Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Нещо от същата класа:)  
Автор Joe ()
Публикувано16.08.00 09:50



Здравейте всички, Първа проба - нещо старо, но .... може пък Gasp и него да не е чувал:) Човек пътува във влак. Влака влиза в тунел, а когато излиза, човека е мъртъв. В случай, че в миналото задачката е минавала тук, извинете.

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Веселина ()
Публикувано17.08.00 11:54



Ами аз лично не съм го чувала, та ще си пробвам силичките. И започвам със следната питанка: Да не би човекът да е страдал от клаустрофобия и в следствие на това като влиза в тунела, получава шок (или пък инсулт или инфаркт) и умира. Май звучи идиотски, обаче за момента това се сещам.

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Joe ()
Публикувано17.08.00 12:21



Здравей Веселина:)) Имаш две ДА: - получил е шок (инсулт или инфаркт); - бил е страдал от нещо. Дерзай! :)))))

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Веселина ()
Публикувано17.08.00 15:36



Да не е страдал от астма или нещо таквоз? Идеята ми е че е имал заболяване някакво на дихателните пътища. Ако е бил локомотив (смрад и мушек в тунела) и отворен прозореца на купето, вътре влиза този "райски газ" и той се задушава. Хм това сега как ти звучи?

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Веселина]  
Автор zh ()
Публикувано17.08.00 19:12



или пък страх от тъмното! хехех:)) то това тъпо, ама...

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Joe ()
Публикувано21.08.00 12:16



Това ми звучи като тежка смърт:) Потвърдих ти инфаркт/инсулт. Пробвай отново. Приятна седмица:)

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Joe ()
Публикувано21.08.00 12:17



Здравей zh, Това с тъмното хич не е зле. Задълбай нататък. Успех!

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор A.R. ()
Публикувано21.08.00 13:16



Идва ми наум една възможност: този човек е бил миньор. Преживял е някаква трагедия под земята, в галериите. При влизането в тунела той спи, но после се събужда. Сънен е и неадекватен, а навсякъде около него е тъмнина. Решава, че трагедията се повтаря и сърцето му не издържа.

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор zh ()
Публикувано21.08.00 13:30



sluchayno sled komentar....vzeha che mi kazaha otgovara:((( taka che az sym do tuk, za sygalenie.

Тема Нещо от същата класа:)нови [re: Joe]  
Автор Joe ()
Публикувано21.08.00 16:03



Привет А.R., Не, не става въпрос за миньорски спомени, но иначе е страхотно. Бил е някакъв, а после нещо при него се е променило. Ако само промениш началото, краят е съвършен. Успех, J.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.