Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Логика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Случаят с мъртвата приятелканови [re: Банши]  
Автор Веселина ()
Публикувано13.08.00 21:23



приятелката да не е костенурка, живееща в аквариум. Счупва се и костенуркта умира. И мъжът я намира сутринта. Хм това как звучи топло или студено?

Тема Случаят с мъртвата приятелканови [re: Банши]  
Автор Веселина ()
Публикувано13.08.00 21:38



само ако можеш по-бързичко да отговориш, че ме гризе любопитството.

Тема Случаят с мъртвата приятелканови [re: TERORISTKATA]  
Автор Gasp ()
Публикувано14.08.00 14:49



Mersi Teri ;-), Ne se pritesniavai, toi Banshito chat-pat e zaet, taka che moje da pomagash. Abe kato gledam mai tova, koeto obarkah e mnojestvenoto chislo. Prosto e bila edna ribka - negovata priatelka ;-) E ako e taka, naistina e tapichko, ama logichno ;-)))) Egasi...

Тема Za zh-to :)нови [re: zh]  
Автор Gasp ()
Публикувано14.08.00 14:52



Abe, tochno taka, to i na men mi zvucheshe nevazmojno, ama znae li chovek. Taka de, pone akvariuma go otkrih. Procheti kakvo sam napisal po-gore...Lele, ako e verno, mnogo sme tapi. Ama vsichki si mislim, che priatelkata trebe da e homosapiens, pak to iavno ne e ;-)

Тема Banshi...нови [re: Банши]  
Автор Gasp ()
Публикувано14.08.00 14:55



Procheti kvo napisah na Teroristkata i dai otgovor. Na kosam sam ot otgovora...ili veche sam go dokopal? Edno shte ti kaja samo, tva , koeto me nakefie, che vsastnost priatelkata ne e niakoia macka, ami jivotno. Malko kofti za momichetata(nashte v kluba sa izkliuchenie, razbira se), ama ulovkata si ia biva...

Тема Поздравления!!!!нови [re: Веселина]  
Автор Банши ()
Публикувано14.08.00 23:15



Край на главоблъскането! Рибка е. Браво на Gasp, но и заслужени аплодисменти за всички, които се включиха в обсъждането. Веселина, нищо не пречи да е била и костенурка, така че спокойно можеш да смяташ и своя отговор за верен. :)))

Тема Za Gasp:)нови [re: Gasp]  
Автор zh ()
Публикувано15.08.00 20:21



браво, Gasp! поздравления и от мен!:))))) наистина се забихме с "приятелката".. ако ти кажа, че даже имах идея да му е любовница, която е решила да свети маслото на жена му... :)))))))) направо си падам от смях сега, когато е известен отговора!!! ама съм разочарована, щото тия дни нета ми изигра номер и не успях да проследя развръзката... е, до следващата занимавка! :)) спорна и приятна седмица!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.