Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 28.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: А в какъв ред?нови [re: the_witch]  
Автор нa_бaбa_яra_щepka_й (_|_)
Публикувано18.03.02 23:22



абе....чети си ги както искаш....както си почнала.....явно всеки си харесва различен ред. важното е да ти харесва и да я довършиш без да се отказваш от нея по средата заради друга книга - била тя и пред-историята на настоящата :)

Усмихни се! Утре ще бъде по-зле!


Тема Re: Да прочета ли книгатанови [re: Aлeдap]  
Автор Fleur Delacour (Sweet Angel)
Публикувано21.03.02 15:21



да да, вече почнах но не съм напреднала кой знае колко



Тема Re: Да прочета ли книгатанови [re: Fleur Delacour]  
Автор the_witch (минаващ)
Публикувано23.03.02 22:30



Чети я! Аз най-накрая я довърших и сега ме е яд, че е толкова крадка! Затова почвам Хобитът.

Per aspera ad astra!


Тема Re: Да прочета ли книгатанови [re: the_witch]  
Автор нa_бaбa_яra_щepka_й (_|_)
Публикувано24.03.02 23:05



как ша е кратка бе?!?!? леееелееее.....
ама и мен много ме беше яд че съм я завършила! много исках да намеря продължение и даже твърдях че има такова - че Толкин е разказал как живеят елфите след като напуснат Средната земя... ама не! сега обаче си мисля че като умра ще седя и ще го слушам как разказва за нещата които не е успял да издаде приживе... ако се окажем на един и същи облак разбира се :)

Усмихни се! Утре ще бъде по-зле!


Тема НЕ!!!Не ти трябва тая боза!нови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Matrim (упорит)
Публикувано27.03.02 00:06



Книгата определяла литературните течения на 20 век --смях в залата.Добре,че свърши тоя 20 век!
Финала на LotR(книгата) с падането на Ам-гъл може да спечели достойно място в пантеона на идиотските финали,а Саурон е добре да се кандидатира за титлата "Най-глупав литературен злодей"-със сигурност ще я спечели щом не пази Съдбовният Връх.С 2 думи-пълна скука-и книгата и филма.



Тема Re:нови [re: Matrim]  
Автор lronMaiden (Dethroned)
Публикувано27.03.02 11:17



Не натяквай мнението си на другите. Остави го да прочете книгата и сам да си създаде такова и не мисли че като на теб не ти е харесала /може би защото не съдържа дневната доза простотия, която си свикнал да намираш навсякъде и сега явно вече си привикнал към нея/ следва че и на други хора няма да им хареса. Светът не се върти около теб и около твоите разбирания. Ти не можеш да заповядваш на някой какво да прави и какво не. Fleur попита най-човешки - искаше да разбере дали си струва. Да, струва си, посъветвахме го да я почне и така стана.

Сега и аз мога да кажа че си тъп /все едно какъв, тва ми дойде първо на ума/ без въобще да те познавам и без да казвам защо мисля така. Ти правиш същото. Казваш че книгата не е хубава, ами кажи защо не ти е харесала! Финала бил глупав... Какво искаш да ми кажеш? Че цялата книга е била великолепна, докато... не си стигнал до финала! И - хоп! Финала не ме кефи - значи цялата книга е скапана. Щом изказваш отрицателно мнение, обясни на всички ни защо именно мнението ти за книгата е отрицателно!

Eleven saintly shrouded men, come to wash my sins away...


Тема Re:samo cheнови [re: lronMaiden]  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано27.03.02 21:03



ako beshe chel hari potyr shte sshe da znaesh, che Fleur Delacour e w jenski rod....malka greshka, i naj-dobrite greshat....:)



WorldWideWeb



Тема Re: хахахаххахахаханови [re: Bamfi]  
Автор TheLastUnicorn (Dream)
Публикувано27.03.02 21:49



а пък ти ако знаеше, на кого (или поне ако си беше направила мъъъничко усилие да преведеш ник-а на този (в случая тази) към когото се обръщаш) щеше да разбереш, че пък IronMaiden е в женски род (егати изречението дето написах, карай - смисъла се разбира). "...малка грешка, и най - добрите грешат"
хахахахахаха ама тя Мейдън и понятие си няма от Хари Потър, нищо че ги е изчела и трите книжки

Missing you, in my heart you are The One
And you Always Will Be


Тема Re:samo cheнови [re: Bamfi]  
Автор lronMaiden (Dethroned)
Публикувано27.03.02 21:52



Чела съм Хари Потър.

Eleven saintly shrouded men, come to wash my sins away...


Тема Re:нови [re: lronMaiden]  
Автор Matrim (упорит)
Публикувано27.03.02 23:58



Не мисля,че натяквам мнението си-просто смятам,че книгата не е хубава.Аз смятам,че не си струва -и какво?Да не съм луд щом смятам така?Щом искаш да знаеш защо не ми харесва-много добре:
1.Финала ме дразни максимално
2.Персонажите са или толкова героични ,че чак ме дразнят(Арагорн,Фарамир и т.н.) или са просто дразнещо тъпи-като Еовин,Сам,че и прочутият Саурон.
3.Повечето песнички са ужасно лигави-особено тези на Бомбадил.Все едно четеш детска приказка.
4."Прочутият магьосник" Гандалф не прави и 5 магии на кръст цялата книга.
5.Всички персонажи са или ужасно гадни или образци на добротата-средно положение няма!То бива,бива фентъзи ама така бие на приказка за малки дечица.
В заключение искам да наблегна,че това си е мое мнение и не искам да заповядвам на никого.Нали това е целта-да си обменяме мнения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.