Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 19.06.24 
Футбол
   >> Локомотив - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема УСПЕХ , МАЙНА, СРЕЩУ КЕНЕФСКИ !!!нови  
Автор ReZo (Desert Eagle)
Публикувано03.04.04 00:12



цял Пловдив ще вика утре за вас на мача срещу отборчето от подхуяне ....!
Не , всъщност цяла България ще бъде за вас , убеден съм ..!!!

Имате сили да ги биете , не говорим въобще за хикс, остава само момчетата да си повярват .....

Не знам дали сте разбрали , но днес..всъщнбост вече вчера , около 19 часа северната трибуна на стадион "лаута" се е срутила, а минути преди това под нея е минал рейсът с футболистите на Локо....
доколкото знам има лека уплаха у тях след този инцидент и това е съвсме в реда на нещата ....Надявам се само да не им повлияе на мача


ОЩЕ ВЕДНЪЖ , МАЙНА , УСПЕЕЕЕХ!!!
играйте за себе си .....играйте за Пловдив , играйте за Българския Футбол , играейте против раковото образувание на българския футбол-Фк Кенефски-подхуяне !!!



Тема Re: УСПЕХ , МАЙНА, СРЕЩУ КЕНЕФСКИ !!! [re: ReZo]  
Авторlok_pd (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 11:00



Мисля че ше биеме. Иначе респект за пожеланията.



Тема Ах, колко е жалко да си комплескирана майнанови [re: ReZo]  
Автор navy ()
Публикувано03.04.04 19:33



Да те унижава кой ли не, даже на най-големия си враг да си съгласен да се одупиш.

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Нави, за съжаление...нови [re: navy]  
Автор Лoko-ПДМодератор (черно-бял)
Публикувано03.04.04 20:34



Комплексите са в изобилие в сините редици. И без да споря по принцип, само ще ти кажа, че за далеч по-безобидни думи аз лично получих БАН в клуб :Левски:. А тук дори няма да си позволя да модерирам мнението ти, въпреки че има за какво...

Така че - не ми говори за комплекси. Радвай се на убедителната победа и стискай палци. Дано знаеш за какво! ;)



Тема Re: Нави, за съжаление...нови [re: Лoko-ПД]  
Автор navy ()
Публикувано04.04.04 11:49



Ами не виждам с какво съм засегнал локомотивския отбор, мака че щом казваш, значи имаш някакво основание.
Да се казва, че Левски е унищожил футбола в Бг, и то от фен на отбор, който отбор заради чорбата е пращан в Б - група... И то от човек, който е добре запознат ЛИЧНО от негов роднина как чорбата са "селектирали" отбора си през комунизма... Нямам думи!
А ти гледам пак си се отдал на сашодиковизми... Макар че виждам не лоша възможност да си направите "танто за кукуригу" с латекса... А после и чорбата да да си разтворят анала по навик.
Поздрави

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Re: Нави, за съжаление...нови [re: navy]  
Автор Лoko-ПДМодератор (черно-бял)
Публикувано04.04.04 12:33



Не, не са сашодиковщини. Казвам че нашите не играха - не нарочно, просто може би не можаха да се противопоставят успешно. Лошото е че не се и постараха. Второто полувреме изобилстваше от грешки от наша страна и логично получихме 3 гола. Но не можеш да отречеш, че тази победа ви беше много нужна и въпреки състоянието, в което се намирахте, ВСИЧКИ бяха убедени, че ще спечелите. В комбинация с играта на нашите в защита, подаръка на Гонзо за 3-тия гол, всичко това може спокойно да посее зрънце на съмнение относно мотивацията за нашите преди мача. Още повече че им беха обещани рекордно високи премии - все едно беше ясно, че няма да ги спечелят. Такива ми ти работи....

Но в крайна сметка е важен крайния резултат. Паднахме, ОК... Има още 7 мача. И още следващия кръг гостувате на Нафтекс... Там ще е интересно. Изобщо започва да ми се струва, че Нафтата ще играе ключова роля тази година - имат мачове и с вас, и с Литекс, и с нашите...

Е, поне ще е интересно. И ако за нас е нормално да се "осерем" и да изпуснем титлата, то за вашите това ще е крах...



Тема Нормално, мен ако питашнови [re: Лoko-ПД]  
Автор navy ()
Публикувано04.04.04 20:39



Локото показа, че не е дорасъл за нещо повече. И то не в този мач - всяко по-напечено гостуване го загуби. Сигурен съм, че и ако чорбата играят с вас, ще ви бият. Само с домакински победи не се става шампион, не само в Бг.
Не съм гледал мача, но се коментира (Томислав не взе страна по въпроса по време на мача) за двете положения във вашия пеналт- на Видолов и Гонзо.
При по-голям късмет можеше да ви почнем още във 2рата минута, и резултата да стане разгромен. Ясно е, че Локото не игра, но се играе колкото ти позволи противника. Реално хич не се учудих от резултата и играта - за нас е нормално да играем решаващи мачове, докато Локото тепърва изучава тази материя. Не съм се и съмнявал, че ще ви смачкаме, гледах ви с Локо Сф, нищо и половина и като отбор, и като публика, и като отделни изпълнители, и като постановка на играта. Книжен тигър, който профитира от слабостта на грандовете. Локо не е бил, не е, и може би никога няма да се числи сред тях, след като излиза като насран на всяко дерби гостуване.
Наистина първенството е много интересно, всъщност мен ако питаш - нормално. Във всяко се случва лидерите да подценят някой мач и да си понесат последствията, както и всеки отбор да има период на криза, дори Реал Мд не е застрахован от това.
Шампионът ще се изясни може би в последния кръг, всъщност не - в предпоследния.
Ние вече изтървахме титлата, сега ако я спечелим ще е равносилно на героизъм. За вас обаче ще е горчиво, защото водите от самото начало и имахте конфорти 6 точки аванс 8 кръга преди края. Нещо като в Германия, Англия и Италия ( ако Вердер, Арсенал и Милан не станат шампиони).

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема добре денови [re: navy]  
Автор ReZo (Desert Eagle)
Публикувано04.04.04 21:59



левски и цска заедно съсипаха футбола през годините в България ...

ЗАЕДНО , ако това ще те успокои ....

И понеже на онези години не съм бил свидетел , впечатленията са ми от настоящето .....демек от "промените" след 89-та досега ......
ми , айде сложи си ръката на сърцето и кажи има ли по-мизерен клуб от вашия ....
Шампиони на всяка цена батко !!! със всички средства и по всички начини ....
грозно , гнусно , нагло и вонящо .....
А за капак -великия комбинатор Педераско Раев пак е на герена .....тамън футбола ни зе да живва ..оттолкова години не е имало по-оспорвано п-во ..и айде ....Наско Путката -пак у лески ....
сега и вие знаете какво следва .....нацко е доказана мастия , която и майка си ще продаде за пари ,а в уговарянето на мачове няма равен , а нацко , както много добре знаем е "продукт" на левски



Тема ето , пак си в грешканови [re: navy]  
Автор ReZo (Desert Eagle)
Публикувано04.04.04 22:04



Локото не е най-големия враг на Ботев
показателене фактът ,че този сезон огромна част от нашите фенове иска локото да стане шампион ....
Пловдив не е София , пич ..тука всичко е различно -културата, традициите и най-вече манталитета .....

Ако Локо играе в европейските турнири можеш да бъдеш сигурен ,че ще има поне 10 000 ботевисти на стадиона, които ще стискат палци за българския отбор .....
това , което направиха Дудучето и подопечните му нещастни болни мозъци на мача с Улиевърпул ,никога , поватрям НИКОГА не може да се случи в Пловдив ....
Ако НАЦИОНАЛНИЯ отбор играе мач в Пловдив , никога , повтарям НИКОГА няма да чуеш от трибуните "КУР ЗА ЛОКО" или "КУР ЗА БОТЕВ" от агитките ......
ама какво ти обяснявам ....никога няма да ме разбереш

Редактирано от ReZo на 04.04.04 22:10.



Тема Re: добре денови [re: ReZo]  
Автор navy ()
Публикувано05.04.04 00:36



Не желая да споря с теб- имаш си мнение, то си е за теб. Истината е, че през споменатия период шампион винаги е ставал отбора, побеждавал преките си съперници.

Our enemies are SIX FEET UNDER

Редактирано от navy на 05.04.04 00:36.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.