Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема "Бъгове" във филманови  
Автор Nickname (God)
Публикувано24.02.02 02:30



Като във всеки "култов" филм - пример Star Wars - най-големите фенове освен, че му се кефят, изнамират и един тон моменти, в които нещо не е наред - примерно как се разхождат хората най-спокойно из открития космос по някой астероид без нищо да им стане или някой пътен съвременен знак лепнат във филм, разправящ се за преди 1000 години.

Та какво ще кажете по този въпрос относно ЛОТР

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: Nickname]  
Автор lronMaiden (Dethroned)
Публикувано24.02.02 16:11



Аз се учудих когато в Мините на Мория дойде планинския трол и на дневната светлина идваща от онова малко прозорче се би най-спокойно.
Друго, пак в мините на Мория, когато Балрога хваща с камшика си Гандалф - ами тогава всички останали от задругата имат предостатъчно време да го спасят. Орките също ме дразнят. За друго не се сещам в момента...

My fate is preview of a derelict Hell...


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: lronMaiden]  
Автор Nickname (God)
Публикувано24.02.02 21:50



мдам, на това за трола не му бях обърнал внимание - сега погледнах и наистина е така :)))
В мините друго дразнещо е, как като се разруши мостът, от всички възможни посоки падна точно в нужната, за да скочат Фродо и Арагорн :))) Ама то това си е типичен похват за филмите :))

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: Nickname]  
Автор DreamOfMirrors (Dream)
Публикувано24.02.02 23:20



Начи мене адски много ме подразни факта, че целия път до Ломидол е пресъздаден едва ли не с няколко стъпчици!!! И по едно време искачат Мери и Пипин и аидееее тръгват със Сам и Фродо! Никой нищо не им обяснява (нито пък те знаят къде отиват и кво стаа), ама тръгват и те с Фродо! Съвсем скоро стигат до "Скокливото Пони" (няма препядствия...камоли да си помислим че някви Могилни твари могат да доидат и да ги отвлекат) !!!
Разбирам, че не може всичко да се заснеме и да напраят 1000 части, ама...все нещо можеше да се спести, като например онази "борба" м/у Гандалф и Саруман, дето мноо яко почистиха подове и стени...
Тъ в края Фродо нали уж тайно тръгна към Мордор, те го напраили че и с Арагорн да се засече, че и с Мери и Пипин

No hope, no life, just pain and fear... No food, no love, childhood`s end...!!!


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Nickname (God)
Публикувано24.02.02 23:57



Да - мелето между Гандалф и Саруман беше много смешно И доста ненужно ...
Пък за Фродо - кой знае, може би са решили, че така ще е по-драматично, а и ще се разбере защо тръгва сам, ама не знам доколко са си постигнали целта, щото, ако човек не е чел книгата, пак нищо няма да разбере

Ама те феновете на Мейдън, кво разбират от ЛОТР

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: Nickname]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано25.02.02 10:38



Gimli be6e goljam kolkoto Legolas i dvoino v sravnenie s hobitite. Vse pak e podzemna tvar, a i znaem goleminata im. Skalniat trol go pretrepaha njakolko streli i udari s me4, ne e li malko stranno za takuv skalen dobituk

... journey far beyond...


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: Blind Bard]  
Автор lronMaiden (Dethroned)
Публикувано25.02.02 14:48



Размерите бяха добре изпипани, по този въпрос няма от какво да се оплача, а за двубоя м/у Гандалф и Саруман съм съгласна.
А иначе крайната битка когато Фродо тръгва към Мордор е доста променена...

My fate is preview of a derelict Hell...


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: Nickname]  
Автор DreamOfMirrors (Dream)
Публикувано25.02.02 15:32



Замислялили сте се, че като са махнали момента когато Галадриел дава на Сам кутииката със земя от Лориен ще се промени така и нещо в 3тата част, когато пък Саруман нанася последният си удар в Графството !!!

No hope, no life, just pain and fear... No food, no love, childhood`s end...!!!


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Jill (Yee, that's me!)
Публикувано25.02.02 16:23



Ауу, посмели са махнат това?! Ама не може така ! Темата е толкова ключова за Лорда, така съвсем ще го осакатят...

"Не съм ли ти казвал вече, че всичко започва и свършва в Библиотеката" Ютакалтинг


Тема Re: "Бъгове" във филманови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Nickname (God)
Публикувано25.02.02 16:42



ами то се чува, че в следващите две части промените били много повече отколкото в първата....

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.