Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 22.06.24 
Футбол
   >> Локомотив - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поздрави от Марашанови  
АвторKM (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 13:09



Някой може ли да ми отговори на следния въпрос?
Ако един голям отбор, примерно Ювентус, вземе че купи Доко. Колко сезона ще им трябват на буферягите да се върнат в Б група (или както там се казва сега)?
Аз им давам най-много два.



Тема Какво е това Мараш ???нови [re: KM]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано05.07.03 18:47



Сериозно питам - имам нещо предвид ?



Тема Re: Какво е това Мараш ???нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано07.07.03 18:26



Хлеби, това е една махала в Пловдив, ама махала от времето, когато София е била двете бараки около бесилото на Левски.
Понеже може да не знаеш, бесилото на Левски е било там, където днес се намира паметника на Левски, на бул. В. Левски и Янко Сакъзов, до Художествената галерия.
Айде живей със здраве!

Slainte!


Тема Поздрави от Лаутанови [re: KM]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано07.07.03 18:29



Що не се снимаш? И ти знаеш толкова за Мараша, колкото оня шоп. Колкото до сезоните - погледнете си първо опърпаното и проскубано ято папагалчета.

Slainte!


Тема Re: Поздрави от Лаута [re: lrish stout]  
АвторKM (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 16:57



Ти пък дето се репчиш толкова, какво знаеш за Мараша?
А пък ятото ни може и да е проскубано, а Христолов може да е всякакъв, ама поне не ни купиха като домати на пазара. И сега няма да ни захвърлят като парцал.
То положението в първенството ни е такова, че по се кефя дето сме на дъното. щото то за гордост ли ще е да си шампион в момента?
А пък най-се кефя дето, ако има истинско дерби у нас сега, то това е БОТЕВ-локо. Ей за туй поне ви уважавам, мили мои черно-бели нещастничета.



Тема Re: Поздрави от Лаутанови [re: KM]  
Автор lrish stout (махмурлия)
Публикувано08.07.03 23:59



Нещастник е на майка ти сина. Колкото до това кой какво знае за Мараша - бъди сигурен, и за всички останали махали в Пловдив знам повече. Защо и как не е твоя работа.

Папагалска му работа.
А знаеш ли защо ви наричаме папагали между другото?
Ха сега да те видя

Slainte!


Тема Re: Поздрави от Лаутанови [re: lrish stout]  
АвторKM (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 09:00



Е, батка, по-полека де, к'во толкова се обиждаш. Ми то ни мой хем да ти казвам, че ви уважавам, хем и комплименти да ви правя. Така де, какъв КАНАР бих бил тогава.
Освен това наистина ми е любопитно какво знаеш за Мараша "и за всички останали махали в Пловдив".
А пък що се отнася до папагалите - отде да знам що ни викате така. Сигурно си имате някаква причина, но кой може да проумее буферската ви логика.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.