса и светли очи...хм...а може би тъмни...

Нариа, Нариа е много красива... с много сладко личице... супер фенка, но малко срамежлива...

Хелчо ( бай Хел Спирит ) е много готин... абе малко е срамежлив и той ... иначе е на около 20-25, такъв един русичък... със сини очички... , облечен като елф от 21 век...

Медарко.....ами Медарко, или както ние му викаме бате Меги, е едик такъв на 30, със срого но иначе миловидно личице, а.....споменах ли че е строг...? Много строг, а казах ли че е .... ами строгичък......Ей пиле, не се обиждай
кефя ти се иначе ама....споменах ли че си строг....?

Дракончо или както е известен у нас, със своите легенди....DragonHeart...
Ами той е един на 16, много ми е симпатичен един... хм...с тъмна коса и зелени очи...много готин....Абе Фродо виждали ли сте...?

Namarie! Nai hiruvalye Valimar!


Тема Re: зад мониторанови [re: Celebrian]  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано02.02.03 23:21



Аз? Рус? Със сини очи?
Елф може, мога да стрелям безпогрешно с лък. Почти безпогрешно. Поне с моя лък, но пък си познавам оръжието идеално.
Иначе съм точно това, което пише в скобите - dark legacy. В мрака мога да остана незабелязан, но да се чувства моето присъствие. Понякога това е плашещо, но още не съм убил никого без причина.

За останалите:
Adanedhel - висок колкото мен, нарамил първи, втори, трети и четвърти том (?) на Властелина и се рови из тях, накрая намира необходимата му информация и казва: "Точно както си мислех".
Celebrian - трудно мога да не се повлияя, при условие, че й четох инфото. Ми то общо взето там се казва всичко за да добие човек пълна представа. От dir.bg правилно са преценили, че 250 символа за биография са напълно достатъчни.
Северин - хмм, надявам се, че няма да прозвучи много странно, но си имам чувството, че много прилича на мен. Не в това, което харесваме, разбира се. Ако трябва да говорим за музика ще се сравнявам с Adanedhel. Със Северин някак си си приличаме вътрешно...
Bamfi - разполагам с подробно описание, няма да кажа от кого. Ще се въздържа. Не защото описанието е негативно, но нали си говорим за това как си се представяме взаимно, а не кой какво знае за другите.
Назгулчето - ... няма да я коментирам по подобни причини.
Фродовица - виж Назгулчето.
Медарко - ако е същият като брат си... Cheers!! Навремето нямах късмета да имам щайга (компютър), та изпуснах момента да се запозная с него лично. Знаете, двете неща са свързани. Но си го представям като Adanedhel - заровил се във всякакъв вид статии, тихичко подсвиркващ си Имперския Марш и усърдно четейки. От време на време мелодията е прекъсвана от носово измърморване на фона на нощтната лампа, чиято крушка е сменена вече за трети път тази нощ: "Това вече го знам. Нищо ново". След което отново продължава да си свирка Марша. И така този цикъл се повтаря до сутринта.
Dragonheart - Може би soft формата на двамата модератори. Да кажем, че мога да го опиша с формулата (Adanedhel + Медарко) : 4
Гандалф - описвам го кратко и ясно, само с една дума: Гандалф.
Та най-накрая и две думи за девойката, която ни наводни с всевъзможни теми за Йлайджа и против Adanedhel - момичето, което си сменяше ника с всяка изминала тема. Имам си чувството, че в нея няма кръв, а ток. Високо емоционална, на моменти стигаща до истерия само и само да бъде нейното. Това от една страна е добре. От друга също. Но от трета...
Ей, ми не мога да опиша всички. Сега спирам тук, после ще продължа.




Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Gandalf (прасе в мрака)
Публикувано03.02.03 10:06



:) kakyv efekt dokarva edna risunka i edno ime :))) 4estno kazano drugiq nick koito iskam i za syjalenie ne moga da polzvam to4n kakto tozi tuka, kogato sym v 4ata (e moga no s razni kliombi) i na koito prili4am v nqkoi otnosheniq dosta pove4e e Li Kao (za spravka "Istoriite na gospodarq Li" Bary Hughart - )







Тема понеже ме намесиханови [re: Hell Spirit]  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано03.02.03 17:51



Ми и на мен ми се струва, че изобщо няма да си паснем с Hell Spirit за музиката...

Иначе бих се позабавлявал да седна да опиша Adanedhel ама той току виж се разсърдил... :) Един такъв с дълга коса, очила от много ровене из Толкиновите книги и... хм.. елфски уши. :-р


Без страх войни чакат зората
Очите техни са сини до край


Celebrian, както си ме описала... едно поне 50% от мъжете изглеждат като мен... А може и да съм нисичък - откъде знаеш? Изобщо характерен тъмен субект с евентуално сини очи...

Няма да се пуашиш к-оопеуе
Уиуипут, с интеуект, с убуекуо
в куектив
Уебуебия


Честно казано никой от клубчето не си представям как изглежда. Нито пък хората от другите клубчета. Или хората с които чатя... Като ми остане време взема да направя по един словесен портрет на всички ви... ама дотогава темата ще изпадне в архивата...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Между другото...нови [re: Gandalf]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано03.02.03 18:17



Вижте какво говорят хората за Гандалф и после преценяайте :)

Гандалф предвожда гей-парад в САЩ

Половин милион души взеха участие в 32-ия годишен гей-парад по улиците на американския град Сан Франциско, предаде АП. Ню Йорк, Чикаго, Атланта, Сиатъл и Минеаполис също затвориха част от главните си улици, по които преминаха хиляди гейове и лесбийки.
Сър Иън Маккелън, който играе магьосника Гандалф във "Властелинът на пръстените", се превърна в един от най-колоритните участници в парада в Сан Франциско. Облечен с дълго бяло палто, той развяваше британското знаме от сребърния си кабриолет. По-късно актьорът разцелува група разголени мъже.
Кметът на Ню Йорк Майкъл Блумбърг обра овациите на участниците в хомопарада в града, който бе открит с масова сватба на 50 гей-двойки.


www.segabg.com




Тема Basi uzasaнови [re: Gandalf]  
Авторmarine (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 19:27



basi uzasa......hvashtal sum se ponqkoga kato gledam filma LOTR da si mislq che Gandalf e obraten...tva blagodarenie na Ian Mckellen razbira se. Inache dobre igrae, nqma spor.



Тема Re: зад мониторанови [re: Roheryn]  
Автор Orlando Bloom (Сладур)
Публикувано03.02.03 20:55



Absolutno si prava - nishto obshto niama! Zashtoto kakto vsichki se doseshtate sam v jenski rod, dostatacho goliama da ne se vzemam na seriozno i s 4 godishna dashterichka, koiato moje perfektno da vi obiasni kakav e Gollum i zashto Aragorn shte stane kral

Lissenen ar' maska'lalaith tenna' lye omentuva


Тема Re: зад мониторанови [re: Orlando Bloom]  
Автор Roheryn ()
Публикувано03.02.03 20:58



Виждате ли, ХОРА!
Има надежда за таз нация :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
АвторRon (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:34



mnogo ste stranni...vsi4ki pi6ete za edni i sy6ti hora...qsno,4e te sa nai-izvestnite i t.n., ama ne prenebregvate li drugite...e, az sym samo strani4en nabludatel i ne iskam da vi se mesq, no se zamislete. Koito iska da me nameri vinagi moge da go napravi v club Harry Potter...Nemarye



Тема Re: зад мониторанови [re: Roheryn]  
Автор Laa_Laa (the_dead_one)
Публикувано03.02.03 21:55



така... дойде и моят ред,въпреки че в нито едно от описанията не намерих свое описание, въпреки да пиша и чета(напоследък) може би с бамфи и още няколко човека от най-дълго,но ... е аз ще ви опиша...
....
1.Аданедхел-както повечето по-горе казаха : ми черна косичка не много дълга... заровен в някоя книга на Толкин... и чете всяка реплика на някой от клубарите и проверява точно така ли е.. и преди това е внимавал за всяка реплика на някой от стар уорс и така ... а след това продължава да развива своя сайт-валакуента...
2.След него се подрежда Хел Спирит-метал за пример-черна дълга коса,кафеви очи,не много висок,целия облечен в черно и постоянно слушащ някакъв метал(dead meтal.. в интерес на истината не знам защо точно дед,но е дед)... той работи над сайта си (бтв е мноу як:))
3.Северин-е той е учен човечец... постоянно работио и от време на време влиза в клубовете,за да прочете нещо и той все пак
4.Рохърън-ми за тоя човек съвсем си нямам и представа как изглеждаи що за човек е:)
5.Драгон-е той е ученичец ,който много учи и чете.... и изтърсва своите визии за живота от времем на време
6.Бамфи-то:))- е то това човече согурно тук е единственото по рода си.... та то се си учи и от нямане на кво да прави след като учи пак не знам какво да кажа .. абе мноу печено.. и е сладко ....1.60 с бебешки бузи,кафява косичка .... тъмни очи.... и мноу сладко озщо взето
7.Келебриан- ми за нея знам твърде малко за да мога да я опиша ....
8.Тази взеизвестна фенка на Илайджа Ууд-е тя е страшно истерична ... и си представям едно момиче на 14 години което постоянно се кипри
9.Фродовитца-е тоя човек не е за изпускане;)... еми шегаджийка ... не знам защо но или е с черна коса, тъмни очи,висока,стройна(опитвам се да опиша една позната но не мога добре да се справя) и има едно странно излъчване което от време на време се сменя в зависимост на настроението- като няма настроение-много зловещо излъчване,а като е в добро-много весел човек
10.такаам кой изпуснах още ... а да.. Гандалф-ми тоя човек си е съвремен Гандалф:)


и понеже не се сещам в момента за никой друг(или не мога да описвам,защото твърде малко неща съм чела на въпросния човек)-ще ме извините .... това е засега :)

The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: зад мониторанови [re: Ron]  
Автор nazgul4e (ringwraith)
Публикувано03.02.03 22:01



Супер! "Типичен тийнейджър с примеси на професор" О yes, това съм аз....
За кой ли да говоря??.......хмм....
За Фродовица......познавам си я!
За Келебриан - също
За Бамфи -хмммм......също.....
За Нариа - ами....... също !
За Хел Спирит - ами .......хм...... също!!!
За Аданедел - не го познавам ама то самото си име си говори........
За Valandin - шантава 7-класничка......мислеща само за Толкин... хм...и за изпита.........., като мен.....
За DragonHeart - като Фродо....сладък и готин......хм... тъмна коса....светли очи...и така
Северин - no comment

а ти, Аданедел, ще кажеш ли нещо по въпроса? Ами ти DragonHeart?

...and nine,nine rings were gifted to the race of men...


Тема Re: зад мониторанови [re: Laa_Laa]  
Автор Orlando Bloom (Сладур)
Публикувано03.02.03 22:15



Laa_Laa - okolo 1.30, little yellow babe, s edna malka antenka na hubavata si glavica

Lissenen ar' maska'lalaith tenna' lye omentuva


Тема Re: зад мониторанови [re: Orlando Bloom]  
Автор Roheryn ()
Публикувано04.02.03 00:44



Чао, Пол! Чао, Уинки! Т-е-е-летъбис, телетъбиис :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Roheryn]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано04.02.03 04:58



Хех ..... ама вие с тея фантазии. Абе верно си е, че има малко очарование да не познаваш хората зад монитора ... но и това си има граници. Отминаха деветдесетте и времето когато интернета беше млад, истината е в срещите на живо. В интернет има прекалено много лицемерие. Всъщност в чата повече отколкото тука. Макар че и в клубовете се забелязва. Дори ми се струва че и сред хора в този канал. Не защото са лоши а просто са още малк.... млади :) Айде да разваля спекулациите с името ми. Ето ви една снимка. Да видим тея дето казаха, че съм страшен .... какво ще измислят за отговор. Всъщност да дам 2 защото сега се подстригах пък с дълга коса мязам малко повече на средноземски персонаж :)

Хм не нъмерих нови снимки из нета ... ще ме гледате космат ....а ааа . дългокос искам да кажа.
1. Онова брадатото долу по-средата:


2. No comment



........
все си казвам, че трябва да си сканирам и някоя снимка от документ, че все сред пиене ме виждат хората ...



Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Автор Roheryn ()
Публикувано04.02.03 09:17



Много лицемерие, казваш. Така, така...
(хм... аз защо се правя на кон? Именно защото не съм и не ми стиска, а и така огромните зъби, рошавата грива и нечленоразделната реч се приемат естествено :)))))
По-скоро тук всеки може да се моделира да е такъв какъвто си иска (ако иска), да избие някои и друг комплекс и да не му пука за кльопналите уши. И това го прави щастлив.
Ти нали искаш щастие по цялото земя, А!!!!!!!

А аз снимките: страшно си е! Докъде го е добутал старият Гандалф :))))))
Е, наздраве!
Между другото, защо толкоз малко жени, бре! Твърде средноземско!



Тема axaxaxнови [re: Roheryn]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано01.03.93 09:37



Не стига че за алкохолик ше ме помислят хората .... сега искаш и снимки с мадами да ти извадя :Р



Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Авторfairie (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 18:35



Ангелче си Гандалф, и понеже май аз бях тази, която споменах нещо за страх, уточнявам, че беше казано с добри чувства, така че надявам се не си се засегнал, защото иначе този клуб ще се обърне на бойно поле.
И благодаря за пояснението чий наместник е Гандалф- много ме тормозеше този въпрос.



Тема Re: зад мониторанови [re: Laa_Laa]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано04.02.03 20:04



абе нещо не можете да ме нацелите...



Тема пред мониторанови [re: nazgul4e]  
АвторФpoдoвицa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 00:39



...съвзех се от купона в неделя...ох...много се изморих...

няма да е зле да пусна едно мненийце в собствената си тема, а?!
като малка(до миналия вторник) си мислех, че в комп шщ';/цчк9* тара ( не мога да намеря буквата преди Я) живеят малките човечета, с които си пиша.
Затова си представям всички ви като много пухкави и мекички( без задни помисли..е, добре, де..малко...)

...оба4е бат Меги...гррр... той е един дедо, стар и сбръчкан нкато слива, с коса като водорастло и физиономия като нацвъкан от пиленца...той е зъл...и винаги ми трие мненията...хлип...подсмрък..пръц..уааааа....

Аз си представям фенката на Елайджа много симпатична ( ние фенките на Ел трябва да се подкрепяме)
Назгул4ето ми каза да се правя, че не я познавам, затова за нея ще кажа, че споделям мнението на другите.
Келебриан отрече, че ме познава, за това( пробвам да го пиша по разли4ен на4ин, 'щото не знам как е правилно) и за нея ще кажа, 4е е просто дорър фен.
Нариа ме избягва от както пуснах темата за природата и разпространението(която беше цензурирана от бат Меги ) и за нея същото.
Целият клас на Бамфи ме понамразва (мисля, че е заради Любо от съседния клас) и за нея -просто симпатична.
Няма да рискувам и интереса на другите, за това ще си замълча....
Бедна моя Фродовице, светът още не е узрял да те оцени по достойнство...



Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Автор Strider (Amarth)
Публикувано05.02.03 01:27



Тц, тц, тц, Сиви Гандалфе... Страшен? Абе на мен ми идва на ум съвсем друго определение, но ще си го спестя, щото после ще тръгнат едни слухове, че Бързоход е гей. А за да не си го помислиш и ти, и за да избегнем недоразумения, само ще спомена, че съм жена.

Убедена съм, че всички вие сте личности, които човек си заслужава да познава, пък било то и само online. Външният вид за мен няма толкова голямо значение. Нека си призная направо, че явно ми е слаба фантазията Ааааа, Hell Spirit мога да си го представя, но това е само защото му видях снимките

Not all those who wander are lost...


Тема Re: зад мониторанови [re: Hell Spirit]  
Автор Strider (Amarth)
Публикувано05.02.03 01:31



Hell, музикалният ти вкус пределено е едно от нещата, които ме карат да ти се радвам. Ъ-хъ

Not all those who wander are lost...


Тема Хахахахахаха. За годините улучи...нови [re: Celebrian]  
Автор Heinz GuderianМодератор (Generaloberst)
Публикувано05.02.03 15:51



...за строгостта също си мноооого близко до истината (Боже, не бих искал да съм си дете). От друга страна ако 4 пзти трошен нос ти се струва миловидно, то сериозно трябва да си прегледаш естетическите критерии. Ама за строгостта си на прав път.



Тема Наистина имаме доста общи черти с...нови [re: Hell Spirit]  
Автор Heinz GuderianМодератор (Generaloberst)
Публикувано05.02.03 16:01



...брат ми, но нито една от тях не е външна.
За другите неща си малко повече от прав. Вече почна да ми става скучно да чета неща за SW, защото малко вече могат да ме учудят или да бъдат нови за мен. Виж, в света на Толкин има още много да покълва, за да се равняван по колегата Adanedhel, но съм на прав път. проблема ми е, че вече не работя в България и не разполагам с толкова много време за четене на приятни неща свързани с хобитата ми. Тука братче като се бачка, пушек се дига. Предполагам, че и при Kyle Katarn е така.

Айде, че паузата свърши трябва пак да бягам да бачкам. Добре поне, че си харесвам работата.



Тема ето така:нови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано05.02.03 17:20



Хммм...

Забравих да отбележа, че подозирам Adanedhel в голям успех сред колежките си зарад елфските уши. Освен това струва ми се той отдавна е открил билката пушилист и се опитва все от тогава да пресъздаде корабчета от дим... но единственото, което май постига е сутрешно кашляне в банята.

Hell Spirit - хм... верно си го представям като някакъв метъл... макар, че няма да е честно да го описвам щото взех, че хвърлих един поглед на едни негови снимки...

Gandalf - е аз няма да го описвам само с думата Gandalf. Бих го описал като почитател на женските закръглени форми (да се изразя по-меко)... ама пък кой ли мъж не е такъв? Последният път, когато го засякох он-лайн ме ритна и банна от мордор без причина, тъй че ще кажа че явно много бързо му загрява манерката... И имам чувството, че съм го мяркал преди година две около Баба Яга. Ама да ме убиеш не мога да си спомня как изглеждаше. Така е - бирата замъглява съзнанието.

Фродовица - най-озадачавщият ме субект в клубчето. Даже понякога се колебая дали е мъж или жена. Представям си я как е подгонила Фродо (Илайджа), точи лиги по него и вика "Бессценни..." И ако го ссбара определено ще му надене бессценнот доживот...

nazgul4e - е що за момиче ще се кръсти така? Някоя нощ по малките часове докато се мотая из София току виж се появила пред мен - цялата облечена в черно, с черна коса и очи и много бяла кожа - и да ме попита зловещо: "Танцувал ли си с Назгули на лунна светлина?" На следващия ден ще установя, че ме цепи яко главата и през нощта всъщност съм видял сметката на домашната скоросмъртница и само розови слончета са танцували под луната...


Медарко - със страх очаквам какъв ще е следващият му ник. Ама ей богу не мога да си го представя като някой строг чичо. Или май избирателно строг. По скоро ми прилича на някой веселяк системно прекаляващ с работата...

тапира - той нещо напоследък май не се е появявал в клубчето. Представям си го точно като в снимката в подписа му.

Аледар - висока, синеока, светлокестенява коса малко под раменете. Изпитва ужас, че някой може да я нарече фен на Толкин и започне да си говори с нея за него.

Изпуснатите да не ми се сърдят :)

Отказвам да нося отговорност за правилни/неправилни описания.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема 'ше ти кажа аз едно ето така...нови [re: Ceвepин]  
АвторФpoдoвицa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 18:28



******

(тука Аданедел ще ме цензурира, нали?!)....

Редактирано от Adanedhel на 05.02.03 20:08.



Тема в една рекламанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано05.02.03 18:35



В една реклама се казваше:

"Ех, мечти мечти..."

Ей, такива изрази и избухвания ме правят подозрителен...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: в една рекламанови [re: Ceвepин]  
Автор Frodovitza (moza4noovredena)
Публикувано05.02.03 18:48



не зацепих..ъъъъъъъъ...
сега 'ше ме сравняваш с прах за пране ли.... (btw.. само КОКОЛИНО!...с аромат на ориенталски цветове)

abe, kvo se pi6e tyka, be !?! Kvo, po djvolite, zna4i signatyra?!?


Тема Re: в една рекламанови [re: Frodovitza]  
Автор smeagol (DragonHeart)
Публикувано05.02.03 21:36



Е драги ми клубарчета доживяхте и мой постинг тук , та днес съм в добро настроение и ....

Adanedhel - въпреки че съм го виждал на снимка все си го представям като Турин - Синеок с черна коса /къса/ и висок.

Hell Spirit - ммм не си го представям като метъл. По-скоро добронамерен и веселяк. Да кажем със черна къса коса и тъмни очи ?

Medarko - умен, зрял човек, който взима мъдри решения и когато трябва е строг. Представям си го със светла коса и светли очи.

nazgul4e - ммм много ми е трудно ... да кажем красиво момиче на 13-14 със светла коса, която обича да става рано и да се кипри по 1 час
и като типичен фен на Толкин, да се откроява от нейните приятели*.

Bamfi - ммм малко, сладко на 12-14 години, светла къса коса и сини/зелени очи.

Frodovitza - раздвоена личност, незнае какво иска . Дълга светла коса и кафеви очи.

Dream - много ме кефи по характер и немога да я определя точно. По-скоро е отворена към хората, обича да комуникира, метълка със черна коса и тъмни очи.Типичен метъл-сладур . Голямо чувство за хумор.

Firestarter - сериозен човек. Дълга черна коса и сини очи.Сладур като Дрийм, но по особен начин.

Ох... който съм пропуснал да извинява!!!!

*Незнам откъде съм си втълпил това, но винаги съм смятал Толкин феновете за особняци, който се различават от другите. Поне така съдя по себе си.




Тема Re: в една рекламанови [re: smeagol]  
Автор Firestarter (Rampage)
Публикувано05.02.03 22:15



Представите ми горе-долу се припокриват с твоите.
За описанието на мен и Дрийм - браво! Направо се замислих да не би да ни познаваш от някъде.

You will beg for death before the end!!...


Тема Re: ето така:нови [re: Ceвepин]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано05.02.03 22:44



Ако ми видиш инфото ... пише варна. Кога те е банвал Гандалф и кажи точно кой :) Незнам друг Гандалф освен мен да е аднат в мордор но може и да греша. Само един Гандалф преди мен е ползвал сьозно ника или негови еквиваленти - този с оригиналния :) но той е админ и рядко стои по канали. Иначе гандалфоци наистина много аз знам поне за 4-5. Аз съм Гандалф_грей (малко ми се скапа латиницата) :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Dream (Thunder)
Публикувано06.02.03 21:44



мммм :))) отга не съм се вясвала в тозз клуббб :)) Ама ей ме на :) Мммм какво да ви кажа...
От самото начало съм си тука и какви ли не образи (в положителния смъсъл на думата) минаха и си заминаха :( Още си спомням един Nickname (или май не беше така... )Хм... the_witch и още колко много..
съжалявам, че не мога да спомена имената им. Но за сегашния колектив :)) :


Firestarter/IronMaiden :) не чак дотам сериозен човек. ;) Адски привързана към компютъра си :))) Любителка на котки :) ( и на мен ;)) ама аз незнам... може би към котките спадам ;) )
С много строго и категорично лице :) Ако ти е ядосана... бягай! :)

smeagol/DragonHeart/korben - хааа :)) обичам го тоз човек :)) Мнооо ме радва :) ще ме умори от смях някой ден ама да видим :) Луд и ненормален :) Определям видът му като психиката :P

Bamfi - момиченце, което още много много има да чете сериозни книжки, за да може да различава сладко от страшно. Ммм... да кажем почти черна коса... среден ръст и шарени очички :)

nazgul4e - извинявам се , ама чак сега от мненичта разбрах че е момиче ... винаги съм го смятала за момче :))) Явно добра приятелка на Бамфи :) Сигурно с кестенява коса и кафеви очи. по-висока :))

Adanedhel - Подвижна енциклопедия :) Книжен плъх по отношение на Толкин :) Много точен :) да кажем... тъмна коса... къса :) и черни очи :) и... сигурно и някаква брадичка ;)

Каквото ти отне минутата, няма да ти върне и вечността...

Редактирано от Dream на 06.02.03 22:43.



Тема Re: ето така:нови [re: Gandalf]  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано07.02.03 11:29



Че сигурен съм, че ти беше. А кога - може и лятото да беше... все тая

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: зад мониторанови [re: Dream]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано07.02.03 20:34



хехе това да не беше някакъв намек за назгулите?няма да си променя мнението за тях....



Тема Re: Наистина имаме доста общи черти с...нови [re: Heinz Guderian]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано08.02.03 01:54



Да...така си е - бачка се яко. Тая седмица за последно седнах да чета Дира в понеделник вечерта и то при условие че преди месец си пуснах мрежа в къщи - що интерсени неща съм изпуснал - яд ме хваща
Иначе за портретите - винаги съм си представял Аданедхел с дълга коса и така и излезе

А Медарко си мисля, че е едър и кръгловиден (като мене), с къса коса и очила. Купонджия от класа е другото , което ми изниква в ума...

Назгулчето е просто....назгулче , но честно казано винаги ми изкача образа на много малко дурилейче (така ли беше - крилатото същество),току що излюпило се.

Hell Spirit - името говори тук...веднага ми зазвучават едни тежки звуци в главата - между другото присъединявам се към поздравленията от по-горе за музикалния му вкус.

Утре втора серия, че умирам за сън...



Тема Re: Наистина имаме доста общи черти с...нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано08.02.03 09:05








Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
Автор Mara Jade (Emperor's Hand)
Публикувано10.02.03 22:43





What I need is a true challenge



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.