Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Излезе специалното DVD!нови  
Автор korben (толкинист)
Публикувано10.11.02 13:09



4 диска, 30 минути продължение на Задругата на Пръстена и не ми се мисли какво още!!! Кой мисли да си го взима, и има ли някой някаква представа колко ще струва ?

Ще трябва да се ръснем малко .

Чудесен подарък за коледа !


___________

Редактирано от korben на 10.11.02 13:13.



Тема Re: Излезе специалното DVD!нови [re: korben]  
Автор nazgul4e (черен конник)
Публикувано10.11.02 14:01



super!!!oba4e sled kato obiknowenoto struwa50lw sigurno towa 6te e DOSTA skypo...



Тема Re: Излезе специалното DVD!нови [re: nazgul4e]  
Автор korben (толкинист)
Публикувано10.11.02 14:37



Доста по-скъпо не вярвам. Сигурно към 60-70. Дано не сложат някави космически цени!!!

___________



Тема Re: Излезе специалното DVD!нови [re: korben]  
Автор AdanedhelМодератор (Gollor)
Публикувано10.11.02 16:14



Ехх... кой си има DVD ще гледа....

Я вземето го рипнете на DivX:) и дайте диска насам...




Тема Re: 60-70 !!!нови [re: korben]  
Автор Dream (Thunder)
Публикувано10.11.02 19:22



К-к-к-к-к-какво...?!?!?!Вие луди ли сте бе хора! Не може да е толкова скъпо! То още малко и колкото едно DVD ще стува!

Before you face the future... you have to deal with the past...


Тема Re: 60-70 !!!нови [re: Dream]  
Автор korben (толкинист)
Публикувано10.11.02 19:38



М-м-м-м-м-м даааа! Може и да е повече, зависи българите ква цена ще сложат! Ако се окаже повече, ще се наложи да го търся рипнато.
Вижте го:




Красавец!


___________

Редактирано от korben на 10.11.02 19:39.



Тема Не е излязло още.нови [re: korben]  
Автор CthulhuМодератор (ужас)
Публикувано10.11.02 20:44



Уолпейпъра ми е свален от официалния сайт на филма и на него пише:
The special extended DVD edition
November 12, 2002

Освен това който не вярва на мен ето един текст измъкнат от официалния сайт като графика:

А ето и линк към един от уолпейпърите за специалното издание на DVD-то:



Аз съм очарован от първото DVD, но за това давам едната си ръка да го имам. Отсега съм си заявил, както каза някой друг тук подаръка за Коледа.

Adanedhel, не се отчайвай, защото както си разбрал от горния текст, "разширената версия" на филма излиза и на VHS.



Тема Re: Не е излязло още.нови [re: Cthulhu]  
Автор korben (толкинист)
Публикувано10.11.02 20:50



В видеотеките на александра дават някво списание 'Видео и DVD' или нещо от сорта, и там на втора или трета страница е показано това DVD, само че пише Задругата на Преъстена (сиреч на бг). Готово е само че не са го пуснали още.

___________

Редактирано от korben на 10.11.02 20:57.



Тема Е да де, аз това казвам. [re: korben]  
Автор CthulhuМодератор (ужас)
Публикувано10.11.02 21:12



То е готова от няколко месеца. Просто трябваше да задвижат маркетинг микса и дистрибуторската мрежа. Просто малко търпение ни трябва. Надявам се, че тази даат важи и за нас в Европа, защото в официалния магазин на New Line Cinema, например, продварителните поръчки за DVD-та и касети за 11-ти и 12-ти са ограничени само за Америка.

Затова се опасявам, че може да ни издухат във втора глуха. Имам предвид Европа като цяло, не само България. От друга страна в повечето европейски страни, включително и тук при мен, премиерата ще си е на 18-ти.



Тема Re: Излезе специалното DVD!нови [re: korben]  
Автор Mescalito (маршрут)
Публикувано13.11.02 02:32



V chetvyrtyk shte go gledam v kinozalata na Oslo Uni, zaedno s nai-golemite specove po Norse mythology :PPP
Edin friend veche go gleda, ma ne mi kaza nikvi otzivi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.