Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 20.06.24 
Футбол
   >> Локомотив - СФ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо така става?  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 17:30



Вече 7 кръга, а само една победа и цели 4 равенства. Ако се правеше класиране по равенствата Локо щеше да е на първо място. Какво не ни достига? Правим равностойни мачове и даже надиграваме лидерите в класирането, а все сме в средата на класирането, а даже и по-надолу напоследък.



Тема Re: Защо така става?нови [re: PeterPan]  
Автор radobg (...)
Публикувано28.09.03 17:51



защото, когато тръгвате нагоре, то падате с по 8-0

...


Тема Re: Защо така става?нови [re: PeterPan]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 11:14



Zdrasto brato,
Ti mai si nov v tozi klub:) Znachi kato izkluchim redovnite faktori kato kasmet, sadii i prochie, prichinata e che wse oshte otborat ne e postoyanen v iziawite si i ne e sraboten na 100%. Da ne govorim che si ima i niakoi vutreshni "igrichki" no slava Bogu sa po-malko ot predi. Ne moje sreshtu Cherno more da ne mojesh da vurjesh dwa pasa, a Loko Pd da gi naprawish servitiori



Тема Re: Защо така става?нови [re: PeterPan]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.03 21:32



а колко завърши мача, че нещо аз изпуснах...?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Защо така става?нови [re: mireto:)]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 09:50



0:0 ma nacepihme 2 gredi i suma ti polojenia iztarvahme.



Тема Re: Защо така става?нови [re: KaMuKaD3e]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 12:24



Abe v sravnenie s minalata godina vzimame poweche tochki navun. I ne sam saglasen che sastawa e ot mladeji. Pone ne titulirania. A i Shterev si e mnogo gotin igrach, lipswa mu opit. Za vrataria i halfa sam saglasen



Тема Re: Защо така става?нови [re: PeterPan]  
АвторUne Des Valois (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 18:49



Zashto ohliuva ne nadbqgva geparda - zashtoto e po-baven. Zashto mravkata ne nadskacha bulhata - zashtoto krakata i ne sa dobre razviti za skok. Zashto Mechkata preborva lisicata pri direkten sblusku - zashtoto e po-silna. Zashto za razlika ot zaeka fenekut moje da prejivee v pustinqta - zashtoto e po-izdrujliv... Loko nqma da stane otbor - pone dokato ne stanat po-burzi, po-trenirani, po-silni i po-izdrujlivi...



Тема Ей сега не стана така!нови [re: PeterPan]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 20:06



Браво на Локото, че биха Нафтекс и то като гост!
Дано така да продължават да ни радват!!




Тема Re: Ей сега не стана така!нови [re: PeterPan]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 10:46



Ha taka! Ma ya da wi widia sega kak shte gi podkrepiate. Shoto samo s pisane po forumite ne stawa.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.