Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 14.05.24 
Футбол
   >> Локомотив - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Едо и Стоян Колев - да си ходят!нови  
Автор Лoko-ПДМодератор (шампион)
Публикувано23.10.04 17:20



Чашата преля.

Търпяхме, търпяхме, но след днешния мач няма накъде повече. По-безидейна игра, по-слаб футбол и по-бездушни футболисти с черно-белите фланелки на Локомотив не съм наблюдавал откакто изпаднахме в Б-група. Срам!

Няма смисъл да се лъжем. Още от края на сезона, в който станахме шампиони играта е отвратителна. Помним измъчения мач със Славия. Помним. После дойде шампионската лига и фиаското срещу Брюж. Спомням си как на излизане от стадион Нафтекс си говорихме - "Не, нашите не са толкова слаби - белгийците са много силни". Един фен добави - "Да, ще видите как ще отнесат украинците в следващия мач и после ще газят в групите". Същата песен запя и щаба на Локомотив. Е, видяхме после колко са силни Брюж...

Започна първенството. Пак на стадион Нафтекс си пролича, че Локомотив не е това, което беше в началото на миналия сезон - отбор, който играе открито и сърцато и е удоволствие да гледаш. После загубата от Берое...

Днешния мач. Много показателен. Текат началните минути. Пас по ширината на игрището към Пасков. Неточен пас, а и Пасков не прави особени усилия да овладее топката. Тъч за Марек. ЕДО РЪКОПЛЯСКА!!!! Ебаси подигравката. Така продължава и цялото първо полувреме - хипер безидейна игра, която обаче явно води до екстаз Ераносян, който ръкопляска почти при всяко отиграване... Егати. После Моралес. Старае се, тича, пречи на нападателите на Марек. 10 минути преди края на полувремето - аут и влиза Кирчо Котев. Е защо бе?! То ясно че целия отбор беше за смяна този мач, но защо точно Моралес. Защо остана до края на мача Мето Стойнов, който явно не е изтезнял още от празненството за рожденния си ден?!? И ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ОТНОВО НА ВРАТА БЕШЕ ТОЗИ КЛОУН СТОЯН КОЛЕВ?!? ЗА ДА МУ ВКАРАТ ГОЛ ОТ 35 МЕТРА?! Е, не... !!!

Бях един от първите, който защити Едо, когато по някаква причина миналия сезон беше освободен от поста си. Днес обаче мисля че е време да си ходи!

Редактирано от Лoko-ПД на 23.10.04 17:20.



Тема Re: Едо и Стоян Колев - да си ходят!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано23.10.04 17:48



И да си замине Едо положението няма да се промени. Просто футбола ни е мъртъв и за това е виновен не Едо или някой друг, а Г. Илиев на който вие целувахте задника с извинение миналия сезон, направил един посредствен отбор с посредствени изпълнители шампион. В интерес на истината през миналата есен същите тези изпълнители именно под ръководството на Едо направиха мачове, които едва ли някога ще са в състояние да повторят независимо при кой треньор. Направо да се чуди човек, как Локо Пд с бледтящите си селекции от времето на Бонев или от времето на същия този Едо, Христо Колев и Садъков не се доближи до титлата, но правеше спектакли, а сегашните бледи копия в черно-бели екипи станаха шампиони. Но всичко в нашия футбол е наредено като пасианс, а някой хора явно ни мислят за много глупави, щом ни поднасят титли и си мислят, че са спечелили нашето доверие. Само дето аз от години по нашите футболни терени гледам всичко друго, но не и играта футбол. И резултата в крайна сметка на есен като по правило е 0:6.
Не е ли време да се събудите и да видите истината, че шепа мафиоти управляващи футбола ни го съсипаха напълно. Че клубовете ни са превърнати в перачници на пари и се използват за въртене на мръсни сделки от шепа мафиоти, виновни и за това, че 90% от българския народ живее в нищета. Сега тия изроди му отнеха освен хляба и зрелището. А титлите и купите в последните 10-на години не струват абсолютно нищо.



Тема Re: Едо и Стоян Колев - да си ходят!нови [re: ivi4-cska]  
Автор Лoko-ПДМодератор (шампион)
Публикувано23.10.04 19:35



Може и така да. Макар че дереджето на футбола е точно такова, каквото и дереджето на държавата и няма как да е друго. Така че - това са реалностите, за съжаление. Въпросът тук и мъката ми днес е че ТЕ ДАЖЕ НЕ СЕ СТАРАЯТ - нито тичат, нито влагат мисъл, нито се стараят - НУЛА! А затова не е виновен (само) Г.Илиев....

Абе майната им... така като се замисля не заслужават даже човек да си хаби нервите и времето с тях...

Егати и първенството, щом ние станахме шампиони!


Тема Re: Да ама спореднови [re: Лoko-ПД]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано24.10.04 09:29



думите на Наков ( сори ама е много прост този ) Едо ще е треньор докато не спечели още 3-4 титли - демек доживотно .
Сега майтапа настрана, но на тези футболисти им е ясно че шампиони повече няма как да станат с този отбор ( просто такива са реалностите в БГ футбола ). Това е те са постигнали максимума и сега както се казва се оставят на течението. Съвсем нормално е това което се случва в Локомотив и съгласи се не е нормално като шампион на БГ и предстоящо участие в квалификациите за ШЛ да не се направят някой и друг сериозен трансфер за подсилване на отбора. Всъщност имаше ли някакъв трансфер в Локото през лятото ?



Тема Re: Да ама спореднови [re: Toffee]  
Автор Jewelry chicken (the)
Публикувано24.10.04 11:40



Невероятния трансферен удар Стоян Колев, как

А иначе дали са продали - не знам


- Аз съм жена, не можеш да ме удряш
- Мислиш ли

Тема Re: Да ама спореднови [re: Jewelry chicken]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано24.10.04 12:25



Говорим за играчи не за вратари .



Тема Re: Да ама спореднови [re: Toffee]  
Автор Лoko-ПДМодератор (шампион)
Публикувано24.10.04 12:42



Не, напротив, разделихме се с 1-2-ма основни играчи. Единствената покупка е шебека Стоян Колев, повече от безсмислена покупка при положение, че имаме вратар като Васко Камбуров.

Загубена работа.

Егати и първенството, щом ние станахме шампиони!


Тема Re: Да ама спореднови [re: Лoko-ПД]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано24.10.04 13:02



Е именно това имах предвид. Атакувате ШЛ без попълнение абсурд.
Честно да ви кажа обичате си Ж.Илиев щото ви измъкна от блатото и ви направи и шампиони ама нещо не го гледам да работи в преспектива :
1. Стадиона - колко пъти му го предлагаха - накрая и се срути
2. Станахте шампиони и вместо да се затвърдите сред топ отборите в БГ пак изпаднхте в посредственост.

Незнам дано само не вървите по пътя на Нафтата. Ама те поне си имат стадион красавец .



Тема Re: Да ама спореднови [re: Toffee]  
Автор Jewelry chicken (the)
Публикувано24.10.04 13:13



Мен лично ми се иска в Локото да се завъртят пари и Ж.Илиев да реши да оправи ст.Пловдив... а ако тогава се споразумеят с Ботев - както е в Милано примерно да играят на един и същ стадион, и тва да е 60 000-ния Пловдив - ще е супер

Ама това са само мечти и шансовете са минимални


- Аз съм жена, не можеш да ме удряш
- Мислиш ли

Тема Re: Да ама спореднови [re: Jewelry chicken]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 14:05



Мечтиииииии !

А реалността ще е друга - буферите и нафтата ----> в "Б" група. Стадиона ви като се досрути окончателно Жоро Илиев ще го направи на паркинг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.