Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 03.07.24 
Футбол
   >> Локомотив - СФ
*Кратък преглед

Тема Pak se iznervih....нови  
АвторKaMuKaD3e (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 22:01



Dnes,na 7 uni 2002 g.,v studioto ot 9 i 30 za svetovnoto po kanal 1 biaha pokaneni mom4eta ot shkolata...pitaha gi koi im e favorit i ot koi otbor sa ot BG...i tya mi pikliovtzi otgovariat "lefski".a za naglost sa nahluzili flanelkite na kluba s emblemata...i tva ako e shkola.savsem ya zakusahme ey



Тема Re: Pak se iznervih....нови [re: KaMuKaD3e]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 16:31



Ма тва от нашта школа ли?!?!? Никак не се учудвам. Клубният нихилизъм властва яко и докато ебалниците шефове са там ще е така. Ти иди на една тренировка на малките да видиш какво е. Само дет с фанелки на евреите няма. Аз да бях треньор нямаше да ги пусна така. Ма то и на мачовете е така. Ние преди един мач фанахме едни и ги съблекохме , ма ква е файдата.....



Тема Re: Pak se iznervih....нови [re: lRON BRlGADES]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 20:25



taka e Alex vseki si prai kvot si iska s vsi4ko v Lokomotiv triabva da si otidat teia zigani deto se nari4at rukovodstvo.SLEDVASHTIA SEZON DA SE NADIAVAME NESHTO PO GOLIAMO A NE 8 MIASTO 2 POREDNI GODINI MAMA MU PONE V INTERTOTO DA IGRAEHME A TO NIKUDE NI NEMA


VAJNO E FANATISMA DA NE SPIRA



Тема Re: Pak se iznervih.... [re: stefan]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 21:25



тВА ЗА ФАНАТИЗМА МНОГО МИ ХАРЕСА. дЕ ДА ИМАШЕ повече хора с такова мислене. Ма докато не се надигнем единно никой няма сам да се махне



Тема Re: Pak se iznervih....нови [re: lRON BRlGADES]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 00:10



ARE VSI4KI DA SE VDIGNEM E SEGA SE VRUSHTAM PREZ JUNY I SHTE IM EBEME MAMATA NESHTASTNA DA GI EBA I U BOKLUZITE SKAPANI ARE ORGANIZIRAI BRIGADATA KAKTO VIKASHE ASHIKA


TAKA 4E SAMO LOKO I NIKOGA NIAMA DA SPREM DA OBI4AME LOKO SF



Тема Ми много яснонови [re: KaMuKaD3e]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано27.06.02 12:09



8 000 000 сме не забравяй

ЛЕВСКИ 7-1 Свиня
ЛЕВСКИ 7-2 Свиня
ЛЕВСКИ 5-0 Свиня


Тема Re: Ми много яснонови [re: bluefan]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 06:26



... от които 4 000 000 цигани.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.