Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 20.09.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: зад мониторанови [re: Orlando Bloom]  
Автор Roheryn ()
Публикувано03.02.03 20:58



Виждате ли, ХОРА!
Има надежда за таз нация :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Фpoдoвицa]  
АвторRon (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:34



mnogo ste stranni...vsi4ki pi6ete za edni i sy6ti hora...qsno,4e te sa nai-izvestnite i t.n., ama ne prenebregvate li drugite...e, az sym samo strani4en nabludatel i ne iskam da vi se mesq, no se zamislete. Koito iska da me nameri vinagi moge da go napravi v club Harry Potter...Nemarye



Тема Re: зад мониторанови [re: Roheryn]  
Автор Laa_Laa (the_dead_one)
Публикувано03.02.03 21:55



така... дойде и моят ред,въпреки че в нито едно от описанията не намерих свое описание, въпреки да пиша и чета(напоследък) може би с бамфи и още няколко човека от най-дълго,но ... е аз ще ви опиша...
....
1.Аданедхел-както повечето по-горе казаха : ми черна косичка не много дълга... заровен в някоя книга на Толкин... и чете всяка реплика на някой от клубарите и проверява точно така ли е.. и преди това е внимавал за всяка реплика на някой от стар уорс и така ... а след това продължава да развива своя сайт-валакуента...
2.След него се подрежда Хел Спирит-метал за пример-черна дълга коса,кафеви очи,не много висок,целия облечен в черно и постоянно слушащ някакъв метал(dead meтal.. в интерес на истината не знам защо точно дед,но е дед)... той работи над сайта си (бтв е мноу як:))
3.Северин-е той е учен човечец... постоянно работио и от време на време влиза в клубовете,за да прочете нещо и той все пак
4.Рохърън-ми за тоя човек съвсем си нямам и представа как изглеждаи що за човек е:)
5.Драгон-е той е ученичец ,който много учи и чете.... и изтърсва своите визии за живота от времем на време
6.Бамфи-то:))- е то това човече согурно тук е единственото по рода си.... та то се си учи и от нямане на кво да прави след като учи пак не знам какво да кажа .. абе мноу печено.. и е сладко ....1.60 с бебешки бузи,кафява косичка .... тъмни очи.... и мноу сладко озщо взето
7.Келебриан- ми за нея знам твърде малко за да мога да я опиша ....
8.Тази взеизвестна фенка на Илайджа Ууд-е тя е страшно истерична ... и си представям едно момиче на 14 години което постоянно се кипри
9.Фродовитца-е тоя човек не е за изпускане;)... еми шегаджийка ... не знам защо но или е с черна коса, тъмни очи,висока,стройна(опитвам се да опиша една позната но не мога добре да се справя) и има едно странно излъчване което от време на време се сменя в зависимост на настроението- като няма настроение-много зловещо излъчване,а като е в добро-много весел човек
10.такаам кой изпуснах още ... а да.. Гандалф-ми тоя човек си е съвремен Гандалф:)


и понеже не се сещам в момента за никой друг(или не мога да описвам,защото твърде малко неща съм чела на въпросния човек)-ще ме извините .... това е засега :)

The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: зад мониторанови [re: Ron]  
Автор nazgul4e (ringwraith)
Публикувано03.02.03 22:01



Супер! "Типичен тийнейджър с примеси на професор" О yes, това съм аз....
За кой ли да говоря??.......хмм....
За Фродовица......познавам си я!
За Келебриан - също
За Бамфи -хмммм......също.....
За Нариа - ами....... също !
За Хел Спирит - ами .......хм...... също!!!
За Аданедел - не го познавам ама то самото си име си говори........
За Valandin - шантава 7-класничка......мислеща само за Толкин... хм...и за изпита.........., като мен.....
За DragonHeart - като Фродо....сладък и готин......хм... тъмна коса....светли очи...и така
Северин - no comment

а ти, Аданедел, ще кажеш ли нещо по въпроса? Ами ти DragonHeart?

...and nine,nine rings were gifted to the race of men...


Тема Re: зад мониторанови [re: Laa_Laa]  
Автор Orlando Bloom (Сладур)
Публикувано03.02.03 22:15



Laa_Laa - okolo 1.30, little yellow babe, s edna malka antenka na hubavata si glavica

Lissenen ar' maska'lalaith tenna' lye omentuva


Тема Re: зад мониторанови [re: Orlando Bloom]  
Автор Roheryn ()
Публикувано04.02.03 00:44



Чао, Пол! Чао, Уинки! Т-е-е-летъбис, телетъбиис :)



Тема Re: зад мониторанови [re: Roheryn]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано04.02.03 04:58



Хех ..... ама вие с тея фантазии. Абе верно си е, че има малко очарование да не познаваш хората зад монитора ... но и това си има граници. Отминаха деветдесетте и времето когато интернета беше млад, истината е в срещите на живо. В интернет има прекалено много лицемерие. Всъщност в чата повече отколкото тука. Макар че и в клубовете се забелязва. Дори ми се струва че и сред хора в този канал. Не защото са лоши а просто са още малк.... млади :) Айде да разваля спекулациите с името ми. Ето ви една снимка. Да видим тея дето казаха, че съм страшен .... какво ще измислят за отговор. Всъщност да дам 2 защото сега се подстригах пък с дълга коса мязам малко повече на средноземски персонаж :)

Хм не нъмерих нови снимки из нета ... ще ме гледате космат ....а ааа . дългокос искам да кажа.
1. Онова брадатото долу по-средата:


2. No comment



........
все си казвам, че трябва да си сканирам и някоя снимка от документ, че все сред пиене ме виждат хората ...



Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Автор Roheryn ()
Публикувано04.02.03 09:17



Много лицемерие, казваш. Така, така...
(хм... аз защо се правя на кон? Именно защото не съм и не ми стиска, а и така огромните зъби, рошавата грива и нечленоразделната реч се приемат естествено :)))))
По-скоро тук всеки може да се моделира да е такъв какъвто си иска (ако иска), да избие някои и друг комплекс и да не му пука за кльопналите уши. И това го прави щастлив.
Ти нали искаш щастие по цялото земя, А!!!!!!!

А аз снимките: страшно си е! Докъде го е добутал старият Гандалф :))))))
Е, наздраве!
Между другото, защо толкоз малко жени, бре! Твърде средноземско!



Тема axaxaxнови [re: Roheryn]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано01.03.93 09:37



Не стига че за алкохолик ше ме помислят хората .... сега искаш и снимки с мадами да ти извадя :Р



Тема Re: зад мониторанови [re: Gandalf]  
Авторfairie (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 18:35



Ангелче си Гандалф, и понеже май аз бях тази, която споменах нещо за страх, уточнявам, че беше казано с добри чувства, така че надявам се не си се засегнал, защото иначе този клуб ще се обърне на бойно поле.
И благодаря за пояснението чий наместник е Гандалф- много ме тормозеше този въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.