Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 18.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отговорът ми за"She-wolf"!нови [re: She-Wolf]  
АвторBiggest LOTR fan! (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 21:18



Искам да ти отговоря/She-wolf/-НЕЕЕЕЕЕЕ,ти с ума си ли си АЗ да бъда автор на този скапан site, но искам да кажа, че в скоро време ще можете да разглеждате и моят site за, естествено, LOTR, TOLKIEN, ELIJAH WOOD, LOTR CAST!!!!!!!!Това ще бъде сайта с НАЙ-голяма info за тях в цялата мрежа!!!!!
А, и отидете в 'Аз наистина ли съм ЛУДА...' и кажете нещо за мен!!!



Тема Re: Отговорът ми за"She-wolf"!нови [re: Biggest LOTR fan!]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано26.01.03 23:56



dobre de syglasihme se, 4e si luda. :)

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново


Тема Re: До колко можете да се наречете LOTR fan?нови [re: Biggest LOTR fan!]  
Автор Rado (Expert)
Публикувано27.01.03 02:41



Смятам, че повечето хора могат в този форум могат спокойно да се нарекат по-големи фенове на LOTR/Tolkien от тебе. Сигурен съм, че от скоро се "занимаваш" с това, и е напълно нормално за 14-годишна тийнейджърка. Не си луда, но не си и най-голямата фенка, уверявам те. Всъщност можеш да кандидатстваш за мис "голяма фенка на Лидж", обаче затова първо трябва да отидеш до къщата му, да прескочиш оградата, да те хванат ченгетата и да се появиш по TV като crazy fan-ката, която се опитала да се пъхне в леглото му .

Но така и не разбрах защо се наричаш най-голяма фенка на LOTR, когато -- сигурен съм -- дори не си съвсем наясно със смисъла на повечето събития.

Но продължавай! Само малко поуспокой топката. Не е нужно да се фанатизираш. Окуражавам идеята ти да правиш сайт -- така поне ще покажеш, че не си само фукла от форумите. Но трябва много да се стараеш да достигнеш нивото на "скапани" сайтове като Валакуента!

./Rado



Тема Re: До колко можете да се наречете LOTR fan?нови [re: Biggest LOTR fan!]  
Автор Orlando Bloom (Сладур)
Публикувано27.01.03 12:31



Всеки, който рано или късно се е запознал с творчеството на Толкин става негов ФЕН ЗАВИНАГИ! Според мен да се делят феновете на "Голям", "По-голям", "Страхотен", "Bigest", е най-малкото глупаво.
И накрая два въпроса от чисто любопитство:
1. Как успя да се снабдиш с билет за премиерата в Лондон, след като всички бяха с покани + няколкото щастливи фена, успели да спечелят билет от on-line викторини и състезания? Или ти стигна само до червеното килимче?
2. Ще останеш ли фен на Илайджа Ууд и след "Завръщането на краля"?

Lissenen ar' maska'lalaith tenna' lye omentuva


Тема Малееееееееееееее!нови [re: Biggest LOTR fan!]  
Автор She-Wolf (Hich-hiker)
Публикувано28.01.03 20:04



Ти кьорава ли си или ДА? Първо не говарех на теб! Ясно?!
Второ: Я посмали малко! Стига си се надувала! Останах с лошота впечетление че си адски невъспитана! Моля те не ме карай и аз да ставам такава!

Трето: За сайта ти - Докато не го видя не чакай признание!

"Не се ШАШКАЙ!!!"

Редактирано от She-Wolf на 28.01.03 20:07.



Тема Re: До колко можете да се наречете LOTR fan?нови [re: Orlando Bloom]  
АвторФpoдoвицa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 21:50



Когато си фен на Elijah, оставаш фен завинаги!
Аз също съм му голяма фенка и непрекъснато му изпращам перверзни mail-i ( шега >:-) )
Щом си го виждала, pls разкажи по-подробно (или ми прати mail).



Тема Виж какво, слънце!нови [re: Biggest LOTR fan!]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано29.01.03 00:30



Когато аз, батко ти Гандалф и още няколко други тук сме чели ЛОТР, ти си се учила да сричаш. И защо не спреш да досаждаш на хората с глупостите си? Ако когато станеш на моите години още си фен на Властелина(НЕ на Илайджа!!!), тогава ще можеш да се наречеш истински такъв.

Ясно???

Ибах! На пазар го обърнахте, майнааааааааааа!

Бъдете милостиви - пускайте на мъжете!


Тема Яд ме е!нови [re: Лeйди]  
АвторГлaмдpинr (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 02:32



Брее яд ме е !Имало по голям фен от мен.
Язък.Сега да те достигна трябва да ходя чак в Щатите да гледам премиерата на "Завръщането"!



Тема Re: Яд ме е!нови [re: Глaмдpинr]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано29.01.03 06:37



Dokolkoto q poznavam...... ne q gledai 4e e momi4e. Gotova e po-vsqko vreme da si meri pi****** s teb :)

ЛУД УМОРА НЕМА
Избери отново


Тема Re: Яд ме е!нови [re: Глaмдpинr]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано29.01.03 12:03



И да ходиш и да не ходиш, както каза Гандалф, без п#$ка до никъде няма да стигнеш :-Р

Бъдете милостиви - пускайте на мъжете!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.