Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 27.04.24 
Футбол
   >> Локомотив - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Само за локомотивци!  
Автор Zeros ()
Публикувано12.08.07 19:03



Нека всички тези, които писаха "Ние бяхме дотук" да изпълнят заявеното и повече да не се появяват на Лаута! "Локо" комплексари не ще! Пловдив е космополитен град с много етноси, които живеят мирно! Като цяло, Балканите също са такива! Няма да позволим на шепа лумпени да взривяват етнобомби и да пречат на любимия ни отбор! И защо се отказали от отбора - защото новият собственик, и , по-скоро, спонсор, е от турски произход!? А цесекари - с индиец-циганин, какво да кажат!? А левскари-след загубата от Тампере какво направиха - драскаха ли стадиона си, напускаха ли мачове демонстративно, рязаха ли греди!?!? Не се поддавайте на провокациите на жълтурковците по форумите - виждате ги отдолу! Те завиждат, защото сме по-класният и талантлив отбор! Те плюят, защото се плюе само по големите! Да подкрепяме отбора си - имаме доър екип, добър състав,велика публика!
собственикът печели от бизнеса, който му е собственост! А Левент поне в първите години ще бъде по скоро спонсор, дано поне не бъде на загуба, но в името на идеята "Локомотив" със своите качества на футболен човек и на маркетинг директор на европейски футболен гранд, да постави нещата на правилните релси и в посока - стабилен, успешен, европейски футболен клуб!
Пријателите доаѓаат и си заминуваат, но непријателите се множат!

Редактирано от Zeros на 12.08.07 19:04.



Тема Re: Само за локомотивци!нови [re: Zeros]  
Авторфaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 08:23



Да, Пловдив е космополитен град, но за да живеят етносите мирно, 1) трябва да се знае кой е държавотворният етнос-- това е Българският (федеративните и конфедеративни държави- тип СССР и Югославия никога нямат бъдеще защото всеки дърпа чергата към неговите си хора- факт, 2) взаимен респект и респект към властта и институциите не само на думи но и на дела-- визирам циганският етнос. Не може едните (такива като теб) постоянно да апелират към толерантност и космополитизъм, а други (ДПС, Турци, Цигани) все повече да се трибализират и да се затварят в черупката си- пример: засилено използване на Турски език и налагане на "вътрешни" хора от ДПС.

Според теб.........Левент Н. какви цели има в Локомотив?......печалба чрез спекула? турска гео-политическа инвазия? или и двете? Според мен двете вървят ръка за ръка.

Според теб.........ДПС взривяват ли етнобомби в смесените райони като уволняват етнически Българи?

Ще те помоля да не лепиш етикети с лека ръка като "лумпени" ,"комплексари" и т.н. защото това е характерно за хора интелектуално немощни и неспособни да изложат "правотата" на своите възгледи.

Аз не искам да съм въвличан във полит-икономически интриги на чужда държава (Турция) и това, че съм на щрек и имам "едно на ум" спрямо Турските бизнес интереси не ме прави лумпен.
Патриотизмът и любовта към своето не е нещо лошо



Тема Re: Само за локомотивци!нови [re: фaлaнre]  
Автор Лoko-ПДМодератор (нулиран)
Публикувано13.08.07 10:56



Едно на ум винаги ще имаме...

Аз също попремислих нещата и вече като че ли съм по-склонен да дам шанс на новото ръководство. Естествено, че не ми е приятна ситуацията, но като че ли изобщо нямаме избор.

Любовта е черно-бяла!


Тема Re: Само за локомотивци!нови [re: Zeros]  
Авторнaивниk (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 09:14



Тука става въпрос за народопсихология.
Когато бях малко дете, примерно преди 35 г., баба ми на село изобщо не ме е възпитавала в дух на омраза, а на против - в дух на толерантност. И един ден се заиграх с циганчета, дори едното влезе в къщи и след това получих неприятна доза порицание защото съм вкарал цигани в къщи!!! Без омраза, но с едно на ум, явно...
По него време пак на село братовчед ме където видеше цигане го смилаше от бой, а аз го молих през сълзи да не ги бие, защото и те са хора - годините са били някъде 1970-1972! Не мога да понасям насилие над човек независими неговия произход и вяра, но да се махат там от където са дошли - просто не искам да ни се пречкат.
Един ден ми се заканиха някакви деца да ме пречакат някъде и да ме бият - бяхме се скарали, стана известно на нашите и баба ми се възмути - "Това да не е по ТУРСКО, да се завардват пътищата?"
А когато се прибирах в града големите употребяваха изрази като :
"И ТУРСКО да стане, еди си какво ще направя..."
"Неканен гост - от ТУРЧИН по-лош"
"Хубаво момче, ама ТУРЧЕ" и пр.
Без специална насоченост, само от народопсихологията се добива една неприязън към ТУРЦИТЕ и всичко ТУРСКО, включително и държавата Република Турция.
Във футбола това е най-гадната обида и е въпрос на чест да ги унижиш турските мекерета.
Това е положението, не мисля на никого лошо, но българите не обичат турците. Преди години един мой познат от СДС бе готов на всичко в името на съюз с ДПС /1991 г./, а в свободен разговор извън политиката наричаше турците - кучета. Това е положението, впрочем Доган им заби такъв шут на СДС, че още им държи влага.
Вие продължавайте да ги толерирате, в политиката, футбола, икономиката и т.н. Тези от вас, обаче които имат хемороиди да ги лекуват докато е време, че после мама им жална, и с възелин ще ги боли ама много. ДУПЕДАВЦИ!



Тема Аферим, машалла !нови [re: Лoko-ПД]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 11:59







Тема Re: Само за локомотивци!нови [re: Zeros]  
Автор AKZ ()
Публикувано30.09.07 18:48





Виж как тези дето уж бяха дотук, продължиха напред - те пак са на трибуната! Един отбор е силен със своята публика! Нищо друго не е от значение!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.