Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема унищожението на Пръстена - алтернативанови  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано22.10.02 10:23



Вместо да се мотая до Мордор бих повикал джуджетата да ми прокопаят едно тунелче надолу в земята... докато се появи лава и после щях да хвърля вътре пръстена. Все пак джуджетата доста ги е бивало в изкопните работи.

Иначе бих пробвал с атомна бомба, но се опасявам от членове на Greenpeace наоколо. Току виж не разбрали важността на задачата и ме пратили на съд при The Dark Lord.

Ами вие какво бихте пробвали вместо да ходите до Мордор?




Тема Re: унищожението на Пръстена - алтернативанови [re: Ceвepин]  
Автор Adanedhel (Rhaug)
Публикувано22.10.02 11:29



Добре, а представяте ли си как някой от Носителите на Трите обяви Единствения пръстен за свой?! Какво би станало?! Сигурно щеше да има грандиозна битка между Саурон и Носителя, в която не се знае кой щеше да излезе победител. Най-голям шанс щеше да има Митрандир, тъй като е маяр, но не се знае.

Или пък Саурон победи. Какво тогава? Устата на Саурон щеше да получи Ортанк и земите на Рохан, Гондор щеше да е под властта на Саурон, а всичко на Север щеше да е за Назгулите.

Други сценарии...?




Тема Аз пък си мислех...нови [re: Ceвepин]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано22.10.02 12:17



че не е въпроса в лавата като такава , а в Съдбовния процеп. Май друга лава няма да свърши работа
Иначе при обстоятелствата описани в книгата няма алтернатива на екскурзията до Мордор! Никой от мъдрите не ще го вземе, а останалите ще се покварят бързо-бързо. Какво да правиш - съдба!



Тема Re: унищожението на Пръстена - алтернативанови [re: Ceвepин]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 16:16



ами така е то - като си нямат понятие горките от съвременни методи за водене на война - ВВС-то му е майката! хващат торондоровото племе за ушите, връчват му дрънкулката и го провождат да я сипне у огъня, и толкоз - всички са доволни и щастливи - игривост, песни и танци, фаталност ! (опааа, последното май не беше за тук ;)



Тема Re: унищожението на Пръстена - алтернативанови [re: Adanedhel]  
Автор Arwen (cupla)
Публикувано22.10.02 17:36



towa mi haresa

The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: Аз пък си мислех...нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано22.10.02 19:15



Има алтернатива!!

Защо пръстенът не е бил даден на някой орел, по-бързо щеше да стигне до Мордор. Въпрос на елементарна тактика е да се отвлече вниманието на Саурон на север, а орелът през това време да се стрелне отнякъде другаде. И назгулите могат да бъдат заблудени някъде пред портите на Гондор. Може такава тактика да се направи, че Фродо изобщо да не си губи пръста. А и когато го изпращат явно не осмислят идеята, че той самия може да попадне под властта на Пръстена. Можеха поне да го оковат в нещо, та Фродо да няма пряк достъп до него.

Аз така бих постъпил

________________________________



Тема Re: унищожението на Пръстена - алтернативанови [re: Mist]  
Автор nazgul4e (black rider)
Публикувано22.10.02 21:42



da ,ama te izbirat frodo za6toto toj se powlijawa po-slabo ot prastena otkolkoto po-welikite(naprimer mitrandir)...



Тема Ъ ?нови [re: nazgul4e]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 21:53



знаем що го избират, ма туй не значи, че са били много умни кат са го свършили туй



Тема Re: Ъ ?нови [re: Mist]  
Автор nazgul4e (black rider)
Публикувано22.10.02 21:55



e da ,ama popadnal e w nego-6te si go nosi...



Тема Re: Ъ ?нови [re: nazgul4e]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 21:57



ми в туй им е проблемът, ама нали трябва книга да става
къде-къде по-лесно и логично беше орлите да я свършат тая работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.