Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 29.05.24 
Футбол
   >> Локомотив - СФ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема БРАВО ЛОКО!!!нови  
АвторEдин фeн (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 17:06



Ето така ако играе Локото, както го направи днес срещу Славия и при положение, че запази този състав и за следващия сезон, според мен ще се намеси сериозно в борбата за медалите!



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: Eдин фeн]  
АвторSTEFAN (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 17:08



MDAA!!!!JELEZNITE DNESKA ME ZARADVAHA JESTOKO!!!!

IDVA RED NA LEVSKI!!



SAMO LOKO SF!!!!!



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: HELlUS]  
АвторSTEFAN (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 21:02



DA WEEEE!!!!SAMO LOKO I SEA TEIA KAPUTSKI GOVEDA SHE STRADAT!!!!MNOGO!!!!!SAMO LOKO SF!!!!AIDE JELEZNIIII!!!!



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: STEFAN]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано19.04.03 21:13



защо по-добре не почнете да пишете оправдания?



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: Eдин фeн]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 21:21



Samo LOKO. Za malko da biem maznite evreicheta. She hodiat v evropa ama ne na mach a na brigada da berat gabi



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: HELlUS]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 21:49



Abe heli na kolko godini si? Znam che stadiona e dalech ama povirvai mi ne e vajno kade e macha vajno e da sme tam. Izjivianoto na edin mach na lubimia otbor ne moje da se sravni s nishto. Are chakam te v sabota da biem sinite SAMO LOKO



Тема Re: БРАВО ЛОКО!!!нови [re: Psihi]  
АвторSTEFAN (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 22:08



SAMO LOKO SF!!!ZA MALKO DA GI BIEME!!!SEGA SHE IMA QAKO MLATENE NA GOVEDADA MURSHAVI!!!!!!!I HORA SHE DOIDAT (LOKOMOTIVZI)I SHE STANE SUPER!!!ALEX DA NE ZABRAVISH DA PRAISH SNIMKIK WE:)

ULTRAS LOKO SF



Тема BUFERI PROSTIнови [re: Eдин фeн]  
Авторami (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 11:02



kvi medali be 6e me umorite ot smqh tolkova va bqhme podcenili 4e nqma6e nakade pove4e gola si go vkara na6iq blestq6t qni pak vtoriqt pat kogato minahte centara tctctc mal6ans sre6tu takav protivnik kato sno6nata slaviq i vie da ne otbelejite 8 gola na4i ste mnogo zle i grupa dve vi zove aide lokotam mojete da se preborite za bronza hahahahahaha buferiiiiiiiiiiiiiiiiiii skapani



Тема Ти случайно да разбираш от футбол?нови [re: ami]  
Автор Shashmata (манипулатор)
Публикувано20.04.03 13:14



Явно не, или не си гледал мача... позамисли се малко преди да започнеш да пишеш. А що се отнася до "буфери прости" изречено от човек като теб и с това интелектуално ниво, явно си личи кой е прост в случая.



Тема Re: Ти случайно да разбираш от футбол?нови [re: Shashmata]  
Авторami (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 13:31



da ne bi clu4aino da iska6 da mi kaje6 4e remito se dalji na ne6to drugo osven 4istoto i prosto na otno6enieto na belite futbolisti kam sre6ata ami te se edno izlizat na priqtelski ma4 s nqkoi юno6eska formaciq na treto divizionen otbor e tva donqkade e opravdano s ogled na va6ite vazmojnosti ama 4ak pak tolkova pak ti kazvam fakta 4e ne na otvqhte s 8 gola govori napalno dostata4no za vazmojnostite na Lokomotiv,emi ai da ne e bilo dva pati da minite centara to tri ama s ugovorki

Редактирано от HELlUS на 20.04.03 21:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.